Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

eğlenceli bir konu olcağını düşünüyorum motor ve trajıkomik olaylarımız:

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    elbet birgün cbr600rr ama önce cbf 150 xD
    arkadaşlar merak ediyorum motor maceralarının sonu varmıdırD:

başımıza gelen trajıkomik olayları paylaşalım

-otobanda ss lere kafa tutan arabaların hazin sonu,
    - sehir içinde atılan komik laflar(hem o motora biniyon hem kendini saklıyon(kask) ilginçç!!),
    -abi kaç yapar bu :
    -hocaa farın biri patlamış
    -salakmısın buna verdiğin parayla git bora al,
    gibisinden eğlenceli olacağını düşünüyorum

konu açıldıysa özürdiliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DaBiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gixxer1000 K4
    Bursa'da otobanda sol şeritte gazlıyorum. Orta ve sağ şeritte arabalar var. Hafif bir viraj dönüyorum. Birden en sol şeridin daraltılmadan direk kapatıldığını farkettim (hani şu ortasında beyaz ok olan mavi tabelalardan vardı şeridin tam ortasında). Kırmızı bayrak sallayan arkadaş büyük bir çeviklikle kendini refujun öbür tarafına attı. Ben de benzer bir çeviklikle yanımdaki iki arabanın arasına girdim. Ama bayrakçı arkadaşın çevikliğine hayran kaldım
    - = Riders On The Storm = -

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben zat 150'yi aldığım gün çok yakın dostum bana kızmıştı...

''olum 2.000 ytl vereceğine 2.000 ytl daha koysaydında şahin falan alsaydın...en azından 4 teker'' demişti....

sonra km'de kaç yakıyor diye sormuştu geçenlerde; ''135-140 ykr'' dedim...

''yuh'' dedi bana ''olum benim ford daha az yakıyor laaaann'' dedi... 2007 focus-dizel var onda...

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    1990 lı yıların başlarında ozamanlar yeni sayılan 1989 model ÇZ-350 lim vardı bilenler bilir çift silindir çok güzel bi alet.
    silindirlerin iki tarafına dış taraflara çok güzel ve orjinal gibi duran TURBO yazıları takmıştım ve bir gün adamın teki gelip abi bunlar kaç para dedi bende söyledim işte oda heralde daha önce sormuş ve üç aşağa beş yukarı fiyatları biliyodu galiba ve söylediği şey buydu .
    yok abi ben düzleri sormadım seninki gibi turbolular kaç lira
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Bulunduğum iş merkezinden biri ile bölgedeki bir sokakta karşılaştık, arabayla geliyordu. Bana selektör yapınca durdum. Kafayı çıkarıp "havan batsın beee, söndür şu farı ollum" demişti. Trafiğin yoğunluğu nedeniyle üstünde durmayıp gülümseyerek gazlamıştım

Eskişehir'de bi müşterinin evine gittik motosikletle.Cüneyt abim(halidbin) içerde bende motorun yanında bekliyorum.2-3 tane 8-9 yaşlarında çocuk geldi yanıma bu kaç basıyo abi,bi oturabilir miyiz vs vs .Sonra bitanesi çıktı."Benim amcamda da var.Ben ondan bigün aldım.Caddede polise çarptım.Sonra kaçtım.Ama benimki bundan büyüktü"(motorda Honda CBR 954RR) demezmi.Sonra Cüneyt abi geldi.Giderken baktım.Hepsi bisikletleriyle bizimle yarış yapıyo
    :rendeer:Eskişehir Enduro:rendeer:

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    ben otbüs durağında durmak üzere olan otobüsün yanından geçmeye çalışrkene, yurdumun otobüs şöförü durmadan kapıyı açtığı için ve yurdumun insanı durmadan atladığı için üniversiteli bi kız kitaplarıyla beraber benim depoya atladı
    GKN MOTORS

t00t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf250 vardı,Şimdi yok
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben zat 150'yi aldığım gün çok yakın dostum bana kızmıştı...

''olum 2.000 ytl vereceğine 2.000 ytl daha koysaydında şahin falan alsaydın...en azından 4 teker'' demişti....

sonra km'de kaç yakıyor diye sormuştu geçenlerde; ''135-140 ykr'' dedim...

