Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yolda Kaldım Yardım!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    Merhaba arkadaşlar bugün hava güzel olmasından dolayı dışarı çıktım arkadaşımla kadıköyde altıyolda birden motor İstop etti..Çalıştırdım çalışmıo Nedense?Benzinden desem sanmıorum Yağ desem uzun zaman oldu koymayalı lakin 2 gün sonrada bakıma gidicektim...Motor çalışmıo bi türlü marş yapmıyor..Hani araba marş yapmaziteriz çalışırya aynen ÖLe durum 1 türlü gaz yiyiip çalışmıo..marşla kalıo öle! titrio motor çalışmıo ...Extra böle işlerden Nefret ediyorum! Motoru bıraktım kadıköyde 1 sokağa bağladım alarmıda açtım eve geldim..Sorun Nedir sizce?Yarın 1 lt Benzin alıp gidip doldurucam bakalım..
    myspace.com/pashakzlrecordz

Tıkla dinle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bladebj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1 '08 ve 954RR '03
    benzini bitmis sanirim benzin borularini da kontrol et giderken stop ettiyse bence benzini bitmistir depolarda olu hacimler vardir depoda biraz benzin gorunur ama yinede cekmez ben MCT ile benzin bitince hafif yana yatirip bikac sn bekleyip karburatore benzin doldurup bikac km daha gidiyordum bi kez boyle 10 km gittigimi hatirliyorujm
    Its not the same, takes two to know Two to know, two to know Why cant you see? Arnold layne...
    Syd Barrett

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    geçmiş olsun
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    Teşekkürler..Umarım Öyledir..ibrede biraz Gösteriyo lakin dediğin gibiyse olabilir..Yarın benzinciden 1 Lt isticem umarım verir(Yasak bildiğim kadarıyla)...Yetermi 1 Lt ?? Aküde problem yok..Alarm Farlar vs..Çalışıyor...!

Tıkla dinle

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Kaskını koluna tak ve benzinciye öyle git.Abi yolda kaldım motorumla de.Almışken de 1 lt alma onların bidonları oluyor takribi 3 lt civarı.O kadar birşey al ki ne olur ne olmaz.Benzini koyunca ilk marşta çalışacak diye de bir şey yok unutma da
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    Evet BEnzinciye götürmem daha mantıklı alırım 3-5 Lt Umarım Benzindendir...Çıkıyorum birazdan Evden..Benzini koyunca birkaç dk beklemem doğru pompalaması lazım benzini...Aklımda!... Hadi hayırlısı

Tıkla dinle

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    marş sesi normal geliyor motor titriyorsa benzindendir.belkide benzin hortumu tıkalıdır..motorunu almak için yarını niye bekliyosun onu anlamadım ortalık karışık git al yawruyu insan sewdiğini yolda bırakırmı

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    Aldım bugün motoru dün gece bıraktığım yerden..gittim marş yaptım basılı tuttum epey marş a çalıştı hemen ısıttım biraz gaz verdim falan benzinciye gittim doldurdum Benzin Sorun yok..Evede geldim..ŞÜkür..2 güne kadar bakımlarını yaptırıp kaldırıcam isparkın otoparkına...

Tıkla dinle

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    Alıntı rapertuar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aldım bugün motoru dün gece bıraktığım yerden..gittim marş yaptım basılı tuttum epey marş a çalıştı hemen ısıttım biraz gaz verdim falan benzinciye gittim doldurdum Benzin Sorun yok..Evede geldim..ŞÜkür..2 güne kadar bakımlarını yaptırıp kaldırıcam isparkın otoparkına...
    hayırlı olsun kardeşim =)

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    Alıntı kawasaki26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeşim =)
    Eyw..Hepimiz İÇin Öle olsun...

Tıkla dinle

Motosikleti
    Jinlun 150-5
    Fren müşürleri veya yan ayak müşürü arızalı olabilir. Benzin pompası yakıt gönderiyor mu? Buji piposu arızalanmış olabilir. Benzinin bitip bitmediğini depo kapağını açıp motoru salladığında kolayca anlarsın. Hiçbiri olmuyorsa 0216 326 80 22'yi ara. (Jinlun servisi) Bu numaradan sabah 9'da Serkan ustayı ara sana yardımcı olacaktır.

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    Saol Bende zaten serkan ustaya götürüyorum Hep Motoruda Ordan aldım zaten..Knkayız ya Onla...

Tıkla dinle

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Konu Amacına Ulaşmıştır..
    [B][COLOR="DarkRed"]wWw.Motosiklet.Net[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Blue"]Bağımlılık Yaratır[/COLOR][/B]:P

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    aynen öle sanırım

Tıkla dinle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler