Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

böle bi ceza kesilirmi ayıp ama yaa

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    inanılmaz bısı yaaa....hakkaten dondum kaldım
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    Alıntı okan_style adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 1000rr = 55 ytl sence anladın sen onu

ben de anlamadım valla

Motosikleti
    Honda Ps 150i 09'
    İyiki, park cezası kesmemiş:D
    [B]Honda Ps 150i 09':queen:[/B]
    [I][B]Satılık Yamaha Ybr 08' 3600kmde siyah:salut:[/B][/I]

Motosikleti
    kymco super 8
    bu arada kimse polisin dedigi scooter olsa neyse lafının ustunde durmamıs onu demesi zaten olayı nekadar basıte indirgediginin kanıtı ama bukadar buyumesine gerek yok ben haklı yada haksız aramadım basımdan gecen olayı paylastım ayrıca şöle bi durum var kimse kötü eleştiriyi sineye cekmez elbet cevap yazar bunu bukadar buyutmenın anlamı yok sana gore haksızım ona gore haklıyım olay bukadar basıtde bukadar yok sen haksızsın yok az bile kesmiş yok o yok bu diyerekde ezip laf dokundurmanın anlamı yok önce ikimizde iki tekere biniyoruz maddı imkanlar cercevesinde once bi gecmiş olsun der insan ama neyse sorun degil öle veya böle ceza yedım bi an dalgınlıgıma geldi cıkarmıs bulundum kaskımı saglık olsun yapcak bişi yok saygıılar herkese

Motosikleti
    Honda 600RR Hannspree
    Alıntı okan_style adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar bostancıda oturuyorum bu shell benzincisini bilirsiniz mınıbus yolunda gencenlerde ordan yukarı cıkarken ikinci ısıklarda durdum cok sanıye var dige kaskımı cıkarıp depoya koydum terimi silip biraz nefes alıyodum sevgili polıs memuru taaaaaaaaaaaaaaaaaa diger ısıklarda hiç üşenmeden yuruyup yanıma geldi evraklar dedi buyrun dedim kaskın yok ceza kesicem dedi bakın memur bey kaskım burda ben sadece terimi silmek için cıkardım dedim oda olsun ben seni kasksız gordum takmıyosun dedi içimden allahım oruclu oruclu sabır ver dedim gittik ekip arabasının yanına yazdı cezayı bak dedi scooter olsa neyse ama bunlar tehlikeli motorlar dedi abi dedim 250cc öle scooterlar varki 500lük 650lik bunu havada karada ezer gecer yok dedi bu race makına motorun yanına donerken mırmır mırm ırmırmırmır ooffff offf saygılar sevgiler abiler dostlar...............
    bu havada nasıl terliyorsun anlayamadım??

Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu soğukta terliyorsan yazın yanmışsın sen

Durum bana pek mantıklı gelmedi, ayrıca ışıklarda kask çıkartılmaz, çünkü her an yeşil yanabilir, harekete hazır beklemek zorundasın.

Trafikte kaza ihtimali her zaman var, biri sana ışıklarda da çarpabilir, ölerek o kişinin içinde bulunucağı durumu daha zor hale sokmaya da hakkın yok.

Terlediysen kenara çekmek lazım.
    En olmadı terleme sorunu çok kronikse motordan vazgeçip otomobil kullanmaya başlamak lazım.
    Ben de polis olsam o cezayı kesmiştim veya ordan geçiyor olsam sana ceza kesilene kadar polisin başında beklerdim.

Kusura bakma hatalı olduğunu düşünmekteyim.
    çok doğru söylemişsin, katılıyorum..
    ilk göz ağrım: Kawasaki ER6F
    ikinci göz ağrım: Honda 600RR
    bakalım 3ncü ne olacak? :)

Motosikleti
    rmz 200 gy
    geçmiş olsun olur bole vakalar
    !! ÖLÜ VE YAKIŞIKLI OLACAGIMA CANLI VE ÇİRKİN OLAYIM !! ::tutkuy::

Kelleci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R1
    okan bencede polis haklı...ne olursa olsun trafikte kaskı çıkarman hem kendin hem başkaları için tehlike oluşturuyor. gerçi motosikletlere kesilen trafik cezalarının çoğu da bana göre tutarsız.gelişigüzel bir uygulama sözkonusu ..... neyse olan olmuş. bir dahakine dikkatli olursun....
    Drift Religion

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    O polis için aklımdan geçenleri buraya yazamıyorum ama içimden bi güzel kaydım ben ona.

Tam bir bencillik yaa, yeni mi polis olmuş da macera arıyo ne yapıyo acaba
    Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

Motosikleti
    KAWASAKİ 2007 VN 900 ve MONDİAL RF 150
    eee ben bunlara dengesiz diom kızıyolar işte bakın benim bi topigim var ...abart egzos yasakmı die saçma sapan bi nedenden geldi yanımıza bagırdı gitti...e adam terini silmiş ceza yazmış hemde dururken al bakalım...sonra halkla polis elele diyolar bu nasıl adalet adamlar alıyo scoteri altına e 5 de bası gidiyo ozman bişey yok ....abicim eger motorun biraz iyiyse kaldıramıyolar bunlar ego tatmini için yazıyolar...tabi benim görüşüm

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)