Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Nedir bu bayan şöförlerden çektiğimiz yaaa!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Alıntı Colakoglu adlı üyeden alıntı
    Sadobey 'e +1000000000000000
    diğer herkese +0
    Sagol colakoglu.
    Sadobey

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadow-vt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    Alıntı federal adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar aslında bayanlara karşı biraz daha anlayışlı olmamız gerekir diye düşünüyorum,
    bayanlar yaradılış bakımından doğalarında hassas, narin , heyecanlı v.s. dırlar.
    İsteyerek yapmadıklarını biliyorum, biraz daha nazik ve anlayışlı olabilirsek onları daha çabuk kazanabiliriz...
    abim yazılarına dikkat ettim hep bayanları kolluyorsun hayırdır?
    yoksa "feministmisin"?
    Her zaman dogruyu söyle,ne söyledigini hatırlamak zorunda kalmazsın!!

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    (#18)
    alestevardiya

Motosikleti: Pink Panther
    24-10-2005, 18:00

--------------------------------------------------------------------------------

aYNI SEY BENIMDE BASIMA GELDI. 5872 KERE erkek SURUCU USTUME KIRDI! nE BUU YAAAA!! TOOBE TOOBE BI SEY SOOLICEM SIMDI!

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1I4ttB0Cm

oooooo selam arkadaşlar işler kızışmış bir kere yukarıdaki üye kardeşimiz sanırım üzerine alınmış hatta 5 bin küsür kerede araç sıkıştırmalarını hatırlıyor yani burada sanki erkeklere yönelik konu mesajlarını okuyunca karşı cinse yönelik savunma ve saldırı düşüncesi hakim olmuş durumları sezinledim ve yazma gereği duydum yiğidi öldüreceksin ayrımcılık yapmayacak elini vicdanına koyarak bildiğini anlatacaksın öyle değilmi bende şu an tam onu yapacağım bay yada bayan olsun kimse gocunup üstüne alınmasın lütfen sorun genel hepimizin sorunudur :9

birkere önce insan olmaya çalışmak lazım araç kullanırkende karşındakini düşünmen lazım,düşünen varmı ? yok çünkü memleketimizde cehalet diz boyu eğitimi anladıkta be kartdeşim insan kendini yetiştirmezmi? o direksiyona geçince bir çoğu başka insan olup çıkıyor bunu bayan yada erkek olarak vurgu yapmak istemiyorum bende tır var seninki pöhhh kıçı kırık motorsiklet der gibi, ama illada vurgulamamı,isteyenler varsa bayanların araç kullanmaları konusunda buradaki bir çok arkadaşla malesef hemfikir olmak zorundayımki allahın bana verdiği gözlerle görüp şahid olduğum şeyleri söylüyorum ,örnek vereyim bayanların 100/90 kavramanın mantığını ne olduğunu bilmiyor,motor teknik konusunda motor dersinden ehliyet alırken o dersten,kalan kaç tane bayan gördüm,hatta o dersten dosya yakıp tekrar kursa kaydolanlar, yani mekanik konusunda zayıflar bunu kabullenin bir kere ,aslında bayanların oluşturduğu tehlikeler ve sakınan göze çöp batar atasözünden dolayı olabilir çok aşırı dikkat ki oda iyi bir şey değil demekki

insan olan insan gibi sürüyor centilmen bayanlarımız ve baylarımız elbette var koskoca kamyon seni düşünüp direksiyonunu kırıp sana yol vermek gibi bir düşüncede bulunduğunda ,yolda zaten ezik 2 teker bir araçsın insan gururlanıyor vay be bana yol verdi ve sonra şaşırıyorsun gidip o kamyoncuyu öpesin geliyor yanından geçerken düt dütt selamını verip uzuyorsun sanki 40 sene ahbapmışsın adamla bu durum kendi aracımdada söz konusu demek istemem kadın erkek tartışması boş tamam kadınlar daha dikkatli ama erkeklerinde bu konuda 4/4 lük olduklarını söyleyemeyeceğim kou uzar gider bilmem anlatabildimmi hayırlı sürüşler yolunuzda farınızda açık olsun

FlexMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    Bu durum bilimsel olarak açıklanmış bir durum arkadaşlar bayanların genlerinde şoförlük yoktur.Bende yaşadım bu durumu ara sokakta ilerlerken bi Siena arkasına bakmadan çıktı yanı az kaldı giriyordum çok sinirlenmiştim ama kadının dokunsan ağlayacak halini görünce bişey diyemedim .

Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    ya kardeşim ben böle işin ehliyetini almış çıkmış yola ne olursa olsun hesabı gidiyor bayanlar bugun 1 saat önce gidiyorum bi sokaktan yolun ortasına araçlar park etmiş ama geçilecek yer var sol taraftan bayan bi sürücü giricek yola 5 dk sürdü ben ordan kanyonet geçiririm çok rahat hadi kadının araç büyük olsa neyse küçük kornaya basıyorum hala çıkamadı sonunda çıktı hemen oda yolun sagına çekti bankaya gidiyodu heralde bende yanına gittim kaskımı çıkardım dedim sen ehliyetini nerden aldın hadi ehliyeti geç sana araç kullanmasını ögretenin ben dedim kadın bişey diyemedi mal mal bakı bende bastım gaza gittim yiyosa desinde görsün arabasının üstünden geçerim

Motosikleti
    FZR 600
    Ben zaten egsozun sesiyle onları tırstırıyorum
    hayallerle yaşamak varya bitiriyor beni be... :farao:

iSSo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTS 1200S
    Ben diyorum abi, moTor kuLLanana insanLar biLinçLi insanLardır. BunLara bayanLarda dahiL.
    ama geL görki araba kuLLanan bayan şoförLer Tam Tersi hiç biLinç sahibi oLmayanLar...
    sanırım her sabah denk geLicem köprü yoLunda bende böyLeLerine =)

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Trafikteki öküzleri unutup bayanları günah keçisi yapmakta moda haline geldi.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayanlara laf yok...çok dikkatli ve titiz olduklarından hata yapmaları değilde hata yaptırma olasılıkları biraz fazla...paranoya yapmayalım bence...unutmayınki kaza yapan bayan sayısı çok az...hepsi adam gibi araba sürüyor...

TEM OTOYOLUNDA 180 200 leLE giden hemcinsim dangalaklar kendine çeki düzen versin bence....
    asla bayanlar kaza yapmaz aksine bol bol kaza yaptırır...
    bu kawasaki bir başka dostummm

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Alıntı bY_aLp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asla bayanlar kaza yapmaz aksine bol bol kaza yaptırır...
    Bu da genelde biz erkek şoförlerin hıyarlıkları nedeni ile olur. Kadınlara hiç laf etmeyin abicim. Erkeklere oranla trafiğin içine daha az ediyorlar. Biz kendimizi doğuştan usta şöfor zannettiğimiz için hiç bir şeyi sallamadan kullanıyoruz bu arabaları yollarda. Eğriye eğri, doğruya doğru.
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler