Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Nedir bu bayan şöförlerden çektiğimiz yaaa!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Creep3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar istanbul trafiginde cogunluk otomobil sürücüleri motorlarla aynı yolda seyahat etmeyi bilmiyor kabul ediyorum ama bu bayan söförler çok kötü yaaa... Arada tır mesafesi varken kornaya asılmalar, bir anda önüme atlamalar off yaaa... Daha dün 1. köprü nün üstünde 60-70 gibi bir hızla gidiyorum arkadan bir bayan şöför bir sıkıştırdı, aynadan bakıyorum bana eliyle çekil falan yapıyoo, tam köprünün üstünde, bende çekilmedim ama bir ara şeridin en sağına geçtim yanımdan bir geçip gitti, ben böyle birşey görmedim yaa, direkt vurup öldürecekti yanii... Erkeklerin super araba kullandığını iddia falan etmiyoreum ama ahh bu hatun kişiler... Bugun de bir haber okudum gazete de, Antalya da, adam beyaz eşya satıcısı, kadın bir müşterisi telefon ediyo, klimasını değiştriecekmiş, adam da gelin burada bakın diyor, daha sonra başka bir telefon geliyor, adam scooter ina atlayıp yola çıkıyo ve yolda kırmızı ışık ihlali yapan bir araba çarpıyor ve çarpan araba da onun dükkanına gelmekte olan kadın kişi... ve motorcu arkadaş kurtarılamıyor, allah rahmet eylesin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9
    Aynı şey benimde başıma geldi... Bayan sürücü benden yol istiyor... Işıklarını yakıp duruyor...
    Kenara çekildim ve beni geçti ama o kadar... Daha ileriye gidemez çünki bir araba mesafesi ilerde başka araba var... Ondan yol falan istemiyor... Ben de acelesi falan var yada arabada hasta var zannettim... Uzunca bir müddet yanında gittim... Baktım önündeki arabadan yol istemeye niyeti yok... Sorun benmişim... Beni araçtan saymadı yaniii....

Sonra korna çaldım ve bana baktı... Elimle sen MANYAK mısın gibi hareket yaptım anlamadı... Camı açtı ne var dedi... Ben de kaskın önünüğ açtım ve SEN MANYAKMISIN diye sözle söyledim... Aptal aptal yüzüme baktı o kadar...
    Haaa elime ne geçti? Sadece rahatladım...
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

Motosikleti
    1000RR06
    bayanlardan bilhassa otomobil kullananlardan abi düşünsenize hatunun bide jipi falan olsa hepten yandık direk ezerler bide insaflı derler kıyamaz derler bu hususta erkeklerden geri kalmıyorlar

GreatWhiteShark, az bile yapmışsın
    Acımadıki, acımadıki

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya banada oluyo geçenlerde ters yönden kaptırmış geliyo hanfendi burun buruna geldik durdum bana çekil yoldan diyo siz çekilin ters yönde olan sizsiniz dedim çekilmiyorum dedi vede kontağı kapattı aslında benim geçeceğim kadar açıklık var ama iş inada bindi bende kapattım kontağı açtım 155 e trafik ekibi istedim hatun anladı trafiği aradığımı bir geri gidişi vardıki en usta şöför yapamaz o manevraları ha aynı yolda çoğu zaman bay sürücülerede denk geliyorum iice sağa çekip kusura bakma gibisinden el hareketi yapıyolar yani ters yönden gelip suç işlediklerinin farkındalar çekil yoldan diye çamurluk yapmıyolar yani birde bayanların daha kibar olması lazım eşim arkamda genelde son iki senedir tam 3 kere ciddi kaza tehlikesi atlattık 3 ündede ne kısmetse bayan sürücüler tarafından sıkıştırıldık hani diyolarya bayan sürücüler sıkıştırılıyor diye külliyen yalan bence ilk onlar sıkıştırıyor bazen manyak birine denk gelirlerse aynı şekilde sıkıştırılıyolar vede sora suç bay sürücüye atılıyor
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    arkadaşlar aslında bayanlara karşı biraz daha anlayışlı olmamız gerekir diye düşünüyorum,
    bayanlar yaradılış bakımından doğalarında hassas, narin , heyecanlı v.s. dırlar.
    İsteyerek yapmadıklarını biliyorum, biraz daha nazik ve anlayışlı olabilirsek onları daha çabuk kazanabiliriz...
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bayanlara laf yok...çok dikkatli ve titiz olduklarından hata yapmaları değilde hata yaptırma olasılıkları biraz fazla...paranoya yapmayalım bence...unutmayınki kaza yapan bayan sayısı çok az...hepsi adam gibi araba sürüyor...

TEM OTOYOLUNDA 180 200 leLE giden hemcinsim dangalaklar kendine çeki düzen versin bence....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    1000RR06
    federal, abi ne anlayışı yaa sen moto ile yada araba ile denk gelmedin heralde yoksa denk geldide bi biskreme tavmı oldun

abi bize anlayışlı hatunları kazanalım neden ukala insanları kazanmaya çalışalımki deme
    Acımadıki, acımadıki

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    nası kazan yapan bayan sürücü az yaaa) ben ne zaman trafikte arkadan vurma görsem taraflardan biri bayan oluyo.ya vrene basmayı unutuyo yada freni kökleyip arkadaki aracı kendine vurduruyo ))

bayanların kaza yapma oranları tabiki düşük.10 sürücüden 1'i bayan dolayısıyla istatistikde düşük çıkıyo.haa ayrıca 40 km/h hızla giderlerse kaza yapmamaları lazım zaten.mesela arabayı çalıştırmazlarsa iyice düşer bayanların kaza oranları)
    bitek ööle oturmaktan sıkıldıklarında aynaya bakmadan kapıyı açarlar o zaman kaza olur) ahahaha

haa bu arada benimde motorla tek kazam oldu oda bayan şöför.en sağda parketmişken sinyal vermeden u dönüş yapmaya karar verdi hanımefendi!!!!!

