Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kask Takma Zorunluluğu!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda 1300s
    Geçen gün gördüm Kask takamayanların Motosikletini bağlıyolar. Burdada bir arkadaş topik açmış. Nasıl bir ülkede yaşıyoruz anlamadım gitti. Formula 1 deki gibi kurallar sürekli değişiyor. Yada yarış hakemleri gibi kafaya göre yorumlanıyor.(polisler). Bir pist diğeriyle tutmuyor. (şehirler) Ehliyet ve ruhsat gerekli. Ama 3 gün birşey yapıyolar sonra bir şey yok. Aynı minübüslerdeki gibi ayakta yolcu almak asak normalde. Ama senede 3 gün minübüsleri çeviriyolar. Hayda sonra herkes işe geç kalıyor herkes mağdur. Yok minübüs bulamıyosun vs vs vs....

He gelelim kask takma zorunluğununa. Hepimiz bilinçliyiz... kask takmalıyız. Benim anlamadığım kask takmayan insan niye ikinci sınıf insan muamelesi görüyor. İsteyen takmaz kendi bileceği iş. Bu sarhoş araba kullanmak değilki. Yada birinin yanında sigara içip onu zehirlemek değilki. Kask takmak kişinin tamamen kendi şahsını ilgilendiren bir konu. He race kullanırısın takmak zorunda kalırsın. Ama ben yaz akşamı bağdat caddesinde o trafikte 10km zor yaparken kask takmak istemiyorum açıkçası.

Birde bişey sölicem. KAsk takmak kesinlikle saç dökülmesi yapar. Birde kafada kaşınma kızarıklık yapar aklınızda bulunsun. :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    fym masai 250cc
    arkadaşım bu konuyla ilgili açılan diğer topicte kafana takılan şeylerin hepsinin cevabı var
    Masai Grand Eagle 250 ESKİŞEHİR:cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kaskolu kymcoxciting250
    evet saçlara düşman kask ama herşeye değer ...bence kasklı moto sürüşüne devam

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merak etme sen...kafan 2'ye bölündüğünde zaten o noktalardan saç'ta çıkmıyor!!!! saç'ımın dökülmesine razıyım...

ya siz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Pttsiklet :D

....

Alıntı Motorsikletci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He race kullanırısın takmak zorunda kalırsın. Ama ben yaz akşamı bağdat caddesinde o trafikte 10km zor yaparken kask takmak istemiyorum açıkçası.
    . :D

Race iLe Scooter Vs. ModeLLer Arasında ne FArk Var 10 Km ile GiderKen Ölüm TehLikem yok mu Diosun ? Veya Race De Ölüm TehLiken Varken Scooter Vs. ModeLLerDe Yokmu Yani isTerSen Bi düşün bunu

bu arad aAyberk de GüzeL bi YerDen yakaLamış

Geçen gün gördüm Kask takamayanların Motosikletini bağlıyolar. Burdada bir arkadaş topik açmış. Nasıl bir ülkede yaşıyoruz anlamadım gitti. Formula 1 deki gibi kurallar sürekli değişiyor. Yada yarış hakemleri gibi kafaya göre yorumlanıyor.(polisler). Bir pist diğeriyle tutmuyor. (şehirler) Ehliyet ve ruhsat gerekli. Ama 3 gün birşey yapıyolar sonra bir şey yok. Aynı minübüslerdeki gibi ayakta yolcu almak asak normalde. Ama senede 3 gün minübüsleri çeviriyolar. Hayda sonra herkes işe geç kalıyor herkes mağdur. Yok minübüs bulamıyosun vs vs vs....

He gelelim kask takma zorunluğununa. Hepimiz bilinçliyiz... kask takmalıyız. Benim anlamadığım kask takmayan insan niye ikinci sınıf insan muamelesi görüyor. İsteyen takmaz kendi bileceği iş. Bu sarhoş araba kullanmak değilki. Yada birinin yanında sigara içip onu zehirlemek değilki. Kask takmak kişinin tamamen kendi şahsını ilgilendiren bir konu. He race kullanırısın takmak zorunda kalırsın. Ama ben yaz akşamı bağdat caddesinde o trafikte 10km zor yaparken kask takmak istemiyorum açıkçası.

Birde bişey sölicem. KAsk takmak kesinlikle saç dökülmesi yapar. Birde kafada kaşınma kızarıklık yapar aklınızda bulunsun. :D
    Her işin bir üniforması , bir giyinme şekli vardır. Mesela futbolcu olsan, "Kardeşim, ben terlikle rahat ediyorum, siz isterseniz krampon giyin, ama bana karışmayın, ben terlikle oynayacağım" diyebilir misin?

Konu budur, tartışmanın alemi yoktur.

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Kasksız sürüp beyinlerini dağıtanlar yüzünden motosiklet ölümcül olarak görülüyor Türkiye'de. Sen de motoruna kasksız bindiğinde boynuna "lütfen beni haber yapmayın" diye bir yazı as ki bize zararın dokunmasın...
    Üç boyoz bir kola

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak etme sen...kafan 2'ye bölündüğünde zaten o noktalardan saç'ta çıkmıyor!!!! saç'ımın dökülmesine razıyım...

ya siz?
    ahhh ahh bu saclari degirmende dökmedikseyrekleşti iyice ya
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Neden saçlara düşman olsun.. O zaman siz de benim gibi 3 numaraya vurun gezin
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda 600RR Hannspree

Bırak 10km ile gitmeyi, ayakta dururken yere düşüp kafanı kaldırıma vurursan büyük ihtimalle beyin kanaması geçirirsin! Kaldıki 10km hızla yere düşerken kafanın ağırlığı 3 kilodan 30 kiloya çıkar, hangi boyun kası bunun yere çarpmasını engelleyebilir?? Sen kasksız gezmene devam et.. Saçlarına da bol Jöle sür ki motor sürerken dağılıp bozulmasın, yoksa kızlar beğenmez
    ilk göz ağrım: Kawasaki ER6F
    ikinci göz ağrım: Honda 600RR
    bakalım 3ncü ne olacak? :)

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ

Alıntı h2o adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet saçlara düşman kask ama herşeye değer ...bence kasklı moto sürüşüne devam
    siz ikinize imzamı okumanızı tavsiye ederim

By digi_boy26

Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ya siz?
    sana da sadece bunu yakıştırıyorum canım dostum :

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    [QUOTE

sana da sadece bunu yakıştırıyorum canım dostum : [/QUOTE]

hacı senden bi imza istiyorum şuraya lütfen
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Hysoung 250 gt R alacam Sağlam tmiz vrsa alarim :)
    Sen Bu kafayla devam et ustad
    Ölüm, ölü için bir çözüm değildir.!

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşın belirtmek istediği şu her koyun kendi bacağından asılır demeye getirmiş.

alkollü süren kaza yapsa sadece kendine değil kaza yaptığı diğer sürücü ve yayalarada zarar verir .. yani diyemeski ben içiyosam sanane ..

veya sigara içen yanındakileride zehirler .. oda diyemezki sanane zararı bana ...

bu arkadaş diyoki takmıyosam dağılacak beyin benim beynim sanane ... haklı bence kask takmassa çarptiğı yayaya yada araca daha fazla zarar verecek hali yokya ....

kask takmanın hayat kurtardığınıda biliyorum diyo..

bilmediği şu bu arkadaşın .. nerdenmi anlıyom bende zamnında takmaz ve aynı mantelite ile düşünürdüm ordan anlıyorum

canım kardeşim bağdat caddesinde ana baba parası ile altına aldıkları arabaya yetmezmiş gibi modifikasyonlar yaparak 3 kadehide devirip drag yapan dallamalar sana çarptıklarında sen ister 10 km ile git ister 5 km ile git .. yada seni araçtan saymayan bi dallama sana haşırt diye koyduğunda kaçla gidersen git D-Ü-Ş-E-C-E-K-S-İ-N .. işte o düştüğünde korumaların tamsa kurtarma ihtimalin yüksek .. bu demek değilki korumaları takarsan bişi olmaz .. olabileceğin minumumu olur ..

bir abin olarak tak derim illa fulll face takma canım .. filip-up tak 3/4 tak 1/2 tak .. yani keyfine göre tak işte bişiler ...ceset yakışıklı olur en azından .. düşünsene beyin asfalta dağılmış kafatası dümdüz olmuş .. dimi ama ne kadar kötü .. öbür türlü uhrevi bi gülümseme yüzünde ..

tak tak iidir kask .. saç dökülmesi genetiktir. varsa soyda dökülecek sen ne yaparsan yap dökülecek ...

************************************************** ************************************************** **************

Dallama diye kime denir? bir küfürmüdür ?

evrimi yarıda kalmıs bir tür, insansı şey. her an her yerde karsılasmak mümkün bu türle. dış görünüşü itibariyle normal insanlardan ayrılması zaman zaman zor olabilir.
    halk dilinde "taş gibi hatun ama şu dallamayla çıkıyo" gibi kullanımlarda mevcuttur.
    apo davası zamanında italyayla sorun çıktığında italya başbakanı dallemadan dilimize dallama olarak geçmiş sozcük anlamı ise bi işe yaramayan yaşaması gereksiz olan insan
    cahil, bilgisiz, kültürsüz, görüldüğü yerde önce uyarılması fayda etmezse aşağılanarak değiştirilmesi gereken insan. toplumlarda sürekli olarak daha geniş yayılım gösteren tam olarak insan olmayan evrimi tamamlanmamış canlı. bir çeşit ara form
    2-3 kadeh atıp baba parasıyla altına aldığı arabayla bağdat caddesinde insan hayatını hiçe sayarak drag yapan biri için söylenecek çok hafif bi yakıştırma değilmi sizcede

ama konu dağılmasın sadece bi arkadaş yönetim istediği gibi küfür ediyo demiş bu kelime küfür değildir ki ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Kask takmak iyidir..faydası vardır..fakat tabiki herkes özgür iradesinde serbesttir..trafik polislerinin %90 olanı kask takmıyor,,ama cır ,cır ötüyorlar.çelişki budur işte..onlar adam değil,,onlarda kafa yok sanki..

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    BBRR isimli abim olayı çok güzel açıklamış.bende ilk konuyu acan gibi düşündüm 10la ne olacak sonra onu okuyunca anladım....
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Motosikleti
    Hyo gt250r cooming soon...
    Alıntı tufanbaydemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her işin bir üniforması , bir giyinme şekli vardır. Mesela futbolcu olsan, "Kardeşim, ben terlikle rahat ediyorum, siz isterseniz krampon giyin, ama bana karışmayın, ben terlikle oynayacağım" diyebilir misin?

Konu budur, tartışmanın alemi yoktur.
    nokta... ha biiide yirmibeş karakter
    2 T-K-R SAYGI

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    kask takmayı seviyorum.
    askerde de bot giymeyi severdim ayağımdaki ne kadar yara bere varsa o iyileştirdi. valla.
    bu arada ne yapsam dökülmüyor kafamdaki meret. ben kel beyaz bir kafa hayal ediyorum daha tane dökülmedi. arkadaşın dediği gibi kestirip "yeni çıktım koçum" diyorum.
    çok havalı oluyor kısa saç. kaskı çıkarınca birbirine girmiş saçları düzeltmektense kestirmeyi tercih ederim. motorumu mu çok seviyorum saçımı mı?
    ya da saçlarımı mı seviyorum hayatımı mı?

erhan_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki burgma uh 200 abs
    Valla bende motor kullanmaya başladıktan sonra hep kısa kestiriorum saçlarımı.Kasksiz gezmektense ...

Motosikleti
    " AK "
    sen okan' a sor...o sana anlatsın işleyiş nasıl...ehuheeuehuhuehehue

kırmızı ışıkta durup kaskını çıkarmak suretiyle terini silen OKAN' a trafik polisi qelip ceza kesti...Ahanda yüzü burda... pek bi sinirlenioo bu konuya...umarım bu topiği qörmes... :p
    ::offtp::___________[B] " POSETCHI "[/B]__________::offtp::

[B]Her Türlü Baskılı Poşet Yapılır...Fabrika Olunca... :P[/B]

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)