Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

arkadaşlar ehliyetsiz polise yakalanıp motorunu kaptırmayan varmı??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    ehliyetsiz polise yakalanan varmı bizlerle anılarınızı paylaşırmısınız??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biz bi arkadaşımla yunuslara yakalandık..ayvansarayda bunların bulunduğu yer var motorize ekibinin orayı temizlettiler 2 saat sürdü sora bıraktılar:
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    ben yakalandım tam işyerinin önünde...sonra polisin bi işini yaptık hallettik olayı...yoksa motor gidiyodu...ucuz atlattım....

gokhand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz bi arkadaşımla yunuslara yakalandık..ayvansarayda bunların bulunduğu yer var motorize ekibinin orayı temizlettiler 2 saat sürdü sora bıraktılar:
    Yuh yaa bi motorcuya yapılırmı bu ayıp, gerçi bi motorcuda ehliyetsiz motor kullanmamalı
    Safety First..!!!!
    Kaza Anında Seni Korur

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    30.000km. ye yakın süredir iki teker üstündeyim. 1 kere çevrilmedim şu ana kadar... Çevirsinler diye bekliyorum, evraklarımı sunayım, ehliyetimi gösteriyim diye ama ıııh ıh! Bendeki de nasıl bir istekse. Ruhsatımı yanıma almayı unuttuğum bir gün kesin çevirirler.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Arkadaşalar ben hemen hemen 10 yıldır motorsiklet üzerindeyim,ehliyetimde olmamasına ramen daha 1 kere yakalanmadım.Allah'ta yakalatmasın.Gerçi 'B' sınıfı ehliyetim var ama en yakın süredede paayı bulunca 'A2' almayı düşünüyorum
    [COLOR="Red"]:):):)KARA YOLLARINDA DEGİL!! sENİN KOLLARINDA ÖLEYİM.ÖLÜMLE DANS EDEN ŞÖFÖR YAMAHA R6..):):)[I][B][/B][/I][/COLOR]

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Ben motosikletimi ani bir kararla yeni aldığımda 1 ay ehliyetsiz dolaştım ve 2 defa yakalandım. Eh işte bir şekilde yardımcı oldular da yırttık

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehehe süper anıymış valla, ucuz atlatmışsınız..

emreben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simsiyah mt 03
    16 eylül 2006 günü düğünüme nikah memuru gelmeyince nikahım düğünden sonraya kaldı eşimle motorla gezerken aydınlıkevler ışıkların köşede ekip dur dur dedi. Önce durmak istemedim eşim ilerde ekip durdurursa daha kötü olur dedi bende 50 metre ilerde durdum polise doğru yürümeye başladım

polis: Neden durmadın bakayım kaçacakmıydın
    ben: Yok amirim bayan ani frenden korkuyor yavaş yavaş durdum
    polis: evrakların tamammı
    ben: ruhsat var ama evde ne yalan söyleyeyim ehliyet yok
    polis:hem ehliyet yok hemde kask eşin takıyor sen neden takmıyorsun
    ben: amirim evden tek kask çıkmışım eşime verdim o dururken benmi taksaydım düğünüme nikah memuru gelmedi nikaha gidiyoruz aceleden unuttum diğer kaskı
    polis: ( telefonu çalmaya başladı) Anam unuttuk almayı iyimi çenesine ediyim yengen arıyo de git hadi
    ben: sağolun amirim yengeye selamlar

Şimdi ehliyet var ruhsat var kimse bişey sormuyor ama
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Alıntı CanerEfe22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşalar ben hemen hemen 10 yıldır motorsiklet üzerindeyim,ehliyetimde olmamasına ramen daha 1 kere yakalanmadım.Allah'ta yakalatmasın.Gerçi 'B' sınıfı ehliyetim var ama en yakın süredede paayı bulunca 'A2' almayı düşünüyorum

abi çok fazla bi para değil zaten hatta senin b varmıs ucuza alırsın
    motosikletini kaptırmaya değmez en yakın zamanda al derim
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Alıntı emreben adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16 eylül 2006 günü düğünüme nikah memuru gelmeyince nikahım düğünden sonraya kaldı eşimle motorla gezerken aydınlıkevler ışıkların köşede ekip dur dur dedi. Önce durmak istemedim eşim ilerde ekip durdurursa daha kötü olur dedi bende 50 metre ilerde durdum polise doğru yürümeye başladım

polis: Neden durmadın bakayım kaçacakmıydın
    ben: Yok amirim bayan ani frenden korkuyor yavaş yavaş durdum
    polis: evrakların tamammı
    ben: ruhsat var ama evde ne yalan söyleyeyim ehliyet yok
    polis:hem ehliyet yok hemde kask eşin takıyor sen neden takmıyorsun
    ben: amirim evden tek kask çıkmışım eşime verdim o dururken benmi taksaydım düğünüme nikah memuru gelmedi nikaha gidiyoruz aceleden unuttum diğer kaskı
    polis: ( telefonu çalmaya başladı) Anam unuttuk almayı iyimi çenesine ediyim yengen arıyo de git hadi
    ben: sağolun amirim yengeye selamlar

Şimdi ehliyet var ruhsat var kimse bişey sormuyor ama
    helal sana kardeşim çokk güzeldi yaa koptum wallaa yengeye selam haaa

Motosikleti
    SYM SHARK 125cc (Kazadan sonra ne durumda bilmyrm)
    Ben üç kez yakalandım ne ehliyet ne kask ama üçünden de yırttım...Hiç bir ceza ödemedim...
    [B][I]Hakların Mahkum Edildiği Bir Ülkede , Bütün Doğruların Yeri Cezaevidir... Thoreau [/I][/B]

Motosikleti
    polaris sportsman 700 twin
    bn çoğu motosikletler kontrolünden geçtim 250 lik atw ile jandarma çewirdi ruhsat war ehliyet yok yan tarafta tarla peder de arabayla gidiyordu önümde jandarmaya wala bırakmassan aha sana tarla iner ordan da gider dedi bıraktılar 700 lük atw ile caddede çewirdiler abart egzost war sol tarafa bi baktım anaam scooter lar chopper lar kös kös oturuyor dedim bizimki 700 lük atw bağlarlar polis yunus bu ne lan dedi dedim akşam köye gitcek fln git bidaha da buralarda görmiim seni dedi eyw abi dedim geçtim

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    var....
    ehlıyetsız hıc yakalanmadım,seneler once ılk motorumun ( java ilk goz agrımdı )
    trafık sıgortası bıtmıs ıdı,bankadan yapılabılıyordu,cebımde 100$ dolarım vardı,dovız burosuna gıtmıstım bozdurmak ıcın,o sırada benı dısarıda bekleyen trafık cekıcısı gıtsın dıye 10 dk bekledım gıtmedı bende cıktım dısarı hemen, fırsat ya cagırdı benı,ehlıyet ruhsat,orada gumlemıstım ooo kardes sıgortanda bıtmıs senı baglıyorum yada para ver demıstı,12 sene once 5 mılyon ıstemıstı,baglanırsa 50 mılyona maal olucaktı,halen unutmam.

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Daha yakalanmadık. Işıklarda kırmızıya takıldık başladılar ehliyet ruhsat sormaya , ikiside yok tırstım biraz 3 araba vardı önümde. Tam bana gelirken yeşil yandı geçtik ama eve gidene kadar hız limitlerini bayağı bir aştım (cygnus'la ne kadar aştıysam artık )
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    ilk motorum derbi sendayla 2 hafta sonra ehliyetimi alacak olmanın verdiği gazla işe gidiyim dedim. ikinci köprüyü geçtim işime gittim. baktım çevirme falan yok ertesi gün yine gidiyim bari dedim. bu sefer çevirdiler yalvarmalarıma yakarmalarıma rağmen cezayı kitlediler 600 ytl...peşin ödendiği taktirde 450 ytl... çekici parası da cabası, 80 ytl... motorumun çizilmesini, aynasının kırılmasını da saymıyorum... otoparkta motorları abartmıyorum üst üste koymuşlar...neyse suçumu kabul ediyorum cezamı da ödedim ama motoruma verilen hasara ne demeli. ona ses çıkaramadık tabii. çünkü otoparktan çıkarırken de ehliyetsizdim

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk motorum derbi sendayla 2 hafta sonra ehliyetimi alacak olmanın verdiği gazla işe gidiyim dedim. ikinci köprüyü geçtim işime gittim. baktım çevirme falan yok ertesi gün yine gidiyim bari dedim. bu sefer çevirdiler yalvarmalarıma yakarmalarıma rağmen cezayı kitlediler 600 ytl...peşin ödendiği taktirde 450 ytl... çekici parası da cabası, 80 ytl... motorumun çizilmesini, aynasının kırılmasını da saymıyorum... otoparkta motorları abartmıyorum üst üste koymuşlar...neyse suçumu kabul ediyorum cezamı da ödedim ama motoruma verilen hasara ne demeli. ona ses çıkaramadık tabii. çünkü otoparktan çıkarırken de ehliyetsizdim
    biz motorumuza gözümüz gibi bakalım adamlar saha sola atsınlar ne bu yaa adaletsizlik gavur malımı bu..

volume81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-25
    motosiklet ile 2 sefer yakalandım 1. de kask ve ehliyet yokdu kimlik sorgulaması yaptı bıraktı 2. de kask vardı ehliyet yoktu busefer yedik cezayı 600 ytl peşin ödeme ile 450 ytl ödemiştim sonra ilk işim kursa yazılmak oldu şimdi sonuçları bekliyorum ve cezadan sonra motorsikletle bir sefer düşmüştüm onun için evdekiler ehliyet alana kadar motor kullanma dedilere bende bekliyorum ama cumaya kadar yeni kask ve dizliğim gelirse binicem

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    ya abi yaşınız tutuyo isteseniz alırsınız niye korka korka gidiyosunuz ki 100 milyon kurs+karakol ne kadar yatırıyosun bilmiyorum ama değmez alabiliyorsan ehliyetsiz gezmeye biz napalım
    yaş 16 bekle bekle ölüm geliyo artık bana cadde yüzü görmedik üsküdarda bütün ara sokaklara girmişimdir
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    5 ay ehliyetsiz kullandım

çevrilmedim,ehliyeti aldıktan sonra sayısını hatırlamadığım kadar uygulamaya tabii oldum
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)