''yuh'' dedi bana ''olum benim ford daha az yakıyor laaaann'' dedi... 2007 focus-dizel var onda...
    aynen banada babam ve amcam bole teklıf lerd bulundu :D hemde bnm bu motor parası ıle tam bı sahın alınabılıyordu tam 4.200 verdım amma Allah c.c. satandan razı olsun temıs makıne 1.600 km oldu sadece tedbır olsun dıe 1 kere yag degıstırdım.

Motosikleti
    elbet birgün cbr600rr ama önce cbf 150 xD
    aklıma geldi ben köyde bi olaya rastlamıştım ve kopmuştum.. jandarma köyün merkezine durmuş belgesiz küçük mobilet leri topluyor jandarmayı gören panik halinde kaçıyor kimi iteleyerek daha hızlı gitceğini sanarak iteliyo felan ama bombayı bi amca patlatmıştı. amca hiç bişeyi takmadan mobiletiyle geldi jandarmanın yanına "evladım napıyorsunuz kaza felanmı oldu" dedi jandarmanın tek dediği kelime "amca sen in mobiletten" amca "hay hay evladım" iniyo jandarmada "atın arkadaşlar bunuda kamyona" adam ne olduğunu bil anlamadı yhaa paşa paşa yürüyerek evine gitti

lijoluna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR-600F vardı çalınanakadar :(
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben otbüs durağında durmak üzere olan otobüsün yanından geçmeye çalışrkene, yurdumun otobüs şöförü durmadan kapıyı açtığı için ve yurdumun insanı durmadan atladığı için üniversiteli bi kız kitaplarıyla beraber benim depoya atladı
    hadi gene iyisin palabıyığın tekide atlayabilirdi üstüne

banada kalsiklerde farın biri yanmıyo
    kaç basıyo
    ha bide geçende adamın biri kopardı beni şasedeki kaynağa bakıp
    aaaa!! bunda kaynak var bee dedi güldüm anladı bişi demeye gerek kalmadı

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    bende şırnaktayım arkadaşlar.mondial 125 zn var bende.yaşlı bir amca yanıma yaklaştı kürtçe birşeyler söyledi.bende anlamadım türkçe konuş amca dedim.oda ilerdeki mz motoru gösterip,onun benzinliğ var bunun benzinliği yok nasıl gidiyor bu dedi.bende depo oturduğum yerin altında dedim.inanmadı.artık deponun kapağını açıp gösterdim.

Motosikleti
    Mondial 151RS
    abidinpaşada siyah bi jeeple yanyana duruyoduk ışıkta.adam camı açtı bana ne dese iyi :D maşallah mor lambalar oyun havaları,cebeci oturak alemini 24 saat yaşıyosunuz galiba dedim amca takas yapalımmı get lan dedi tahminim 70-80 bin ytl değerinde bi makinaydı
    [img]http://img124.imageshack.us/img124/7861/adszoo1.png[/img]

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Scooter'la giderken motorun küçüklüğünden,benim büyüklüğümden başka tepki olmuyor.

Diğer motorla giderken ;

-Gardaş bu gaç para bende alacamda!

- Gardaş bu gaç basıyo? 300 görür mü?

- Bunlar nerde satılıyo?

-Buna binmekteki amacın nedir? Bununla nerelere gidiyorsun ki?

-Bu nasıl motor öyle?Nasıl sürülüyor?

- Çin malı mı bu?

- Ver ayarı ver ayarı ( al ayarı al ayarı )

-Son hızda ne veriyo bu abi?

- Egzoz sesli mi?

-Abi sen bunla manitaları götürüyor musun? (benzin aldığım yerdeki fırlama pompacının ve sanayideki çakal çırakların kafaları anca bu işlere çalışıyor )

-Kawasaki demi abi bu? (SS motor denince akla Kawa mı geliyor acaba?)

Sıkışık trafikte en hoşuma giden tepki :

-Sen şimdi aralardan ne güzel geçiyorsun

Hele bazı insaflı araba sürücüleri var ki yolu açıyor daracık bir alanda bile olsa.Öyle ara gaz vere vere gitmezseniz,arabaların tamponlarından silme geçmeye çalışmazsanız yol veriyorlar.

