Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

motoruma park yeri bulamıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı snap_80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beylerr zonguldaga beklerim eheh ben apartmanın onune bırakıyorum üniversite cad oturuyorum direksiyonu bile kilitlemiyorumm hesabını siz yapınn
    büyükşehirde oturmanın sayısız dezavantajlarından birisi bu işte ama sen yinede direksiyonu kitle ne olur ne olmaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TWG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı __bakteri__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oto yıkamacıya nasıl güveneceğiz. sabah gelmişsin motoru gece götürmüşler dedi. belki kendi bile ortaktır. insanoğlu ne yapacağı belli olmaz.
    doğru diyosun, çoğu mafya gibi tipler zaten
    bizim evin altında var birtane ben güvenip veremedim
    adam ilgilenmedi bile, arabalar girip çıkarken bişi olursa karışmam filan diyo işe bak
    bu yüzden 250m ilerde adam gibi otoparka yürüyorum ama içim rahat
    FAZER = ZAFER

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    bende bulamadım ve sonunda aylık 150 liraya otoparka koydum,,,, istanbulda motorlu olmak büyük problem!!! ama inadına aşığıyım,,,

Ozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEUGEOT SATELIS 250
    Bende apartman bahçesine bırakıyorum. 2 Çelik halatlı kilit al önden ve arkadan bir demire bir kolona filan bağla, hırsıza kilit dayanmaz ama çok uraşacağı bir şeyde, yıldırıcı oluyor. Kısaca sı böyle durumda sizinki dışında bir motosiklete yönelecektir.
    MOTOSIKLETIM ; PEUGET 250 SATELIS

Motosikleti
    HONDA TRANSALP
    KEndine mutlaka alternatif bir mekan bulabilirsin, biraz yürümeyi göze alabilirsin bence.. Ben motorumu kendi apartmanımın açık otoparkına koymaktansa arkadaşımın apartmanının kapalı garajına koyuyorum, kumanda yaptırdım 25 tl , en az 200 mt yürüyorum ama kafam rahat. Eğer titiz kullanıcıysan böyle bir alternatif geliştirebilirsin.
    [B]MOTOSİKLETE BİNMEDİYSEN YAŞADIM DİYEMEZSİN.[/B]

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Valla bened apartmanda oturuyorum Motorumu 2,5 Yıl Boyunca Dışarda Sadece Direksiyonu kilitleyip bıraktım çokda rahat uyuyordum he Sonrada Sattım..Ama Burası Düzce orası ayrı...

Konuda Eskiymiş ama olsun yazdık artık
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Büyükşehirlerde motosiklet için en etkili çözüm standart bir konteynerı bölmek ,her bölme için kapı yapılır içine sığdır motosikletleri.

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    vallahi bizim oturduğumuz apartmanın altında otopark var çalınma korkusu yok ama yinede park olayı problemli. insanlar motosikletli fazla görüyorlar. kaç sabah kalktığımda yerini değişmiş gördüm. Çok sinir bozucu..

Motosikleti
    SYM GTS 250
    selamlar etrafında kapalı otoparkı olan apartman yonetıcılerıne anlat eger ıkna edebılırsen apartman aıdatı gıbı bır para teklıf edersın motorun orda yer kaplamayacagı ıcın kımsenın yerını de ısgal etmessın...

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    Alıntı sc-aquila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bi sistem 15 , 20 liralık makinesi olanlar için ideal en azından otoparka da bıraksa gözü arkada kalmaz
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

Motosikleti
    VStrom-DL650
    Alıntı kadir_3483 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bi sistem 15 , 20 liralık makinesi olanlar için ideal en azından otoparka da bıraksa gözü arkada kalmaz

İyide arkaşlar sokakta böyle bişeyi nasıl bırakırsınız adamlar alıp götürür belediye bile izin vermez.Küçük gecekondu gibi

Bende sokakta bırakıyorum disk kilidi ıkı tane celık halat ve alarm kullanıyorum.Çok sıkıcı oluyor onları takıp sokmek ama artık cok cıkıp bakmıyorum bunlara ragmen de calınırsa yapacak başka bişey yok..

TWG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bulamadım ve sonunda aylık 150 liraya otoparka koydum,,,, istanbulda motorlu olmak büyük problem!!! ama inadına aşığıyım,,,
    niye bu kadar pahalı acaba? mutlaka daha uygun fiyatlı yer vardır
    benim şansım belediyenin işlettiği otopark var yakında o nedenle çok uygun
    ama özel işletmelerin olduğu kapalı otoparklardan da fiyat almıştım
    motosiklet için 60lira civarı hep fiyatlar
    FAZER = ZAFER

katip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben garajım olmadığı için pahalı bir motor alamıyorum diyebilirim. Orta yerde bırakacağım, tüm önlemlere karşın çalınma riski olacak, çalınmasa bile çoluk çocuk orasıyla burasıyla oynayacak... Yok abi ben benim 250 likle idare edeceğim bu apartmanda durduğum sürece.
    Motorları maviliklere süreceğiz.

Tüm ikitekerler kardeştir, bisikletler dahil.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)