Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

park halinde yanan çan çin çon

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    asya 19 a vardi:(
    valla paran yoksa çinde alırsın taiwan da bende isterdim şuan 600rr a binmek ama param yok 150 cc asyaya biniyorum öyle yada böyle en azından motorum var japon alcak param yok diye motoramı binmiyim bu kadar çinlilere yüklenmeyin herkesin bütçesine göre motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kanuni Merlin 150
    İyi o zaman bende yakayım motorumu,bisiklet alıp gezeyim iyimi.Yada Türkiye'yi terk edeyim,amerikaya gideyim bitane cbr alayım,kaliteli makinaya bineyim.Bu mudur yani.Yada birader sen bana 4bin ytl lik bi iş bul ben sanada alayım bi kalite makine.Hatta diğer çin çoncularada bul onlarda alsın sana,sende ihtiyacı olana verriiisssiiin.Nasıl.Bırak allanı seversen.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Ben milyar kazanmadığım halde gittim Honda aldım, ne oluyorrum ben şimdi

2.000 YTL'ye 0km Çinli alacağıma 2005 model YBR alırım Durup dururken yanmaz hiç değilse

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Benim bildiğim bu olay da tamamen şans ve bir o kadar da bakımlarla alakalı bir iş arkadaşlar.Yaklaşık 1,5 sene önce ilk defa bir arkadaşımın dayısının motoruna binerek başlamıştım bu işe.Motosiklet de Suzuki Burgman UH 150 idi.Motor çok bakımsızdı ve de bujisinde problem vardı.Herneyse ilk yarım saat çok güzel sürmüştüm sonrasında bir heyecan motoru duvara yapıştırıp ön far, sinyal, ayna komple dağıtmıştımİlk kazam da budur ayrıca(gerçi başka da olmadı çok şükür).Bu olaydan sonra motora binmem diyordum hatta motorun masraflarını karşılayacaktım.Fakat aynı günün akşamı motorun sahibi olan arkadaşımın dayısı bir arkadaşı ile maltepe carrefor'a gitmiş.İhtiyaçlarını karşılayıp döndüklerinde motoru neredeyse kül halinde bulmuşlar.Elektrik sisteminde çıkan arızadan dolayı motor yandı öldü bitti yani.Çevreden görenlere göre motor dururken birden alev almış.Hani alevler anında motoru sarmış.Allah'tan verilmiş sadakam varmış da ben üstündeyken böyle bir şey olmadı diye uzun süre düşünüp durmuştum
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    Kanuni Merlin 150
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben milyar kazanmadığım halde gittim Honda aldım, ne oluyorrum ben şimdi

2.000 YTL'ye 0km Çinli alacağıma 2005 model YBR alırım Durup dururken yanmaz hiç değilse
    Ben kendimi örnek vereyim belki biliyor,belki bilmiyorsunuz .Tam olarak 4-5 kaza yaptım sonuçta uygun fiyatlarla ertesigün motorumu yaptırarak tekrar binmeye devam ettim.Bunları motor almadan önce hesap etmiştim.Çünkü hızlı sürüyorum,buna birde acemilik eklenince bazı olaylar kaçınılmaz oluyor.İleriyi düşünerek bu motoru aldım.Şimdi ne oldu 1.5 sene oldu tecrübelerle,otobüsten üstünüze adam nasıl çıkar,yağışlı havada azda olsa dengesiz gaz vermek aynı anda armutun birisi üzerinize aracı kırarsa ne olur,vs vs.Bunları önceden sezmeyi öğrendim neyi nezaman yapmam ve yapmamam gerktiğini fazlası öğrendim.Motora dua ediyorum bana birçok tatlı ve acı anılar yaşattığı için.Bir hondam olsaydı sonuçlar acı bir fatura olarak cebe girerdi.Kısaca 2.ci motorumu kaliteli bir makine olarak almadan önce acemiliğimi fazlası ile atmak ve adam gibi sürücü olmak için.Oldummu Allaha şükür oldum.Yaz kış KASKSIZ ve MONTSUZ asla binmemek koşulu ile.....

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    hem japon hem çin kullanıyorum...gariptir çinliyi 2 senedir kullanıyorum...
    Orgazma Dudak Büktürür

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    çinli intahar motoru
    facebook.com/kaskafa

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çinli intahar motoru
    sana katılıyorum ama gülmekten...
    Orgazma Dudak Büktürür

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    Alıntı modelxl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çinliye verilecek 50 milyona acırım paramız bukadar değersiz değildir lütfen türk paralarıyla çin malı alarak paramızın değerini düşürmeyelim asil japon malları dururken
    asil ha nedenmiş pahalı diyemi yok sa ona bizim paramızın yetmediği içinmi
    ben çinliye biniyorum bu arada şunuda yazayım bu tavırlarla ayrımcılıkla siteye zrar veriyorsunuz ayrım yabmaya hakkınız yok

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canına tak etti sigortası attı imha etti kendini
    hhehehehe

mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    çan çini çin çon lar olmasa halimiz duman olurdu bu zevki nasıl tata bilirdik sonra :D

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    Nabalım ya çinden başlarız öğreniriz paramız olursa gider iyisini alırız bu halde bırakan devlet utansın

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    bu çan-çin-çon ların üzerine fazla geliyorsunuz ama. kesin kafası bozuldu bu duruma ve harakiri yaptı kendini.
    yanında başka motosikletlerde varmış belki de canlı bomba yapmıştır kendini.

orjinali dururken kopyasını almaya gerek yok

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı redrose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çin can conlar olmasa formda adam kalmaz, ne istiyorsunuz bu cin canlardan, verin parayı japon alalım

Bu iş para işi kardeşim. Benim 15 gün önce italyan kullanıyordum, bazı şeyler için hitiyacım oldu sattım. Ama motorsuz kalmak istemedim çünkü hakikatten bin yılda binmiş olsan 1 günde motosiklet tutkusu sigara gibi. Dayanamadım yaya kalmaya yada arabalara sıkıştırılmaya, gittim ayda 163 ytl vererek 0 bir çin malı aldım. Eskisi kadar atak değil, güven verdiği söylenemez, eminim başıma bir sürü iş çıkarıp servise de gideceğim. Ama bunların hepsini göze alarak aldım. Nasıl çocuğunuz olduğunda onun ağlaması, altına yapması, sürekli gece uyanmaları sizi o anda üzüyor olsada onun sevgisi bütün zorlukların üstesinden geliyor. Buda onun gibi bişey. Ben motosiklete binmeyi seviyorum, gücüm yetseydi maddi anlamda R6 yada Fazer' a binerdim. Şimdi çinli almayın diyen arkadaşlar size ayda 163 ytl vericem hanginiz bana Fazer' ını verir?
    Haklısınız kabul ediyorum ama bu kadar acımasız olmayın, şartların gerektirdiği gibi yaşamaya çalışıyoruz...

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Çin Çan con Kullananlar Motora Fazla Yüklenmeyin yoksa Sinirlenip kendini ateşleyebilirler
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250 c
    Olabilirir sans... Japon olsada italyan fransız olsana bakımsız motosiklet böle sorun cıkarabilir Cin deil japon olsa japon motosikletlere kızardın:(
    :cat: Kendi Kader Taininde Her İnsan Bir Kumarbaz :cat:
    :bounce: [COLOR="Red"]DRFİRARİ:[/COLOR][COLOR="DarkGreen"]SINAVA KALEMSİZ GİREN COCUK[/COLOR]

Motosikleti
    asya 19 a vardi:(
    arkadaşlar alın size benden bir cevap japonu savunanlar için en iyi motor ÇİN dir

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)