Egzozu bağırtarak yol istemek karşı tarafı sinirlendirmekten başka bir işe yaramaz.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    ışıklarda bekliyoruz yeşil yandı önümdeki dallama gazladı bene kalkış yaptım ve önümdeki dallama aniden durdu bende ön frenini sıkmak zorunda kaldım olay çok hızlı gelişti ve ben yerdeyim şehrin en kalabalık trafik ışıklarında ben madarayım yeri öptüm neyse adamlar yardım ediyo motoru kaldırdılar yanımdan geçen yaşlı bir teyze aynen bana şunları dedi ==== dikkat et oğlum düşersin ==== ve ben çıldırdım

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı cbf 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ışıklarda bekliyoruz yeşil yandı önümdeki dallama gazladı bene kalkış yaptım ve önümdeki dallama aniden durdu bende ön frenini sıkmak zorunda kaldım olay çok hızlı gelişti ve ben yerdeyim şehrin en kalabalık trafik ışıklarında ben madarayım yeri öptüm neyse adamlar yardım ediyo motoru kaldırdılar yanımdan geçen yaşlı bir teyze aynen bana şunları dedi ==== dikkat et oğlum düşersin ==== ve ben çıldırdım
    Yaşlılığına ver demekki önünü bile zor görüyor birgün bizde onun gibi olabiliriz ama yinede komik geliyor şu an

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    kanuni raceri aldıgımda 10-12 yaşlarındaki çocuklar abi bu motor kaç basıyor
    abi motoru kaça aldın
    ve koptugum an abi buna sepet takılıyormu

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    İstanbul trafiğinde bazı bayan sürücüler dalgınlıktan ve acemilikten sağ aynalarını açmayı unutuyorlar. Müsait bir zaman (ışıklarda vb.) denk gelirse açıyorum elimle ve lütfen dikkat edin önemli bir konu şeklinde uyarıyorum.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    motorumu alıp çalıştığım fabrikaya gittiğimde herkes ağız birliği etmişçesine kaçpara bu şukadar abi nee okadar para verilirmi alsaydınya bi araba bende herkese aynı cevabı veriyodum aaaa sahi benim hiç aklıma gelmemdi abi deyince iyice dumura uğrayıp nasıl gelmez ya deyip sölene sölene yanımdan uzaklaşıyolardı
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Kawasaki VN 1500 ün aküsü çökmüş,arka teker kabak ötesi ve sürekli yağ kaçırıyorken kaçan yağlar arka tekere hat safhada bulaşmışken kışın saat 22 den sonra işten çıkmıştım motor ilk marşta çalışmazsa duraktan taksici çağarıp takviyeyle çalıştırıyodum şansıma çalıştı ana yola çıkmak üzere ilerlerken önümde iki sewgili el ele yürüyorlardı farlarım sönüktü kornada çalışmıyor pat pat eksozumu duydukları halde çekilmediler bende tam diplerine girdiğimde debriyaja basıp bi kökledim gazı kedi gibi ne yana zıplayacaklarını şaşırdılar :p sonra bende o gazla devir çok yüksekken debriyajı bırakma hatasında bulundum :S kışın ıslak yolda arka teker kabak ve yağlı S: kıç bi gezmeye başladı bütün avm çalışanları çıkış saatinde beni izlediler buzda dans gibi zor toparlarım az kalsın bacağın birini bırakıyodum orda birde geri geri gelirken çamurlu zeminde yanımdaki arabanın üzerine devrildim yüklendiğim için belimi incittim :( ordaki yaşlı 2 tane amca geldi hep beraber kaldırdık çok utanmıştım :( en güzeli hafif motor :(

LADYSITTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K1200S
    Alıntı DaBiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursa'da otobanda sol şeritte gazlıyorum. Orta ve sağ şeritte arabalar var. Hafif bir viraj dönüyorum. Birden en sol şeridin daraltılmadan direk kapatıldığını farkettim (hani şu ortasında beyaz ok olan mavi tabelalardan vardı şeridin tam ortasında). Kırmızı bayrak sallayan arkadaş büyük bir çeviklikle kendini refujun öbür tarafına attı. Ben de benzer bir çeviklikle yanımdaki iki arabanın arasına girdim. Ama bayrakçı arkadaşın çevikliğine hayran kaldım

o flamalı bendim
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN USTUNDEKI KANDIR TOPRAK UGRUNDA OLEN VARSA VATANDIR

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)