Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ankara-Antalya-Ankara-İki motor eşim ve ben

Motovento
    REKLAM ALANI
    emreben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simsiyah mt 03
    Arkadaşlar merhaba eşim (suzuki an 125) ve ben ( mt 03 ) Ankaradan yola çıkıp antalya lara da 3 gün kalıp geri dönmeyi düşünüyoruz yolculuk için tavsiyeleriniz düşünceleriniz ve önerileriniz varsa ya şimdi yazın yada sonsuza kadar susun saygılarımla
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    eğer bagaj taşıma problemi olmayacaksa bence mt-03 le tek motor gidin.
    iki motor gidildiğinde ister istemez bütün yol boyunca eşinizin sürüşünü kollama güdüsündü olacaksınız o da ayrı bi stres gibi geliyo bana.
    onun haricinde ankara- antalya çok güzel bi rota, sorunsuz ve keyifli bi yol. motorla hiç gitmedim ancak otomobille çok kullandığım bi güzergah. ben de bu ay içinde aynı seyahati yapmayı planlıyorum.
    şimdiden iyi tatiller...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Kazasız belasız gidip gelin inş.
    Suzuki AN 125 - 2008 / 0 - 24500 km
    SYM Joyride 200 - 2008 / 4500 - 20000+ km (Halen Devam)

Motosikleti
    Honda CB 900 Hornet
    bende arkadaşımın fikrine katılıyorum tek motor gidin keyfini çıkarın.bizde bu hafta antalyadan izmire yoılculuk yaptık bir depo üstü çanta birde sırt çantası yeterli oldu sırt çantasını artcım taktı ve oldukca rahat bir yolculuk yaptık.Ayrıca 2 farklı motosikletin böle bir yolculuğa çıkması zor olacaktır.. bence tek motor çıkın.. ayrıca Antalyada herhangi bişeye ihtiyacınız olursa lütfen çekinmeden msj atın elimden geleni yapmaya çalışırım
    [url]www.motorize07.com[/url]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Keşke Gürcel abi ile iletişime geçseydiniz

lewo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym vs 150
    hayırlı yolculuklar dılerım. lara da nerde kalıcaksınız? lara beach de cadır kurulabılıyor serbest. dun ordaydım cadır kuranalr vardı. gelırsenız eğer bende kız arkadasımla yanınıza hoşgeldın zıyaretıne gelırız

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ya beni de alın antalyaya gidiyosanız zaten persembe günü yola cıkacam bende.bedavaya getirelim yolculuğu

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    şimdiden hayırlı yolculuklar diliyorum...antalyada size bi hoşgeldin demek isteriz....mt antalya olarak gerekli irtibat numalarımız antalya mt topiğinde var....diğer gelecek olan arkadşlarımız varsada onlarıda bekleriz...
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Motosikleti
    2006 Gilera Runner 200 VRX - Siyah
    bence cok tehlikeli, suzuki an125 ancak 90km/saat civarinda bir hizda, kucuk tekerlekleri ile bicaksirtinda boyle uzun bir yola giderken size ve esinize cok stres olacak. tek motor gitmenizi tavsiye ederim ben de... kucuk tekerli motorlar (eger cok iyi bir kullanici degilse esiniz) boyle uzun yollara gore degil...

Motosikleti
    simsiyah mt 03
    chopperrider, cesaretlendirdiğin için teşekkürler
    gokayugur, çok sağol inşallah
    ysiganik, iyi niyetin için teşekkür ederim
    lewo, barut otel de kalacağız ama mutlaka bişeyler içip tanışmaya bekliyorum özeldende iletişim kuracağım
    eftelya, illaki bende varım dersen başımız gözümüz üstüne
    gezgin290, mesaj alınmıştır
    torm, kolay olmasını beklemiyoruz dostum çoluk çocuk olunca bir daha şansımız olmayabilir o yüzden denemeyi düşünüyoruz
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlara katılıyorum.Hadi sizin mt-03 neyse her yola gider de an 125 ile o yollarda perişan olursunuz.Eşinizin altında da şöyle bastı mı gidecek bir burgman, runner hatta dylan bile olsa büyük zevk alırdınız.Bence eşiniz bilmiyorsa ona da mt 03'ü kullanmayı öğretin sıra sıra kullanın
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Ybr ile Ankara-Alanya yaptığımda kardeşimle Konya ovasında başımıza güneş geçmişti resmen..İlk bir saat zevkli olur,sonrası da yıkım..MT 03'le çekilir ama diğer motorla ızdırap olur..Kesinlikle tek motor ve MT 03'le gidin derim..Hatta motorları da bırakıp Metro'nun çift katlı yeni otobüslerinden biri ile gidin derim...

Motosikleti
    Yamaha Nouvo
    antalyada yağmur yağıyo şuan

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Yapılablecek en güzel planı yapmışsınız..Tebrikler..... İşallah amacınıza ulaşırsınız.... Selametle.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Allah yolunuzu açık etsin. başkada bişey denmez.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya beni de alın antalyaya gidiyosanız zaten persembe günü yola cıkacam bende.bedavaya getirelim yolculuğu
    ..cumartesiyi bekle beraber gidelim..
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

Motosikleti
    Honda 600RR Hannspree
    Alıntı garacava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr ile Ankara-Alanya yaptığımda kardeşimle Konya ovasında başımıza güneş geçmişti resmen..İlk bir saat zevkli olur,sonrası da yıkım..MT 03'le çekilir ama diğer motorla ızdırap olur..Kesinlikle tek motor ve MT 03'le gidin derim..Hatta motorları da bırakıp Metro'nun çift katlı yeni otobüslerinden biri ile gidin derim...
    Aynen bende Ankara'dan sıfır 600RR alıp rodajda olduğu için max 90km ile İstanbula öğle sıcağında yol aldım. İlk 1 saat öyle heyecanla geçti ama sonra tem bir eziyete dönüştü Yavas Yavas gitmek cok yorucu oluyor. Bide öğle güneşine kalmayın, sabah erkenden yola cıkın ki serin serin yol alın

Motosikleti
    simsiyah mt 03
    ben eşiyimmm
    umarım başarılı bi yolculuk geçiririz,aşkım için her yola varım
    başıma güneş geçse bile
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı garacava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek kask yoktu kafanda.... Ama şimdi teknoloji ilerledi..Güneş geçirmeyen kasklar çıktı...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Planınız fikir olarak çok güzel ama uygulama açısından zor ve riskli.
    Ankara-Konya arasında siz MT-03 ile rahat yol alırken eşiniz an-125 ile işkence çekecek:( Gurubun sürüş hızını an-125'e göre ayarlayacağınız için siz sıkılacaksınız, yol daha uzun sürecek, daha çok yorulacak ve dikkatiniz ve gücünüz azaldığı için daha sık mola vermek zorunda kalacaksınız:(
    Birlikte yol yapan motosikletlerin mümkün mertebe yakın olması sizin avantajınızadır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)