Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

aklım çok karışık artık birini almak istiyorumm !

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bugün kask dizlik dirseklik alacam sabah sabah ilk kazamıda yaptım , motor bir devirden sonra coşuyor (turbo 6000 devirde açıyor) , coştu ve dik mucurlu bir rampada motoru yan yatırdım. . motorda bişe yok ama dizim birazaçıldı mucurlar yüzünden. . Motor şaka diil dikkatli olmak lazımmış ders oldu . .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

xl ile dtr arasında çok gittim geldim, ama dtr yi xl nin yarı fiyatına aldım. . umarım çok prob çıkarmaz ama canavar gibi 2 zamanlı exuplı bi motor.bu arada aklım xl de kalmadı diil

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DT diyecektimki almışsınız zaten.. Hayırlı olsun!..
    Parçaları çok ucuz oluyor diye biliyorum; sıkıntı çekmezsiniz bu konuda.
    Selamlar..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

peki dtr nasıl yakıyo arkadaşlar

Motosikleti
    150 ZC
    paran varsa honda ama yamaha dan sa ramzeyi sıfır al daha iyi derim yinede senin kararın . . .

rafel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda xl ile bır haftada kuryelık yaptım motor ımkanım olsa almayı dusunurum nedenı ınanın rahat bır motor bıraz benzın sorunu var yamaha yı eskı kasa ala bılırsen yenı xl al derım ama hondadan şaşma derım parcası en cok bulunan motor cros sınıfında ıyı bır makına
    Ayrılık vakti geldıgınde sessizce cekilir giderım yüzümü önüme düşürüpte

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Dt alırsan.. dağda belkide sırtına binebiilir yane.. çok yaşlı bah...sen ötekini al derim..

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    Alıntı erhaxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xl ile dtr arasında çok gittim geldim, ama dtr yi xl nin yarı fiyatına aldım. . umarım çok prob çıkarmaz ama canavar gibi 2 zamanlı exuplı bi motor.bu arada aklım xl de kalmadı diil
    dostum aklin baska makinada kalmasin. altindaki motor cok basarili bir tercih ve inan seni zevkten ucuracak.. hele ki o exup teknolojisi yok mu allaaah inan canim cekti bi tur versene yaaa :D

ayrica ne alirsan al emin ol aklin her zaman baska motora kayar bunun doyumuda yok sonuda..

yamaha crossun o cigligini hatirlamak bile inan yeniden tuylerimi kaldirdi!!
    dostum tekrar hayirli olsun.. motora tam adapte oldugunda o mucurlu yolda yan yatmayi birak yanlayarak driftle geciceksin emin ol!!
    Wildgoose Rider - Transalp 650

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)