Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

çok şükür

Motovento
    REKLAM ALANI
    yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar çok sukur kanuni seyhan 150 c me bir müşteri bulabidim ben 3.300 liraya aldığım motoru zor ziyan 1.650 ytl ye satanildim.Satma nedenime gelince (iki yıllık gözlemlerim)bir turlü düzelmeyen diraksiyon boşlukları ve bilya kırılmaları,sayısız sayıda değiştirdiğim ampuller,zamanla artan yakıt gideri,kalitesiz servisler,kendi kendine patlayan ön fren merkez camının soncunda frenler garantiye girmez demeleri,insanı gidiklayan titreşim,kalitesiz plastik malzeme,olmayan süspansiyonlar(fazla sert),kalitesi düşük elektrik tesisatı vb.vb.vb... diye sıralaya biliriz ve gidip 2004 sıfır aldığım fakat satım bu kanuniyi aldığım motorun aynısı olan mavi 2005 model bir ybr 125 aldım ve yine yineliyorum çok sükür yarabbim...
    kango multix yamaha 125

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    alan kişiye hayırlı olur inş..

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    işte bi yıbır'cı daha hani resimler ? hayırlı olsun..

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Hayırlı olsun.Kazasız sorunsuz sürüşler dilerim.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

Motosikleti
    Yamaha RX135
    Hayırlı ugurlu olsun güle güle bin YBR'ne
    [B][I][U]Dünyada bir çok insan var.
    Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...[/U][/I][/B]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yeni motorunuz hayırLı oLsun Ben de bi satabilsem hemen cbr 125 alcam am nerde
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı yilmazelektrik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çok sukur kanuni seyhan 150 c me bir müşteri bulabidim ben 3.300 liraya aldığım motoru zor ziyan 1.650 ytl ye satanildim.Satma nedenime gelince (iki yıllık gözlemlerim)bir turlü düzelmeyen diraksiyon boşlukları ve bilya kırılmaları,sayısız sayıda değiştirdiğim ampuller,zamanla artan yakıt gideri,kalitesiz servisler,kendi kendine patlayan ön fren merkez camının soncunda frenler garantiye girmez demeleri,insanı gidiklayan titreşim,kalitesiz plastik malzeme,olmayan süspansiyonlar(fazla sert),kalitesi düşük elektrik tesisatı vb.vb.vb... diye sıralaya biliriz ve gidip 2004 sıfır aldığım fakat satım bu kanuniyi aldığım motorun aynısı olan mavi 2005 model bir ybr 125 aldım ve yine yineliyorum çok sükür yarabbim...
    Hayırlı olsun Üstüme vazife değil ama motosikleti sattığın kişiye söyledinmi böyle böyle kusurları var diye bilsinki ona göre önlemini alıp motosiklete binsin
    sonra kullanırken frenleri patlamasın yada bilye dağıtmasın ona göre kazaya sebebiyet vermesin Saygılar...
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Honda CBF 150 Honda Dylan 150
    Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler

yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alan arkadaşa meseleyi tamamen anlattım yok olmaz dedi kanuni iyidir dedi zaten giden parçaları yenisi ile değişmiştim beni zor da olsa 2 sene götürmüştü onuda götürur her halde gerisi onun bakımı vede servislerde dostluğuna bağlı kanuni servislerini anlatmama gerek yok herhalde
    kango multix yamaha 125

Motosikleti
    honda dylan
    alanada satanada hayırlı olsun.

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Hayırlı olsun ; Ybr iyidir ; en azından Seyhan kadar titreşim yapmayacağını ve seni Seyhan'a göre daha az servise götüreceğine inanıyorum ; Kazasız ,zevkli sürüşler dilerim

hayırlı olsun alana da geçmiş olsun o da senin gibi kurtulabilir mi bilemem

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    hayrlı olsun yeni motorunda o trz sorunlar yaşamazsın inş..
    olmazda zaten yaw nede olsa yıbır :D
    2 Tekerlekli Huzur..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)