Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kaza Yaptik 0rh(-) kana ihtiyac olacak, çarşamba gunu!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    makarna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Liberty 200
    bugun saat 11.30-12 arasi, adatepe ışıklar minibus caddesi üzerinde, bir bayan altindaki koca demir kafesle bize çarpti...

cunku bizi gormedi, gorduyse bile önemsemedi, çarpsa bile en fazla bisikletten düşmüş kadar oluruz zannetti ..

tek hatırladıgım arabanın üzerinden uçuşum ve yere kapaklanışım...

kafami kaldırdıgımda arkadaşım arabanın yanında kıvranıyor, motor yolun taa diger ucuna suruklenmiş yerde duruyor, arabanin surucusu bayan agzi bir karış açık yanı başımızda bize bakmaktaydi..

ambulans gelene kadar arkadaşımı merakli ve yardim etmek için fazla hevesli kalabalıktan nasıl koruyacagimi şaşırdım. bir kısmı kaskını çıkarmak istiyor, bir kısmı arabanin çiğneyip kırdıgı bacagini duzeltmeye çalışıyor, ben ve arkadasşımda çığlık çığlığa "dokunmayın sadece ambulans ve polis çağırın" diye bagırıyorduk..

cok korktum ve caresiz hissettim, eger ben de yerde kımıldayamaz bir halde yatıyor olsaydım sanıyorum bu yardım sever kalabalık kalıcı sakatlık veya ölümlere neden olabilirdi.

şimdi Yunus çapa tıp fakultesinde travmatoloji bolumunde yatıyor ve çarşamba gunu yapılacak ameliyeti bekliyor. ameliyatta kasıgından itibaren kırık yeri tutacak bir platin vida takılacak ve bu metal parçasi o KÖR surucunun arkadaşıma ömrü boyunca taşınmak üzere bıraktıgı hatırası olacak..

Tabi Allah çok daha beter durumlardan da korudu şükretmek lazim ama, o kadin zamaninda duramayarak bacagi yerine cocugun boynunu ezseydi ve öldürseydi, ya da sırtını ezip sakat bıraksaydi ne olacakti....??? ve bugunden sonra hala vicdani el verip direksiyon başına oturabilecek mi acaba, cok merak ediyorum....

Yunus bir sure alıştıgı şeylerin cogunu yapamayacak, ama düzelecek.. gene beni okul çıkışlarımda alacak, gene gece turları atacagiz motorlarımızla.. ama düşündükçe ürperiyorum, cok daha kotu sonuclar da olabilirdi..

yunus a bir de buradan gecmis olsun demek ve sizlerle de paylasmak istedim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun makarna,...Arkadaşına da çok geçmiş olsun umarım bir an önce iyileşir Allah korumuş bunada şüküretmek lazım allah korusun ya daha büyüğü olsaydı seninde dediğin gibi...

Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Gecmis olsun her ikinize de makarna... i:

quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun arkadaşlar...

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9
    Çok geçmiş olsun makarna, sana da yunus....
    Motoru yunus mu kullanıyordu?
    En büyük korkum acemi bayan 4 tekerler ya...

Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

gravis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda Africa 1100 l2 /piaggio liberty 150 abs
    geçmiş olsun makarna , arkadaşınada acil şifalar dilerim.

arkeolog4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CG ES
    Geçmiş olsun makarna... İnan bana bir gün dört tekerler ortadan kalkacak inanıyorum buna...Nasıl bilgisayarlar küçüldü taşıtlarda küçülecek...

Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC 390
    makarna, yaa cidden çok üzüldüm yaa çok çok geçmiş olsun

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun makarna. soylemiyim diyorum ama bu kadın sürücüler (hepsi değil yanlış anlaşılmasın) hiç bişeye dikkat etmiyor. kafasını çevirip sağa sola bakması gerektiğini, frene basması gerektiğini düşünecek kapasitede değiller. Benide geçen kadının biri çiğniyordu üstüme üstüme sürüyo. Aman dikkat. tekrar çok geçmiş olsun.

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    kardeşlerim çok geçmiş olsun.allah beterinden saklamış.inşallah bir an önce iyileşirsiniz.allah acil şifalar versin.

makarna, buyuk gecmis olsun.
    motorunuda daha yeni almistin. Umarim arkadasin da bir an once iyilesir.

makarna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Liberty 200
    fatihcim benim motorda degildik.
    arkadasin motoruydu, ben artçıydım.
    o da gerci servisten kısa bir sure once almıştı..

hepinize çok tesekkurler arkadaslar, yarın hastaneye laptopunu goturucem, o zaman tum bu gecmis olsun dileklerinizi okuyacak Yunus da..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    makarna,
    arkadaşınada sanada geçmiş olsun
    işallah en kısa sürede tekrar motoruna biner
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    geçmiş olsun. arkadaşa da acil şifalar. Yazık yok yere kaza oluyor. Çok zor Türkiye'de motora binmek.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

agonyozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza
    Sana ve arkadaşına çok geçmiş olsun..
    Arkadaşına acil şifalar ayrıca...Umarım yakında iyileşir..
    Something in the Way..!

trafikte toplu taşıma araçlarından bilhassa ticari taksilerden, kadın sürücülerden ve yaşlı amcalardan mümkün mertebe uzak durmaya çalışın.
    ben de köprüden geçerken gişelerde bindiriyordum. gişeden geçmeye 1 saniyeden az bir zaman kala soldaki gişeden geçmesi görünen bayan sürücü sağa bir atladı (hızı da 15-20) yağmurda ıslanmış disklerle nasıl fren yaptığımı bir ben bilirim bir de Allah.

çok geçmiş olsun makarna. Allah beterinden saklasın.

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    geçmiş olsun arkadaşlar
    ALPAY

asperadosyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun.Araba kullanma yeteneği omayan trafiği algılayamıyanlara ehliyet verenleri ne yapsanız yeridir.

Kingston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    110 ft simdilik [mz den sonra ii gelmedi]
    hocam sana ve arkadaşına büyük geçmiş olsun
    bazı bayanları kullanma yeteneğine göre 2 kere sınava sokmak lazım yad hiç ehliyet vermemek lazım şu doğru ki erkek ler bu konuda biraz daha dikkatli bu bilimsel bir gerçek (bu ayki bilim teknik dergisinin ekinde açıklaması mevcut)
    Kingston in Aksaray
    (niye diye sormayın :((()

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    çok geçmiş olsun kardeşim malesef böyle dikkatsiz bir çok sürücü serseri mayın gibi sokak ve caddelerde cirit atmaktadırlar.allah beterinden saklasın
    yunusun kan gurubunuda yaz kardeşimde çünkü böyle ameliyatlarda kan gerekebiliyor o grupta olan arkadaşlarımız kan bağışı için yardımcı olacaklardır muhakkak.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler