Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bmw motorun devir işlemi yol gösterenleriniz cok olsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    sertanGs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese selamlar
    bende 53 model tek silindir bmw r 25 var.motoru satacaktım ancak şimdi devrini üstüme alayım diyorum.iş biraz mesakkatli yalnız.şimdi 20 sen evvel babam motoru alıyor ancak ruhsatı ve devrini almıyor.
    ben motorun sahibini buldum telefon ettim konustum devirde problem olmaz dedi.ancak ruhsat kayıp olmus yani sahibinde değil.adam muameleciye vermiş ruhsatı 20 sene önce.şimdi ruhsat yok.ama motor calıntı değil.ben motorun ruhsatını tekrar nasıl cıkartabilirim,nasıl bir yol izlenmelidir yardımcı olanlara tesekkürler..
    altın atesle ,kadın altınla ,erkek te kadınla erir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Sen çıkaramazssın ruhsat sahibi çıkarabilir. Gazeteye kayıp ilanı verecek sonra emniyete başvurucak ama çok zaman geçtiği için problem çıkabilir.. İşallah halledersin ;) Kolay gelsin.
    Motosiklete bin oğlum, çünkü ben hep motosiklete
    bindim.

Motosikleti
    kawasaki cr125
    Alıntı barflyfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen çıkaramazssın ruhsat sahibi çıkarabilir. Gazeteye kayıp ilanı verecek sonra emniyete başvurucak ama çok zaman geçtiği için problem çıkabilir.. İşallah halledersin ;) Kolay gelsin.
    doğru aynen

sertanGs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    diyelim ben adamdan vekalet aldım.daha sonraki adımlar ne olur merak ettiğim esas sey o.ona göre işin peşine gideceğim.
    altın atesle ,kadın altınla ,erkek te kadınla erir

Gazete Ilanı Vereceksın Bır Hafta Kadar Sonra Emnıyete Basvuracaksın Ancak Zaman Asımına Maruz Kalmıstır Buyuk ıhtımal 10 Yıldan Sonra Boyle Bırsey Oluyor Bence Bı Kac Saatını Ayırıp Emnıyete Gıt Ve Sor Kesın Bılgıyı Alabılırsın
    İKİ TEKER HERYERE GİRER
    RÜZGAR TENİME ESER .....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)