Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

BOY ile TIRT MURAT haftasonu Körfez pistinde kapışıyor...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Emin Arıkoğlu
    Bugün, saat 21:36
    valla abi o piste girmek cesaret ister helal olsun sana bakma boy a sen

Murat DinceL
    Bugün, saat 21:42
    yazsana olm foruma sahtekar :D
    nasıl güzel olmuş mu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Senin de ağzında bakla ıslanmıyo yanii
    DBTYSG

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    emin piste girer dönerse motosiklet hayatıma son verip anadol şöförü olmassam banada jess demesinler
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı muRRat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin de ağzında bakla ıslanmıyo yanii
    abi öyle deme kendimi afişe ettim mehmet abi oyacak beni
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emin piste girer dönerse motosiklet hayatıma son verip anadol şöförü olmassam banada jess demesinler
    yallaa şöfööör yalla minibüs şöförü ol magirusla teker yaparsın kıllığına indi-bindi için yeni çıkacak 200 ytl lerden vericem sana

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    hadi geçmiş olsun baya zevkli geçmiş sanırım ama keşke 1-2 foto da olsaydı bi kaç artçı götürseydiniz de ben gelirdim valla ist.da olsaydım

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    umarım oldukça eğlenmişsinizdir, zati topic amacına ulaşmış

bi ara mt ss tayfası riva yapsak
    GKN MOTORS

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Murrat arkadaşım medeni cesaretinden dolayı seni kutlarım.. şahsen ben o piste adımımı atmam bu tecrübemle ..dedimya adı üstünde pist orası .. mehmedin motor oraya göre ayarlanmış .. aslında bide motorları değişip zamanları yazmalıydınız .. hoş eminim pist tedrübesinden deişen bişi olmaz boy onda alırdı ama .. tamamen tecrübe ..mehmedin o piste antreman ve yarış için sıklıkls çıktığını düşünürsek sonuç çok normal ..

ilk yazımda demiştim zaten muratın pist tecrübesini bilmiyorum diye .. oyumun mehmetten yana olmasının tek sebebi mehmedi tecrübeli ve donanımlı motora sahip olmasıydı.. ide mehmet çok hırslı biri.. 2 sene evvel biz günaydında kebapları öğütürken sıkı bir rejimdeyim yarışlar için çok önemli diye karşımızda su içmişti

Allah mehmetin gazabından korusun
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarım oldukça eğlenmişsinizdir, zati topic amacına ulaşmış

bi ara mt ss tayfası riva yapsak
    ss im yok ama katılırım
    Drift Religion

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    ss e gerek varmı selim __ ? sende ne vardı :D :D
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50

anadol cupe

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı Marv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ss im yok ama katılırım
    yeni makinamızı alalım da, organizasyon u yapalm
    GKN MOTORS

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Sanırım BOY yenmiş.Yenene başarılar.Murat beyde başka bahara yener artık
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boy fabrikator oglu, Murrat fakir delikanlı Herkes Muratı tutuyor

Saka bir yana yuzlerce kez o piste girmek istesem de , hatta yarıslara girmeme ramak kalsa da , egitim zorunlulugu herseyi suya dusurmustu.
    Simdi imrenerek bakıyorum basta bunu soyleyeyim.
    3 yıl kaldı bekleyin Anahtarını alıcam Boy

Hadi bu antreman. Yarıs zamanlamalarını merak ettim abi. 49-50 bekliyorum senden.

Bu arada Murat abinin 70i bence cok da kotu degil. Hasan abi de ilk girdiginde kotu donmustu fakat sonra kendini ne kadar gelistirdi.
    Bu arada o nerelerde?

Sonuc olarak ikinizi de , hatta 3ünüzü de zamanlamalarınızdan oturu kutluyorum.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    ninja zx650r var olurmu?
    Drift Religion

Motosikleti
    suzuki GSX R 1100 - suzuki AN 125 HK
    ikisinede başarılar diliyorum

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @CERRAHI
    Daha utanmadan hala o dizlerime gelen boyu posuyla yerden bitme milletle dalga mı geciyor tebiyesiz
    Lan Cerrah, sen önce motor kullanmayı öğren, ona buna arkadan patlayıp insanları riske sokma, bu arada kolun ne durumda?

@overrider
    Merak ettiğim bişey var. Daha önce piste gitmedim. Boş olduğunda giriş serbest mi? İstediğimiz zaman gidip kendimizi geliştirebilir miyiz acaba? Ücretliyse nasıl bir tarife var. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan sorularımı yanıtlamalarını rica ediyorum.
    Boş olduğunda piste giriş serbest değil, önceden organizasyon yapılması gerekiyor. Ücret duruma göre değişiyor. Ama şunu diyeyim, pist tecrübesi insana çok şey kayıyor, illa yarışmanız gerekmiyor. Resimlerde görmüşsünüzdür, oradaki herkes piste çıktı ve ben hariç hiçbiri yarışçı değildi. Eğer talep olursa seneye bu tür organizasyonlar yapabiliriz.

