Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

başlangıç motoru için tavsiyeleriniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar daha önce pek motor kullanmışlığım yok yşım 17 ocak,subat gibi ehliyet alacağım başlancıç alarak ne önerirsiniz racer tipi motorlar hoşuma gidiyorda onlarda bana ağır kaçar 1,75 boyum var ayaklarım yere basar mı bilmiyorum ama kafamda kesin bir motor belirlemem gerekiyor ona göre para biriktirmeli daha çok iş almalıyım şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha RX135
    Racer tıpıyse CBR al hemde vıteslıler alemıne guzel bır gırıs yapmıs olursun boyuna uyar dıye dusunuyorum
    [B][I][U]Dünyada bir çok insan var.
    Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...[/U][/I][/B]

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne alirsan al 2. el al.. Sende herkes gibi en gec 1 yil icinde sıkılacagın icin sifirina tonla para verecegine 1000 km yapmisini neredeyse yari fiyatina alabilirsin..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    CBR 125 R o zaman
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda CBF 150 Honda Dylan 150
    Cbr125

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Düzenli olarak hemen hemen hergün sorulan soru...ve doğal olarak aynı cevap..
    Amacımıza uygun doğru motosikleti seçmek en önemlisidir. Bunu yaparkende henüz bu konuda yeni olduğumuzu unutmayıp, küçük hacimli,kontrolü kolay motosikletleri tercih etmeliyiz. At sporunda da önce refleksleri zayıflamış, yaşlı atlara bindirirler. Böylece acemiliğinizi elimine etmiş olursunuz.
    Yeni başlayanlar genellikle çevrelerindeki arkadaşlarından etkilenirler.Seçim doğruysa mesele yoktur ama 4 silindirli 600 cc lik bir motosiklet başlangıç motosikleti olarak seçiyorlarsa büyük hatadır. İlk motosiklet en fazla 2 silindir olmalı ve 250 cc yi geçmemelidir.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Öncelikle bir heves olsa şimdiye geçerdi 3 yıldır düşünüyorum ama işyerime gidişin 3 vesait olması ve racer motorlara olan ilgim benliğimdeki motor düşüncesini artık bi hayal olarak kalmamalı dedim yorumlar için sağolun arkadaşlar CBR 125 R'yi bir inceliyeyim.

Motosikleti
    Sattım.Seneye GSXR-600 İnşallah.
    Honda CıBıR 125 , Suzuki GSX-R 125 (2008'in 2.nci yarısında türkiyeye gelicek demişlerdi),Yamaha YZF R125,Derbi GPR 125 olabilir.Tabi bu motorlar içerisinde fiyatı en uygun olan motor hondanın cıbırı.Kesinlikle de 2.nci el olması taraftarıyım.1 senelik iyi bir deneyimden sonra istediğin büyük cc lik rr'lara geçebilirsin.
    2008.CBR.125-2006.CBR.600F-Arkası seneye...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler