Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

[b]BU AYDA MOTOR ALINIR MI?[/b]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Merhaba arkadaşlar, size 2 tane sorum olacak, yardımlarınız dileklerimle;

1) Motosiklet almak için bu ay geç midir? Malum önümüz kış, motor yatacak, garantisi v.s. boş işleyecek...

2) Aynı fiyata 10 yıllık japon markası bir motosiklet mi alınmalı, yoksa sıfır km. çin malı bir motosiklet mi? Acemiler için...

Teşekkürler,
    Murat
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mz fun301
    mrb. bende acemi sayılırım ama bu mevsimdede motosiklet alınır.sadece park için güzel bir yer ihtiyacın var
    cin mi japon mu ise ne verirsen onu alısın ama baslangıc için cin olabilir
    hadi hayırlısı
    HİZMET İÇİN VARIZ
    [email]yuksel_1974@hotmail.com[/email]

Motosikleti
    BMW F800S
    Zagor (güzel nick), o park olayı problem işte, evde yer yok, işyerine koyayım diyorum, orada da problem olur gibi geliyor (çarparlar, çizerler)...bir de kullanmayacağım motorun vergisi ödeyeceğim, aküsü boşalacak, tekeri inecek v.s., bunlar düşündürüyor beni.

Shamyl, haftada bir kere calistirsan hic bisi olmaz. bi ortu aldinmi ustune fazla bisi olmaz ama yerin yoksa yagmur icin degil hirsizlar icin korkmalisin valla gotururlerse cok uzulursun. bu arada en iyisi cin isinin ikinci eli. hatta bendeki motor ben satiyorum. rodaji yeni bitti 2500km civarlarinda. jinlun dusunursen sana verebilirim

sen en iyisi 2.el şöyle yedek parçası ucuz olan bir şey al.
    vur kır parçala. düş kalk. en azından için yanmaz.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Sıfır alacaksan eğer fuarı bekle, ama 2. el alcaksan 1 ay sonra bayağı düşer fiyatlar. Düşmeye başladı hatta...
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

mecaz-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150-T1
    arkadaşlar fuar ne zaman

ozgur77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eyong bu fuar ne zaman ve nerde? Fuarda tüm markalarda bir indirim ya da ödemede kolaylık olur mu? Teşekkürler..

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    evet eyong dostum cevap bekliyoruz...
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

arkadaslar fuar mart ayinda. bi honda indirim yapiyormus galiba %10 kadar. diger markalarda pek fark olmuyormus

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    bence ne alırsan al ama sıfır al.hele bizim baron Barışın motorunu hiç alma kardeş.Barış motoru satacak bidaha motor falan almayacak ondan sonra nasıl görecez onu.satma motoru bak Barışım ağlarım sonra ha.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

Arvasi3, merak etme abi. ben motorsuz dururmuyum. ER-5 alicam insallah. ne zamandir aklimdaydi. bu hafta deneyincede kesin kararimi verdim. ER-5 le sizin oralara daha cobuk gelirim hem

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Fuar 30 Mart - 2 Nisan, bu sene büyük bir yerde olcak çok şükür. Fuar yeri yeşilköy, aha bu da link
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Ghost-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birde derler... Motor kışın alınır yazın satılır.Bu işten kar edillirmi...Amaç ta o.

Ghost-Rider, kışın anca şıkışıp satmak zorunda olan kişileri motorlarını ucuza alabilirsin. yazın da normal fiyatına satarsan kar etmiş olursun ama bu sitedeki herkes sanırım motordan kar etmek için motor almıyor, ondan zevk almak, ağız tadıyla kullanabilmek için alıyor.

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    arkadaşlar fuar çok geç, o zaman fiyatlarda yükselir zaten, alıcaksan ocak ayına kadar almak lazım..
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Baron985 1- Boğazına iyi bakar, 2- motoruna iyi bakar, Kefken'de tanıdığım kadar kefiliyim arkadaşın.

Arvasi3, Motorun gelmedi diye üzülüyorum ama, Barış'ın motorunu sen de biliyorsun, tavsiye edilmez mi güzelim motor. Gerçi benim de şüphelerim var ama,

Yok canım ER-5 alınca değişmez arkadaşımız. Beddua ederim, yedikleri lokmalar boğazından geçmez sonra tıkanır kalır küçük Barış'ın.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence ne çin ne japon. onlara verecegin parayla bence sen 25 senelik bi harley al daha ii Şaka biyana ucuz bişey istiyosun o zmn jinlun yada hyosung (gerçi hyosung 7000YTL civarı ama klas motor )

Motosikleti
    BMW F800S
    Arkadaşlar Faramarz Azar'a danıştım, 'senin için sıfır ucuz motorlardan alırsan daha iyi olur, öyle 5-10 yıllık ikinci el masraf çıkartır uğraşamazsın' dedi. Yer olayı problem evet, apartmanda oturuyorum, otoparkı yok, işyerim var fakat elemanlara güvenemiyorum, devirirler çizerler falan, ben de onları çizerim sonra b.k olur. Baron teklifin için teşekkürler, fakat jinlun'dan biraz soğudum, yaz başında ondan alacaktım fakat benden önce bir arkadaş aldı, deneme fırsatımız oldu pek hoşuma gitmedi. Bir de alalı 3-4 ay oldu her ay ayrı bir problem çıkarttı, ön tekeri eğildi çamurluğa falan sürtmeye başladı durup dururken, paslanmalar başladı v.s. Keeway var, ne dersiniz, alınır mı superlight?
    İkinci el alırsam naked bişey düşünüyorum, ama er-5, gs 500'e falan o kadar para vermeyim diyorum şimdilik. 125, 150, 250 cc falan düşünüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

Motosikleti
    BMW F800S
    Mesela Bir MZ vardı hatırlarsanız 125'lik, naked, sarı tavsiye eder misiniz?

*******************O***********************
    Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    - Forum sayfalarinda altalta ayni icerikli veya ayri icerikli mesaj atmak yasaktir. Akliniza sonradan birsey gelirse mesajinizi sag ust kosesindeki DEGISTIR butonuna tiklayarak o mesajına ekleme yapiniz... Arka arkaya iki-üç defa mesaj atmayalim, eksik yazmissak birinci mesaja ekleyelim. Tekrari halinde kullanicida art niyet tespit edilirse altalta atilan mesajlar forumdan silinecektir...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ******************O*************************
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler