Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Susturun şu motorlarınızı!!! (Bence haklı..)

Motovento
    REKLAM ALANI
    orkunn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway supershadow 250
    Pakıze Suda da gıtsın guzellessın bende bu goruntu kırlılıgıne dayanamıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yahu motosiklet egzos sesi abartıldığı zaman evet rahatsız ediyor bende az saygıyla anmıyor değilim böylelerini

Ancak motosiklet sesine gelene kadar vapur bacası gibi tüten minibüsler otobüsler var onlar neden anılmıyor yada arabalarda egzosu ile oynandığında çok ses çıkarıyor onlara neden bir şey söylenmiyor

Tabii hanım efendi burjuva olduğundan minibüs otobüs nedir nasıl gider nedir ne anlayacak !

Olayları cımbızlayarak anlatan insanlardan oldum olası nefret etmişimdir

haksız demiyorum ama yazdığı yazıyıda haklı bulmuyorum. Neyse pakize hanımda lütfen yazmayı bıraksın! Bende yazdıklarından rahatsız olup memleket meselesi var gibi düşündürüp yanılmasından rahatsız oluyorum!

Motosikleti
    Honda Titan
    tamam beyler şimdi müzik zamanı

http://www.motorsiklet.tv/1154/gaz-a...muzik-yapalim/
    [B][COLOR="#696969"]Mondial RS 151 - 2008 / 2011[/COLOR][HR][/HR] [COLOR="#FF0000"]Honda Titan - 2011 / ?[/COLOR][HR][/HR] :bestmt:[/B]

Motosikleti
    Scrambler Ducati Classic
    Sivri dilli ama bence haklı Pakize Suda. Gürültü canına tak etmiş belliki. Çevreye karşı biraz saygı, gemi düdüğünü falan bahane etmemek lazım.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı pilot_2053 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sizi ve sizin gibi değerli insanları forumda sürekli takip ediyorum o yorumu yaparkende sizin nasıl biranda eksozun farkedilme unsuru olma özelliğini biranda kestirip atmanız gibi bende size karşı yorumumu yaptım o halde 22 senelik bilgi ve tecrübelerinizle yorumuzu yeniden düzenleyin. Ben kendimden eksozun farkedilme payını en az %30 olarak pay piçiyorum farkettirme unsuruda sellektör olarak görüyorum ve trafikte de bu doğrultuda ilerliyorum reflektör korna daha geri sıralarda. İnşaallah sözümü yemiyecem en kısa zamanda video çekip paylaşacağım.
    Sevgili kardeşim ,

Sana yaşanmış bir tecrübemi anlatayım sonrasına sen karar ver ve eğer istiyorsan tünellerde ve alt geçitlerde gaz açıp egzoz sesi ile yol açmaya devam et.

Yer : Ankarada bir alt geçit ,
    Çok sevdiğim bir dostum sol şeritten red line ile geçide daldı , yolun sağında ilerleyen tek bir arabadan başka geçitte hiç kimse yoktu ve o tek araba tam arkadaşımız yanında geçecekken direksiyonu sola kırdı ve olan oldu. Sen hiç arkadaşının parçalarını asfalttan ve yapıştığı aracın üzerinden toplayıp üzerne gazete kağıdı örtmek zorunda kaldınmı ?. Ben yaşadım...

Kaza raporu çıktığında araç sürücüsünün ifadesi aynen şöyleydi :

Yolun sağında kendi şeridimde ilerler iken sağımdan güçlü bir egzoz sesi duydum ve arkamdan gelen motora yol açmak için sola kırdım.

Şimdi hepiniz sürücüye küfür ediyorsunuz eminim ama sürücünün hiç kusuru yoktu , o geçide girerken aracın sadece sağ ön camı açıktı ve motorun açık egzozundan çıkan canhıraş feryatlar alt geçit duvarlarından katlanarak ve yükselerek araca sadece sağ camdan girmişti , sürücü motorun sağından geldiğini düşünerek refleks ile sola kırdı ve bir insan öldü.

Ben 22 senede bunları yaşadım , şimdi sen videonu çek ve yayınla benim için değişen birşey olmayacak stock egzozumla ve daima açık farımla trafikte akıp gideceğim.

Sevgilerimle
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Egzoz'a vereceğiniz paranın çok ama çok daha azına gündüz farı olarak led koyabilir ve aynada şimşek gibi çakan (DİKKAT GÜNDÜZ FARI! AKŞAM/GECE AÇILMAMALI!!!!!!!) LED ile (Led Emitted Diode) kendinizi pek ala fark ettirebilirsiniz. Üstelik bunu da SAÇMA SAPAN XENON TAKMADAN YAPABİLİRSİNİZ... (Yapıyorsunuz demiyorum, lafım yapanlara.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzoz'a vereceğiniz paranın çok ama çok daha azına gündüz farı olarak led koyabilir ve aynada şimşek gibi çakan (DİKKAT GÜNDÜZ FARI! AKŞAM/GECE AÇILMAMALI!!!!!!!) LED ile (Led Emitted Diode) kendinizi pek ala fark ettirebilirsiniz. Üstelik bunu da SAÇMA SAPAN XENON TAKMADAN YAPABİLİRSİNİZ... (Yapıyorsunuz demiyorum, lafım yapanlara.
    bu forumda kulp takılmamış bi xenon vardı, ona da b.k atıldı tamam oldu. aman paşam siz şahane motorcularsınız, herşeyin en iyisini bi tek siz bilirsiniz. biz ise topluma saygı nedir, toplum yaşantısı nedir bilmeyen apaçileriz, yarın bi bidon benzin döküp yakıcam motoru. kusura bakmayın.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim için sorun yok. Sadece küfür ediyorum bu şekilde yapıp beni rahatsız eden bir sürücü olduğunda. Benim ile aynı şeyi yapan da çok olduğunu düşünüyorum.

binbaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tdm 900 A
    para sesi, kadın sesi, su sesi... eee... şey... bir de ss sesi..
    temel taşları şu ulu sıra dağlar olan tapınaklarda en sofu müminlerin, en bilgin mollaların bilmediği ve onların hakikat, erdem ve onur üzerine verdikleri tüm vaazları aşan dualar öğrenelim.

seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili kardeşim ,

Sana yaşanmış bir tecrübemi anlatayım sonrasına sen karar ver ve eğer istiyorsan tünellerde ve alt geçitlerde gaz açıp egzoz sesi ile yol açmaya devam et.

Yer : Ankarada bir alt geçit ,
    Çok sevdiğim bir dostum sol şeritten red line ile geçide daldı , yolun sağında ilerleyen tek bir arabadan başka geçitte hiç kimse yoktu ve o tek araba tam arkadaşımız yanında geçecekken direksiyonu sola kırdı ve olan oldu. Sen hiç arkadaşının parçalarını asfalttan ve yapıştığı aracın üzerinden toplayıp üzerne gazete kağıdı örtmek zorunda kaldınmı ?. Ben yaşadım...

Kaza raporu çıktığında araç sürücüsünün ifadesi aynen şöyleydi :

Yolun sağında kendi şeridimde ilerler iken sağımdan güçlü bir egzoz sesi duydum ve arkamdan gelen motora yol açmak için sola kırdım.

Şimdi hepiniz sürücüye küfür ediyorsunuz eminim ama sürücünün hiç kusuru yoktu , o geçide girerken aracın sadece sağ ön camı açıktı ve motorun açık egzozundan çıkan canhıraş feryatlar alt geçit duvarlarından katlanarak ve yükselerek araca sadece sağ camdan girmişti , sürücü motorun sağından geldiğini düşünerek refleks ile sola kırdı ve bir insan öldü.

Ben 22 senede bunları yaşadım , şimdi sen videonu çek ve yayınla benim için değişen birşey olmayacak stock egzozumla ve daima açık farımla trafikte akıp gideceğim.

Sevgilerimle
    Çok üzücü bir olay, geçmiş olsun... :(
    FOR THE HORDE...

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)