bide o bi problem olduunda 2 hatun kavga ediyomuş gibi bi surat yapıyolarya "aaa ne var yaa ne biçim kullanıyosun arabayıı yaaa" ehehehe süperler...

ama bazılarının da hakkını yememek lazım.layığıyla kullananlarda var...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    altuğum aşkım merhaba...bayanların az kaza yapmalarının detayına inersek...daha az araba sahibi bayan olması...bayanların araba kullanmayı pek tercih etmemeleri...eşlerinin kullanması vs...çok neden var...daha dikkat daha hata meselesi gibi geliyor...yada yoldaki tek şoför benim mantığıda olabilir... iddia ediyorum sadece bayanlar araç kullansa ölüm sayıları ve kazalar azalır...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

binzat- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fzr600
    valla rakadaşlar araba kullanma hikayesi tartışılırda bizden daha yufka yürekliler ben geçen sene bodrumda kiralık bir motorla ufak bir uçuş yaşamıştım sağolsun teyzem jipiyle durup beni hastaneye kadar götürdü kaçtane araba geçti bi tanesi bile takmadı bizi ama sağolsun teyzem baya bi yardımcı oldu.Trafikte onlarada ihtiyacımız var

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9
    Kobayashi
    +1
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    Kobayashi, kardeşim bu konuda sende haklısın, bende haklıyım ( orhan gencabay gördüm kendimi)

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı Kobayashi adlı üyeden alıntı
    nası kazan yapan bayan sürücü az yaaa) ben ne zaman trafikte arkadan vurma görsem taraflardan biri bayan oluyo.ya vrene basmayı unutuyo yada freni kökleyip arkadaki aracı kendine vurduruyo ))

bayanların kaza yapma oranları tabiki düşük.10 sürücüden 1'i bayan dolayısıyla istatistikde düşük çıkıyo.haa ayrıca 40 km/h hızla giderlerse kaza yapmamaları lazım zaten.mesela arabayı çalıştırmazlarsa iyice düşer bayanların kaza oranları)
    bitek ööle oturmaktan sıkıldıklarında aynaya bakmadan kapıyı açarlar o zaman kaza olur) ahahaha

haa bu arada benimde motorla tek kazam oldu oda bayan şöför.en sağda parketmişken sinyal vermeden u dönüş yapmaya karar verdi hanımefendi!!!!!

bide o bi problem olduunda 2 hatun kavga ediyomuş gibi bi surat yapıyolarya "aaa ne var yaa ne biçim kullanıyosun arabayıı yaaa" ehehehe süperler...

ama bazılarının da hakkını yememek lazım.layığıyla kullananlarda var...
    bayanlarmı illallah

Duncan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım:(-
    Bence suçu bayanlara atacağınıza bu motorculara karşı oluşan gıcıklık ve netrefliğin nedenini düşünmek lazım.Ben başarılı ve profesyonel otomobil ve motosiklet süren ne kadınlar gördüm.Merak etmeyin ilk acemiliklerinde erkeklerde yapıyor o hataları bende ilk araba kullandığımda yolun ortasında kaç kere stop ettirmişimdir.Evet kadınlar biraz daha panik yaparlar.Ama en dikkatlileride onlardır.
    Unutmayın ralli'de bayan sürücüler var.Motosiklet bir kadın yarışçı gördüm.Yakında amerika'da F1 yarışına kadın pilot katılacak.

Duncan,
    bırakalım bu hepimiz eşitiz ayağını
    2 yılda ciddi 3 tehlike 3 üde bayan sürücü ile sence bu bir raslantımı
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    RASLANTI

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    hepimiz motosikletin potansiyel risklerini göze alarak sürüş yapıyoruz...

nasıl yolda belediyenin bıraktığı çukurlara, asfaltla aynı seviyede olması gereken ama hiçbirzaman olmayan kanalizasyon kapaklarına, gelişigüzel yapılmış çin seddi gibi hız tümseklerine, dökülen mıcır,birikmiş çamur, akmış mazot yada motor yağlarına dikkat ediyorsak bayan şoförlerin yapabilecekleri muhtemel hatalara da önceden tedbir almalıyız...

bayanlar yapıyor da erkekler yapmıyor mu...yooo onlar da yapıyor ama biraz daha önceden tahmin edilebilir oluyor bu hatalar...yani yapılması gereken biraz daha temkinli sürüş bence...ve yapıcı eleştiri
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    aYNI SEY BENIMDE BASIMA GELDI. 5872 KERE erkek SURUCU USTUME KIRDI! nE BUU YAAAA!! TOOBE TOOBE BI SEY SOOLICEM SIMDI!
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

alestevardiya, ya biz seni aramızdan biri olarak görüyoz sen kızma alimallah

Duncan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım:(-
    BBRRR rastlantı desem gene önyargını değiştirecekmi?

Bende 2 ciddi kaza geçiriyordum.İki sürücü de erkek idi.Ne olacak şimdi?

Ya sorun kadın erkek değil.Motorculara karşı olan vurdumduymazlık ha bunu kadında yapar erkekde.Ama kabul kadınlar kolay panik yapıyor.Ama bu onları aptal ve dikkatsiz olduğunu göstermez.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler