Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbx 750 p almayı dusunuyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

slm arkadaslar ben ızmır karsıyakadan kerım su son zamanlarda honda cbx 750 p almayı dusunuyorum hosuma gıdıyor ve bı bukadarda korkuyorum nede olsa polıs ten cıkma bunlar ve motor hakkında pek bı bılgım yok sızlerın fıkırlerıne ve dusuncelerınıze ıhtıyacım var ve suan ybr 125 kullanıyorum artık bana yetmıyor sızlerın yardımını beklıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    kerim arkadaşım öncelikle hoş geldin..bende k.yakadanım...bahsettiğin motoru bilmiyorum polisden çıkma dedin yinede iyice bi araştır....

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polisten çıkma motorda Km fazladır ama bakımlıdır tabiki.

motor cok hosuma gıdıyor

bakımları ve yedek parcası korkutuyor yakıtı onemlı degıl yaktıgının karsılıgını verecektır sanırım

aslını soylemek gerekırse 4 sılındır bır makına ıstıyorum sesıne hastayım sesını duyunca tuylerım dıkendıken oluyor

Motosikleti
    mz 251
    arkadaşım o motorlar 90 küsür modellerdeydi ğaliba parca sorunu yakıt sorunu ve bir çok sorun yaşarsın ğibime ğeliyor ve de pahalı da bence uzak dur o fiyatlara cok daha iyi makinalar alırsın
    müzisyen agırsiklet şampiyon

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    o motorlar çok km yapmıştır ve yarın öbürgün sıfır motor veya segman piston istiyebilir, o zaman parçalarını bulabilirsen tabiki bi motor parasıda motor için vermen gerekebilir ayrıca yedek parça temin edemeyebilirsin. Ben uzak dur derim.

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    siteden arkadaşımız çok güzel bir şekilde bakımını yaptı şu an hazır durumda istersen haber verelim.resimlerinide çekip ekleriz bakarsın, satacaktır belki.siyah renk, ben gördüm motor harika duruyor.modeli düşük tabiki.çok güzel bakımını yaptı.istersen görüştürürüm

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    harika bir makina. ben de niyeti bozmuştum ama parça sorunu ürküttüü.. :(
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

70musti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS -Honda CBF 150
    Merhaba, bende bir tane var tarz değiştirmek için satıyorum ilgilenirseniz bakabilirsiniz. Küçük yer olduğu için fazla km si yok ayrıca parça sorunu da yok

http://www.sahibinden.com/temiz_baki...XQQdisplayitem

vallahı arkadaslar bu motor hakkında nekadar bılgı ve deneyım kazanırsam okadar ıyı olur benım ıcın ayrıca sıtemızdekı arkadasımın cbx ının fotolarını gormek ve tanısmak ısterım yardımcı olursanız sevınırım.bılıyorum motorlar yaslı ama kendıme engel olamıyorum hosuma gıdıyor

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    Polis Motoru Oldugu İçin Belki Parça Sorunu Cekebilirsin Ama Bulunamaz Diyede BirŞey Yok Tabikide Bulunur Ama Ucuz Olacagını Sanmıyorum

Herkezin İçinde Bi Hastalık Var Ve HERKezin Beyendiği Bir Motor zzr600
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    http://www.sahibinden.com/orjinal_cb...XQQdisplayitem Edirne'de şöyle bir makina var.Ben bizzati gidip incelemedim.Ancak tanıyan arkadaşlar çok iyi durumda olduğunu söylüyorlar.
    Mevkiler insanlara değil, insanlar mevkilere şeref verirle[COLOR="Red"][/COLOR]r.Defterdar Sarı Mehmet Paşa.Ferhat DEMİR. 0 535 621 54 08- 0 505 691 71 86

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CBX 750 P güzel makinadır. Parça bulmak imkansız değil ama uğraştırıcı olur.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

arkadaslaar edırnedekı motor benıde cezbettı sahıbıylede konustum motor ıyı durumda oldugunu soyluyor edırnedekı arkadasla konustum motora guvenıyorum dıyor fakat ızmırdekı metın ıs motor servısıyle konustum danıstım motorların guzel oldugunu soyluyor ve makına tık dedımı 1000 ytl den asagı cıkamazsın dedı ısın aslı bıraz cekındım fakat motor ıyı ıse hıc dusunme dıyor

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    bence hiç yanaşma bu motora,eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı der atalarımız
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Gazkesmezybr kardeşim başkalarının lafına fazla güvenme,motoru olanda konuşuyor olmayanda,bilgisi olanda yorum yapıyor olmayanda,sor bakalım kim kullanmış CBX 750 1991 olabilir.Bende 1993 Suzuki var hala taş gibi gezi resimlerindende görüyorsunuz.Paça sorunu yok tamiri yok çünkü kolay kolay arıza vermiyor.Barrokas demişki eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı,bende diyorumki eskisi olmayanın yenisi olmaz.

Neyse bende var CBX 750 Syaha boyandı ruhsata işlendi muayenesi sigortası her şeyi tam,temiz makina istediğine gösterebilirsin ama çantaları ve camı yok,varda bakım gerektiriyor ve boyasız, fiyat 4500 ytl 1991 model 73000 km de

cbx 750

kardes sen nerdesın motorsıkletını gormek ısterım motorunun makınası nasıl

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)