Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

motoruma park yeri bulamıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

bende her taraf binalarla dolu bi mahallede oturuyorum motosikleti bırakalım arabaya bile park yeri yok. 500 metre uzakta otopark var aylık 50 ytlye oraya bırakıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya bu kasko işi biraz kafamı karıştırıyo daha dorusu anlamış değilim maddeleri nerlerdir yani motoru kitledik çalındı bunu kasko karşılarmı yoksa illa garajın olupta garajdanmı çalınacak ..yani bunu bi açıklayabilirmisiniz şimdiden teşekkürler..
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    şimdiLik Yok !
    dertler bitti ...gece rahat uyku zamanı... 250cc ve 250cc üzeri full hırsızlık dahil kasko ...
    h2o ;

Abi Hep Kasko Full Kasko (Forumun Kaskocusu h2o )

benım Motor kymco agility 125 Kasko yapabılır mıyız ona
    [B]Çok yakında Mondial 125 zn (52 - Ordu)[/B]
    [B]:bestmt: Tutku yaratır :queen:[/B]

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    Benimde motorumu koyacak yerim yok Bugünden sonra Aslında vardı ama arkadaşımın Otoparkına koyuyordum dün gece tartışınca motorumuda alma Kararı aldım garajından..Şimdi Benim motorumda dışarda kalcak.diorumki İsparkın katlı otoparkı kış dönemi oyunca alsa ne kadar alır?Öle bi anlaşma varmı acep?yani 4 ay kalcak örneğin ne Fiyat?
    myspace.com/pashakzlrecordz

Tıkla dinle

Motosikleti
    Hyo GT250R
    Şu kasko ile ilgili sorulara bir cevap verilirse bizlerde aydınlanmış oluruz,şimdiden teşekkürler..

deliberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck125
    arkadaşlar inşşat demirinin kesmediği zincir veya halat demişsiniz bunu nerden temin edebilirim bir bilgi verebilirmisiniz lütfen

TWG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    2007 fazer için kasko sordum 2 farklı yere
    bana 2700ytl gibi uçuk bi fiyat çektiler
    şimdi farkettim model ile fiyat arasındaki ilginç benzerliği
    evime 3-4 dakika yürüme mesafesinde kapalı otopark var oraya bırakıyorum
    motosiklet için 20ytl, 24 saat açık, güvenliği var, manyetik kartla giriş çıkış yapılıyor
    kimseyle muhattab olmadan istediğin vakit gir çık yapılabiliyor
    etrafınızı iyi araştırın derim hiç yoksa oto yıkama işleri yapan otoparklar oluyor sokak aralarında
    FAZER = ZAFER

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kaskolu kymcoxciting250
    Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaklaşık fiyat verebiliyor musun hocam? er6 f
    maalesef veremioruz... ruhsat bilgilerinin ve ruhsat sahibinin tc nosu vede aracın piyasa değeri gerekiyor..

Alıntı RifatKardu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    h2o ;

Abi Hep Kasko Full Kasko (Forumun Kaskocusu h2o )

benım Motor kymco agility 125 Kasko yapabılır mıyız ona
    250cc altı olduğundan kasko yapılabiliyor ama hırsızlık verilemiyor kazalara karşı full kaskolu yapılır...

Alıntı TWG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet için 20ytl, 24 saat açık, güvenliği var, manyetik kartla giriş çıkış yapılıyor
    etrafınızı iyi araştırın derim hiç yoksa oto yıkama işleri yapan otoparklar oluyor sokak aralarında
    o kadar tutacağını sanmıyorum müsait olduğunuzda bana ruhsat bilgileri ve ruhsat sahibinin tc nosunu vede motorun ortalama değerini bildirirseniz elimden geldiğince uygun rakam çıkartmaya çalışabilirim...

Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bu kasko işi biraz kafamı karıştırıyo daha dorusu anlamış değilim maddeleri nerlerdir yani motoru kitledik çalındı bunu kasko karşılarmı yoksa illa garajın olupta garajdanmı çalınacak ..yani bunu bi açıklayabilirmisiniz şimdiden teşekkürler..
    motosikletiniz 250cc üzeri ise açıkhavada olsa kapalı yerdede olsa kasko çalınmaya karşı ödeme yapıyor...unutmadan yol yardımınıda ücretsiz veriyor

Alıntı modify adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende her taraf binalarla dolu bi mahallede oturuyorum motosikleti bırakalım arabaya bile park yeri yok. 500 metre uzakta otopark var aylık 50 ytlye oraya bırakıyorum
    bende motorumun full kaskosuna 60ytl veriyorum üstelik hediyeside yol yardım... her nerde olursam olayım yolda kaldım veya lastiğim patladı bir telefonla acil çekici hizmetide ücretsiz...

Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    Merhaba arkadaşlar,
    Bugünlerde park yeri sorunu yaşıyorum. Motosikletimi ilk aldığımda, 1-2 ay boyunca geceleri apartman girişine, geçişi engellemeyecek şekilde duvara iyice yakın park ediyordum. Ama bir gün motosikletimin aynasını kırılmış halde buldum. Aynadaki kırık sadece cam kısmında, sert bir cisimle darbeye bağlı olunca bunun kazara değil, motosikletimi buraya park etmemem için bir uyarı olarak yapıldığını düşündüm. Ben de motosikletimi arka bahçede kilitleyip, üzerine branda ile örtmeye karar verdim. Bir kaç gündür de öyle yapıyorum. Ama içim rahat değil.
    Evime yakın bir otopark yok ve park konusunda alternatif bir çözüm bulamadım. Arka bahçe yeterince geniş olduğundan, sadece motosikletimi park edebileceğim, kapısını kilitleyebileceğim küçük bir kulübe yaptırmaya karar verdim.
    Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Böyle bir kulübe yaptırmak sizce iyi olur mu? Hangi malzeme kullanılarak yapılabilir? Yaklaşık 2,5 metre yüksekliğinde, 3 metre uzunluğunda ve 2 metre genişliğinde olsa tahminen kaça mal olur?

Motosikleti
    şimdilik yok :(
    Alıntı deliberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar inşşat demirinin kesmediği zincir veya halat demişsiniz bunu nerden temin edebilirim bir bilgi verebilirmisiniz lütfen
    yaa hırsız o motoru götürecekse oksijen kaynağı getirir yine keser zinciri

Alıntı TWG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oto yıkamacıya nasıl güveneceğiz. sabah gelmişsin motoru gece götürmüşler dedi. belki kendi bile ortaktır. insanoğlu ne yapacağı belli olmaz.

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    yan sokakta otopark var dedemin arkadaşıymış ayarladık kapalı otoparka bırakıyordum
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Ben de apartmanın önüne park ediyorum, amma çelik halat ile direğe yukarıdan bağlıyorum ki makasla olur ya yerden destekle kesmesinler diye. Direksiyon kilidini ve elektrik aksamını kesen alarmını da çalıştırıp sonra da Allah'a emanet ediyorum.

Motosikleti
    DUCATI 1198
    fakirin mali gozunun onunde olur bende sokaga biraksam rahat etmem tabiki.

ah kasko ah

Arkadaşlar siz asıl o derdi bana sorun daha yeni cbr 125 aldım daha motor geleli 2 gün oldu ben 2 gündür doğru dürüst uyuyamadım.2 saatte bir uyanıp bakıyorum,ama bu lafın gelişi değil tel in alarmını ayarlayıp yatıyorum 2 saat sonraya 2 saat sonra tekrar yatarken yine 2 saat sonraya ayarlıyorum alarmı,yani 6.8.10.12.2.4.6.8 diiye gidiyo saattler hoş motoru çalındıktan hemen sonra farketsem bile ne işe yarayacak giden gitmiş olcak ama yatamıyorum işte daha gıcır gıcır kasasından ben çıkardım üzerine oturmaya kıyamıyorum desem yeridir yani sırf bu kasko işi için bile 250cc üstü birşey almayı bile çok düşündüm ama bütçem sıfır bi 250 lik almaya yetmediği için 2.elide ben istemediğim için cbr125 aldım.Arkadaşlar bilmiyorum ben mi yanlış düşünüyorum ama kasko şirketlerinin bu 250 cc altı için kapalıgaraj+kilit istemesine ben bi anlam veremiyorum ben zaten kapalı garaj ve kilit temin edebilsem kaskoyu neyapayım.yani 250 cc lik bir motor yerinden kalkmayacak kadar ağırda 125 lik bi motor çok mu hafif neye göre belirleniyor,bu şartlar bu kurallar anlayamıyorum

lijoluna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR-600F vardı çalınanakadar :(
    koy kapalı garaja ver ayda max. 50 TL X 12 =600 TL yapar oldu sana kosko
    ben yatar kalkarım kırar dökerim diyosan ozaman kasko yapacan ama genede kapalı bii yer lazım en azından yağmur almasın diye

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    bende taşınma arayışları içersindeyim taşınacağım evin otoparkı varmı diye soruyorum yoksa evin diğer özelliklerine bile bakmadan geçiyorum...
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Alıntı lijoluna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koy kapalı garaja ver ayda max. 50 TL X 12 =600 TL yapar oldu sana kosko
    ben yatar kalkarım kırar dökerim diyosan ozaman kasko yapacan ama genede kapalı bii yer lazım en azından yağmur almasın diye
    ah arkadaşım iyi diyorsun hoş diyorsunda kapalı garaj bizim burada nerde en yakın kapalı garaj 3-4km. ileride yan apartmanlarında kapalı garajı yok olsada anlaşsam neyse parasını versem oraya koysam oda yok.şaşırdım ne yapacağımı

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı anilxx92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah arkadaşım iyi diyorsun hoş diyorsunda kapalı garaj bizim burada nerde en yakın kapalı garaj 3-4km. ileride yan apartmanlarında kapalı garajı yok olsada anlaşsam neyse parasını versem oraya koysam oda yok.şaşırdım ne yapacağımı
    Valla zor bir durum arkadaşım.
    :( Allah yardım etsin. Apartmanın yanında demirleyebileğein ve gelip geçerken kimsenin sürtünmeyeceği bir yer bulabilirsen...

Mastar Lock'un kesilemez çelik halarlı kilitleri var onlardan bir tane alıp bağşa
    1 disk kilidi birde alarm taktırırsan hırzızlar uğraşmaz diye tahmin ediyorum.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla zor bir durum arkadaşım.
    :( Allah yardım etsin. Apartmanın yanında demirleyebileğein ve gelip geçerken kimsenin sürtünmeyeceği bir yer bulabilirsen...

Mastar Lock'un kesilemez çelik halarlı kilitleri var onlardan bir tane alıp bağşa
    1 disk kilidi birde alarm taktırırsan hırzızlar uğraşmaz diye tahmin ediyorum.
    evet arkadaşım çok zor bunu canlı canlı yaşıyorum
    kilit konusuna gelirsek şuan motorun üzerinde:
    1_MASTERLOCK ÇELİK KABLO (1,50 mt.X 20 mm Çelik kablo ve entegre U-BAR - YÜKSEK GÜVENLİK) (elektrik direğine bağlı) 155 TL
    2_MASTERLOCK ÖRGÜ ÇELİK ÇOK AMAÇLI ENTEGRE KİLİT (15 mm (1,5 cm) çelik kablo genişliği) 130TL
    3_CYCLONE ISO 9001 FULL MOTORSİKLET ALARMI 60TL
    4_MASTERLOCK ALAŞIMLI ÇELİK ZİNCİR VE ENTEGRE KİLİT (90TL)
    5_ve bu iki masterlock çelik halatı kilitlemek için tane 20tl lik iki adet kale kilit
    evet arkadaşlar deli gibi bağladım motoru
    ama kafasına takan olursa ister çelik ister 100 tane kilit tak ne fayda 3-4 kişi gelir kucakladığı gibi götürür

beylerr zonguldaga beklerim eheh ben apartmanın onune bırakıyorum üniversite cad oturuyorum direksiyonu bile kilitlemiyorumm hesabını siz yapınn

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)