@muRRat
    Ayrıca benim attığım turu Mehmet zorlamadan tek elle de atıyor bunu da söyleyeyim ahahahhaha
    Evet bunu yazmayı unutmuşum ama tek elle bile senden çok daha hızlıyım
    Motorda Km önemli değil derdim eskiden. Ama şu anda anlıyorum ki uzun yolda olsa tecrübe tecrübedir. Ancak en BABA tecrübe eğitim. Çünkü orada limitleri tehlikesizce görebiliyorsunuz. Pistten çıktıktan sonra daha önce döndüğüm yerleri daha rahat döndüğümü fakettim.
    Demek ki bazı şeyleri anlaman için bu tip bir kapışma gerekiyormuş. En azından bu dediklerini anladığına sevindim. Pistte seni perişan ettim belki ama en azından bu tecrübenin sana birşeyler kattığı için mutluyum. Pistten sonra kendindeki gelişmeyi hemen fark ettiğine de sevindim, bunun böyle olacağını sana baştan söylemiştim.
    Dopdolu bir 600RR a 20saniye yaklaşmak bile benim için başarı ahahha. Hem de SLICK lastikli, hem de PowerCommander lı, hem de quickshifter lı falan falan
    Abi bir tek şunu anlamamışsın, sana 20 saniye fark koyan altımdaki motor değil bendim, emin ol başka bir motorla da dönsem en kötü 1-2 saniye fark eder. Bunu geçen seneden biliyorum çünkü. Benim 1000RR'da hiçbir modifikasyon yoktu ve ilk girdiğimde 58 saniye dönmüştüm. Adam standar 1200GS ile 60 saniye döndü. Olay motorda değil sürücüde.. Bunu da ileriki zamanlarda anlayacaksın.. Sonuç olarak bu organizasyonun sana birşeyler kattığı ve aradaki farkı gördüğün için mutluyum. Boşa insanlara piste gelin demiyorum, pist deneyimi insana gerçekten çok şey katıyor. Umuyorum bu yazıyı okuyup seneye piste girmek isteyen birçok arkadaş çıkar da, biz de diğer grup gibi kalabalık şekilde pist organizasyonları yaparız.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umuyorum bu yazıyı okuyup seneye piste girmek isteyen birçok arkadaş çıkar da, biz de diğer grup gibi kalabalık şekilde pist organizasyonları yaparız.
    Abi valla görünce içim gitti ücrette abartı değil ama işte cbr 125 var

Bu pist olayı güzelmiş ben daha zor giriliyor ve daha pahalı zannediyordum ama düşündüğüm gib değilmiş.
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

iyi olan kazansım amma dikkat!!

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    hakkaten foto olsaymıs bır ıkı harıka olurmus....
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

@muRRat

Evet bunu yazmayı unutmuşum ama tek elle bile senden çok daha hızlıyım

Demek ki bazı şeyleri anlaman için bu tip bir kapışma gerekiyormuş. En azından bu dediklerini anladığına sevindim. Pistte seni perişan ettim belki ama en azından bu tecrübenin sana birşeyler kattığı için mutluyum. Pistten sonra kendindeki gelişmeyi hemen fark ettiğine de sevindim, bunun böyle olacağını sana baştan söylemiştim.

Abi bir tek şunu anlamamışsın, sana 20 saniye fark koyan altımdaki motor değil bendim, emin ol başka bir motorla da dönsem en kötü 1-2 saniye fark eder. Bunu geçen seneden biliyorum çünkü. Benim 1000RR'da hiçbir modifikasyon yoktu ve ilk girdiğimde 58 saniye dönmüştüm. Adam standar 1200GS ile 60 saniye döndü. Olay motorda değil sürücüde.. Bunu da ileriki zamanlarda anlayacaksın.. Sonuç olarak bu organizasyonun sana birşeyler kattığı ve aradaki farkı gördüğün için mutluyum. Boşa insanlara piste gelin demiyorum, pist deneyimi insana gerçekten çok şey katıyor. Umuyorum bu yazıyı okuyup seneye piste girmek isteyen birçok arkadaş çıkar da, biz de diğer grup gibi kalabalık şekilde pist organizasyonları yaparız.
    İlahi Mehmet olm o lafları sana gaz vermek için yazdım.
    Sana 1000 hatta 100.000 defa söyledim olay motoru kullananda diye.
    Ama sen bana inanmayıp yok özel yağ lazım yok özel bilmemne lazım dedin durdun yarışlara ilk girerken.
    Senin de bunu anlamış olmana sevindim

Ama bak hala iddia ediyorum ne kadar iyi olursan ol eğer Abramoviç kadar param olursa hergün gidip pisti kapatıp döner seni geçerim ahahahh

Mehmet senin çevren kalabalık. Kim çekti o virajdaki fotoları bir zahmet buluver de 2 resmimiz olsun pistte
    Artı unutmadan pist videolarım var demiştin. Onları da DVD ye kaydedip verirsin artık.
    DBTYSG

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler