Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Karizma Motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Merhabalar arkadaşlar Karizma Motor ile ilgili bilgisi olan veya tanıyan varmı.

http://www.mpazari.com/aksesuar/263.aspx

buradaki ilanlarında her marka ve model motosiklet camını orjinali gibi yapacaklarını söylüyorlar. tanıyan veya bilen varsa buraya görüşlerini yazarlarsa sevinirim.
    2008 Regal Raptor 250 2009 Hyosung GV 650 2010 Bianchi 150
    2011 Honda Transalp XL700 2013 Kymco Xciting 250 2015

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    yaptırıyolardır biyerlerde.. istanbula bikaç yer var isteğe göre cam kesen
    GKN MOTORS

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    bende sahıbındende çok rastıyorum bu mağazaya,
    ve gerek motor olsun verek aksesuar olsun bol mıktarda var denıyor...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

gokhan150zat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fiddle
    hocam pek iyi şeyler duyulmuyo bu dükkan hakkında,burada karalamak yada çamur atmak istemiyorum ama yinede sen bilirsin..mesela ben internette 50 ytl yazan ayna ilanı için aradım onun fiyatı değişti 80 ytl dendi bende 85 ytl ye baska bir yerden aldım..bu tip örnekleri cok veren bi arkadasımda var bu firma hakkında hatta motordelisi nde bi kişi topic açmıştı bu yuzden..

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karizma motor zeyburnunda hizmet veren bir firma. bildiğim kadarıyla çoğu parçayı yunanistandan ithal ediyorlar.euro bazında aldıkları için kur farkını fiyata yansıtmalarını normal karşılıyorum.

Ancak bu firmanın sorulma nedeni aquila gv 650 için ön cam için soruluyorsa özen plexi bunlardan çok daha profesyonelce ön cam yapıyorlar. yanlız ön camları mükemmel yaparken ,camı gideona veya amortisörlere tutturma aparatlarını her nerden alıyorsa biraz dandik kalıyor. ben sizin yerinizde olsam. bu tutma aparatlarının en güzelini başka yerlerden bulur , sadece camı buradan alırdım.

http://www.ozenplexi.com/

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    çok değerli bilgiler teşekürler
    2008 Regal Raptor 250 2009 Hyosung GV 650 2010 Bianchi 150
    2011 Honda Transalp XL700 2013 Kymco Xciting 250 2015

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Nexus için arka fren balatası sormuştum bi zamanlar. 65$ fiyat çekmişti. Aynı marka ürünü altan motor dan (iki sokak gerisindeki dükkandan yani) 35ytl ye almıştım!
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    karizma rossi motor adıyla internette bir çok sitede ürünlerini görebieceğiniz mağaza zeytinburnunda hizmet veriyor.aksesuar ve yedek parçaları yunanistandan temin ediyorlar hatta TR bulunmayan bir çok yedek parçayı siparişle getirtiyorlar,kapora karşılığında...........her alışverişte olduğu gibi çok sıkı pazarlık ve ürün fiyatını iyi araştırınız tavsiyelerimle.........
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

arkadaşlar karizma motor yetkilisi olarak hepinize tşk.ederim bi cevap verim dedim bizde olan balata markalarıyla aytan motor balataları çok farklıdır marka olarak artı bizdeki en pahalı balata 65 tl.dir dolar diil yalnış anlaşılma olmuş sanıyorum ayna meselesi de herhalde alakasız birine sorulmuşturki bizde aynalar 55 tl.şu anda tabi değişiyor kaliteye göre ama ne aynası istediğinize bağlı camlara gelince bizim sade camlar diil her sattığımız ürün garantili olup beğenilmediği taktirde geri iadesi yapılabiliyor hepinize iyi günler kazasız günler

Motosikleti
    CBR 600 F di satıldı
    ben bu arkadaşlardan 3 adet fren balatası aldım telefonda görüştük dükkanlarına davet ettiler ama gidemedim cok cana yakın insanlardı cokta gerçekçi konusuyorlardı 3 balata aldım 120 ytl verdim hiç te problem olmadı ben kötü birşey hissetmedim sizin anlayacağınız
    ::tutkuy::

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nexus için arka fren balatası sormuştum bi zamanlar. 65$ fiyat çekmişti. Aynı marka ürünü altan motor dan (iki sokak gerisindeki dükkandan yani) 35ytl ye almıştım!
    aytan motor olmasın ) ben oranın satıs muduruydum gecen sezon .ve karızma motoa gelınce dıkkatlı olsun arkadasım pek saglam deıl
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

atıllacıgım hala mudurluk yapıyonmu nslsın yorunlarıına ıcın tesekkur ederız devamını beklerız arayı sogutmayalım

Motosikleti
    mondıal 150 zat

karizma

arkadaşlar bu arakadaşlarla kesinlikle işiniz olmasın
    çarpılırsınız heleki motor tamire bırakmayın

Motosikleti
    ooo viraGOO
    Alıntı trichina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu arakadaşlarla kesinlikle işiniz olmasın
    çarpılırsınız heleki motor tamire bırakmayın

horttttttttlatmayın şu arşivi 2008 de açılan topic bugün yorumlanmazk
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Ben egzos alacaktım parayı gönder ben egzosu göndercem sana dedi.Bende hiç yanaşmadım.Kendini düşünen beş para etmez bi yer.
    Belki de ilk önce yanlış insanlarla tanışmasaydık , doğru insanı bulduğumuzda onların değerini anlayamazdık ...

Aman arkadaşlar tekirdağ`dan 1.5 saatte ulaştığım karizma motora gidiş sebebim elektrik arızasıydı telefonda bahsetmiştim ve hemen atla gel 1 saatte hallederiz demişlerdi ve nitekim 45 dakikada hallettiler(sözde).Birdaha kesinlikle bu sorun olmayacak dediler.Bindim motora geri dönüyorum daha gişelere gelmeden aynı arızayı yine yaptı çalışan motorun aküsü bitti. Daha dükkana gittiğim anda verdikleri güvensizlik nedeniyle kendilerini tekrar aramadım,çağırdığım kamyonete yükledim motoru döndüm eve.Orada ismail ustaya verdiğim parayamı yanayım,kamyonete verdiğim parayamı yanayım,yolda yaşanan çileyemi yanayım.O gün bana 400 tl`ye patladı ama motorum hala bozuk.BEN YANDIM SİZLER YANMAYIN....

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Bu ilanın sahibide sanırım aynı firma. Ben bu parçayı almak istiyorum (ankaradayım)telefonda hesap numarasına parayı gönderdikten sonra kargoya vereceklerini söyledi telefondaki arkadaş. Biraz kararsızım fikri olan arkadaşlar yazarsa sevinirim. Ayrıca 125 TL olan bu parçayı hondadan orjinal almaya kalktığımda 1000 TL para tutuyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3129547/detay/
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ilanın sahibide sanırım aynı firma. Ben bu parçayı almak istiyorum (ankaradayım)telefonda hesap numarasına parayı gönderdikten sonra kargoya vereceklerini söyledi telefondaki arkadaş. Biraz kararsızım fikri olan arkadaşlar yazarsa sevinirim. Ayrıca 125 TL olan bu parçayı hondadan orjinal almaya kalktığımda 1000 TL para tutuyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3129547/detay/

arkadasim tecrubelerle sabittir ki benim naçizane fikrim bu,
    banka havaleni istanbul dan bir yakınina,akraba veya asker arkadaşina gönder,almak istediğin parçayı da o kişiye tarif et tanıt,
    atlasın gitsin bizzat görüp test ederek satın alsın ve sana kargolasınlar......
    biliyosunuz ki zaman kötü hele ki motosiklet parçaçılarına bunca güvenmeyin gözü kapalı şekilde.....saygılar
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Cevabınız için teşekkür ederim. Keşke İstanbulda öyle bir arkadaşım olsaydı. Biraz daha bekleyeceğim ve sonunda mecburen risk alacağım
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Ben buradan ayrı zamanlarda 2 adet sehpa 2 çiftte spool almıstım. normalde 30-35 tl degerındekı spoolları hedıye olarak vermıslerdı. yanı sehpa parasına 2 sınıde almıstım.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)