Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Pejo 103 Modifye?

Motovento
    REKLAM ALANI

sLm arkadaşLar Pejo 103'Lük Motoro nasıL modifiye yapıLır?
    Pejo motora Ne Gibi YazıLar YazıLr?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

saoL ama işime yarar mı biLmiorum?

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    tutmaz dostum pejo ayar, ömür boyu yeterdi sana harcadığım paralar

şaka bir yana yazdıracağın yazı sticker vs tamamen senin zevkine göredir.sonu yoktur.bir tabelacıya git sana fikir verebilir.

Bu 1 ay önceki haLi
    Şimdi biraz daha modifiye yapıLacak...

NasıL MoToR?

C.RoNaLDo
    [B][COLOR="Red"]"Ben_Estikçe_Sen_Titreyeceksin.."[/COLOR][/B]
    B]ShikaminKaziKato[/B]
    [B][B]_c_._r_o_n_a_l_d_o[/B][/B]

Motosikleti
    Vespa Et 4 150
    arka tekerı ufaltabilirsın bence

bu motora başka nasıl modifiye yapıLabiLir????
    [B][COLOR="Red"]"Ben_Estikçe_Sen_Titreyeceksin.."[/COLOR][/B]
    B]ShikaminKaziKato[/B]
    [B][B]_c_._r_o_n_a_l_d_o[/B][/B]

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar neden bna yonlendırmıyosunuz arkadası...??

arkadasım modifiye babında sen benzın deposunun ustune cesıtlı yazılar yazarsın rengini ucuk kacık bı renk secebilirsinn...uzun bir egzost taktırabılırsın çıt çıt egzost olabılırr....her bisey yaptırabilirsin.. arkadasım ...

slm arkadaslar bende bı pejo var hep conta patlatıyo ayarıda bıraz zor tutuyo

slm arkadaslar ben de bı pejo var ve motorumu cok sevıyorum ayarı zor tutuyo pejonun uzun yolu cok ıyı ama hep conta patlatıyo

sohbet edecek kımse yokmu

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Reklamcılara git Onlarda güzel Yazı Tipleri Vardır....
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

slm arkadaslar biz bu motolara cok düşkünüz bi turlu vazgecemıyoruz ufak tefekler ama

cooooooooookk para gidiyoo memnuniyetımız bı kac gun suruyoo sonra ayar denılen lanet bozuluyooo bizim burda mobylette daha cok düşkünler ayarıda daha ıyı daha saglam bende pejo var cook hızlı ama beni yoruyooo cok para harcadım pejo 103 e modifiye yapacaksan arkadasım ılk once sılındırın emişlerini tornacıda buyut filim attır ıyı anlayan bırısıne kabrotorun 15 15 ıse 68 orıjınal meme koy yeterr 103 az benzinlede ıyı gıder debryaj kısmında bılyalar 6 tane oluyoo gec açar motor sen 4 tane bırak elektronık ıse senı fazla yormaz orjınal ayarda kalsın cekiş ıstıyosan rampa cıkıyosan arka disli 52 on kasnak 12 olsun eksozuda orıjınal turbo eksoz tak motorun on duzen yaylarını kestır daha ıyı durur ve motor hafıflerr kendı zevkıne gore bı dıreksıyon at ön camurlugu nıkelaj yap tekerlerıde nıelaj yaptınmı manyak bı sey cıkar ortayaa yaaaaa yazıyorum yaa bunları aklıma motor dızdıgımız gunler bıraz daha param olsaa ınsanın ıcınden dızmek gelıyo 1 tanee babam da hıc ıstemıyoo zaten yasım 18 bıraz sıkıntı oluyoo para yonunden arkadaslar motor larla ılgılı bıldıgım butun bılgılerı sızlerle paylasmak ısterım hatay dan hepınıze slm lar

Motosikleti
    125 cc MZ
    cronaldo resmini cebilirsem bizim burda bi 51 bionik var aklın hayalin şaşar modifiyede son nokta dencek kadar var ondan bi kaç bişi bakarsın belki
    :bestmt:::biggrinn::tutkuy::

slm
    arkadaslar ben pejomun ekzozunu degıstırecem hem rahatlaması ıcın hemde
    hızını bıraz daha arttırmak ıçın bu orıjınal turbo denılen eksozlar daha ıyıymıs dıyolar ama burda o eksozdan kullanan olmadıgı ıcın ne olacagını bılmıyom
    sızden bılgı almak ıstedım bılen varsa detayını yazabılırse cok ıyı olur
    sımdıden tesekkurlerr

Mrb Arkadaşlar Ben Konyadan Benimde Bi Tane Pejo 103 Car Ama Normal Bende Modifiye Yaptırmak Istiyorum Yardımcı Olurmusunuz Ve Bu Yandan çıkan Büyük Eksoz çok Hoşuma Gitti Buralarda Yok Nereden Bulabilirim

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    performans için cırcır egzoz diye tabir edilen egzoz olabilir
    lifan 100

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    MErhaba bence pejo ya modifiye yapmak istiyorsan önce jantların celik jant olacak sonra o jantları güzel bi renge boya.Jantlara şerit çek.Alt mafsalıboya.Ön amasörün dış tarafını boyayabilirsin.Direksiyonu seviyorsan "m" yap. 15*15 karburatör at ki ara gaz çekebilesin. eğer hız da ve yakıtta artsın istiyosan da piyasada "set" diye tabir edilen cihazlardan takabilirsin.

Güzel elcikler al(gaz kolu).Eğer kafalık seviyorsan ışılarını boya.Arka tarafa güzel ışıklar taktır.Alt tarafa sis takabilirsin. ve bi de şekilli egzoz güzel olur.

Not=bunlar kişsel düşüncem.önce kanky min pejo 105 de bu qibi şeyler war dı.Fotosunu bulursam atmaya çalışırım.
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

yaa hani yandan çıkıyo motorun uzun yüksek cc li motorların ki gibi eksozlar varya onu nereden bulabilirim acaba yardımcı olurmusunuz buralarda yok hiç görmedim ben cokta pejo 103 tutkunu var eger tutarsa çok miktarda alabilirim...

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Alıntı harabe42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa hani yandan çıkıyo motorun uzun yüksek cc li motorların ki gibi eksozlar varya onu nereden bulabilirim acaba yardımcı olurmusunuz buralarda yok hiç görmedim ben cokta pejo 103 tutkunu var eger tutarsa çok miktarda alabilirim...
    sanayide egzozcular yapıyor yani ona göre kaynak.eğer istersen burda bi tanıdık egzozcu war ona sorayım kaça yapıo die...bi de o bi boru buluo adam normal egzoz üzerine kaynak yapıyo.şekilli bi şekilde ondan ibaret.(eğer bnm tahmin ettiim egzoz ise)
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

anladım neyse o dış görüntü halledilir motor için ne yapabilirim kasnak kavrama arka dişli,küçük ayarlarlar biraz yardımcı olursanız cok sevinirim son zamanda bi pejo 103 tutkusu başladı ve 70cc mi yoksa 100cc motor koyuyum üstüne

Motosikleti
    kanuni racer 200 HEMDE ACİL SATILIK
    bilmem mi bi gün o beni taşıyodu üç gün ben onu
    imza mimza yok bundan sonra parmak basıcam:cat::cat::cat:

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler