Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yine ZAM Yine ZAM

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha RX135
    Evet sevgılı Arkadaslar Özellıklede
    İzmir ve İstanbuldakıler BUyrun bu hber sızler ıcın

http://haber.mynet.com/detail_news/?...=13Haziran2008
    [B][I][U]Dünyada bir çok insan var.
    Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...[/U][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Yıl sonuna kadar benzinin lt'si rahat 4 ytl'yi bulur. Herkes kendini ona göre hazırlasın, böylece zamlar kimsenin zoruna gitmez.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Ö.Z.€.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıl sonuna kadar benzinin lt'si rahat 4 ytl'yi bulur. Herkes kendini ona göre hazırlasın, böylece zamlar kimsenin zoruna gitmez.
    "kaçınılmazsa zevk alın" diyosun yani

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Bu ülkede benzinin litresi 10 lirada olsa yine sesimizi çıkarmayız biz. Şaşırmam yani. O günler de çok yakın... Motorumun deposunu yaklaşık 2 sene sonra 160 liraya doldururum artık. Km de 500ykr yakacak demektir. Az kaldı az...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    la sonunda bi tankeri gasp edecem valla kacırıcam bitane tanker o bana baya yeter tanker boşalınca yol kenarına bi yere at bulanın olsun..

Motosikleti
    Sym Vs150
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la sonunda bi tankeri gasp edecem valla kacırıcam bitane tanker o bana baya yeter tanker boşalınca yol kenarına bi yere at bulanın olsun..
    ortak olurum valla %50

ben artvınlıyım valla gurcıstana gırerım depomu doldurur cıkarım bana 2-3 gun yeter o full depo
    tabı artvınde yasamıorm buda ayrı bı ayrıntı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı B_ura_K adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ortak olurum valla %50

ben artvınlıyım valla gurcıstana gırerım depomu doldurur cıkarım bana 2-3 gun yeter o full depo
    tabı artvınde yasamıorm buda ayrı bı ayrıntı
    sorun değil hemşo tır ehliyetim var yeterki tankeri kaçıralım tüm mt ye benden beleş..

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    mevcut devletlilerimiz 2seyi cok yaptilar

once Zem Zem
    sonra Zam zam!...

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    helal olsun devletimize tebrikler. en iyi yaptıgı şey zam zaten.artık alıştıkta yani şaşırmıyoruz zamlara

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    ben artık bisiklete biniyorum zorla gasp ettim arkadaşımdan bugün 30 km yol yaptım bir powerade ve bir adet dondurma yaktım ayrıca 2 defa 10 km yokuş çıktım ...
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    Yamaha RX135
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorun değil hemşo tır ehliyetim var yeterki tankeri kaçıralım tüm mt ye benden beleş..
    Abi bizim Tankerlerden Uzak durun
    [B][I][U]Dünyada bir çok insan var.
    Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...[/U][/I][/B]

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    abi siz hiç gazete okuyup radyo falan dinlemiyomusunuz? bir ingiliz gazetesi şöyle diyor
    zamlar daha yeni başladı şuan petrolün varilinin fiyatı 140$
    240-250$ a kadar çıkacağı söyleniyor dışa bağımlı bi devletiz buna hükümet ne yapsın ülkemizde petrol mü var ki?
    hangi hükümet gelirse gelsin benzin fiyatlarına çağre bulamaz
    Türkiyenin benzinden aldığı vergi %63 müş yani orta seviyelerde bişey diğer ülkelere göre
    aslında suç biraz da bizde adamlar zam yaptıkça biz daha çok alıyoruz şöyle bi protesto edilse adamlar diyo ki
    demekki paraları var alıyolar bizde basalım zammı alan memnun satan memnun hesabı yani
    lütfen biraz daha gerçekçi olalım
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Motosikleti
    as t1
    akaryakıt zamları değil % 100 %200 bile olsa yinede almaya mahkumuz dışarı bağımlıyız protesto yapılsada nekadar dayanılabilinir ki kaç gün? Ancak devletimiz vergi oranlarını yarı yarıya düşürürse ki hiç zannetmiyorum ancak ozaman akaryakıt fiyatlarının katlanılabilir duruma geliceğine inanıyorum.
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Yeter bu nedir ya,3,5 küsür oldu fiyat

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı kentacdis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mevcut devletlilerimiz 2seyi cok yaptilar

once Zem Zem
    sonra Zam zam!...
    EVet bunu cok dogru dedın ıyımıs

Sabah namazından sabah namazına zam yapıyor bunlar
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi siz hiç gazete okuyup radyo falan dinlemiyomusunuz? bir ingiliz gazetesi şöyle diyor
    zamlar daha yeni başladı şuan petrolün varilinin fiyatı 140$
    240-250$ a kadar çıkacağı söyleniyor dışa bağımlı bi devletiz buna hükümet ne yapsın ülkemizde petrol mü var ki?
    hangi hükümet gelirse gelsin benzin fiyatlarına çağre bulamaz
    Türkiyenin benzinden aldığı vergi %63 müş yani orta seviyelerde bişey diğer ülkelere göre
    aslında suç biraz da bizde adamlar zam yaptıkça biz daha çok alıyoruz şöyle bi protesto edilse adamlar diyo ki
    demekki paraları var alıyolar bizde basalım zammı alan memnun satan memnun hesabı yani
    lütfen biraz daha gerçekçi olalım
    benzinden alınan vergi % 63 değil
    benzinin geliş fiyatı üzerine % 300 ötv gelir ve bu ötvnin üzerinden ayrıca % 18kdv öderiz. yani verginin de vergisini veriyoruz şu an. yanbi dünyada benzin bir artarken yurdumuzda 2 artıyor.

tek suçlu hükümet değil ama vergileri düzenleyerek bizi bu mengeneden kurtaracak olan onlar. bu şekilde giderse devlet de vergi kaybına uğrayacak çünkü bu akılalmaz fiyatlara dayanamayacak olan çok km yapan araç sahipleri kaçak yakıta yönelecek ve devlet yerine çok alakasız kanunsuz insanlar hatırı sayılır para kazanacak.

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Evet sorunda bu zaten bu zamların tek sorumlusu tabıkı devlet degıl dunyada petrolun varılı 90 dolarlardan sımdı 150 dolarları gectı bunla alakalı olarakda zam gelıyor..Ancak halen daha benzının tuprasa malıyetı 75 ykrs ile 1-1,2 ytl arası gerısı ne Vergi..O zaman vatandası dahada magdur etmemek ıcın bu vergılerı gozden gecıreceksın ama olurmu o zaman gelırlerı azalır....
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    YUAN XGJ150-T RACE
    hadi kdv neyse de ÖTV denen illet nerden cıktı ben onu anlamıyorum ev telefonuna ötv internet faturasına ötv ona ötv buna ötv amma özel insanlarmışız yaaaaaa yazık valla

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    acaba benzim zamları ile ilgili başlık açılıpta içinde "hükümet ne yapsın, petrolün fiyatı artıyor" yazılmayanı var mıdır ?
    mevzu petrol ürünlerinin fiyatlarının değil içindeki verginin hatırı baya sayılır cinsten olması.
    ötv yanlış hatırlamıyorsam depremden sonra bir defaya mahsus olmak üzere alınan verginin kimsenin gıkının çıkmaması üzerine ve devlete kolay görünmesinden dolayı kalıcı olarak hayatımıza giren bir illet.
    ha bu arada işsizlik fonunda biriken para ne zaman iç edilir dersiniz ?

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    bisiklet.net 5-8 sene sonra böyle forumlarda takılcaz skull (erhan abi ) şimdiden yatırım yapsın bence
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler