Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Benzine Zam!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir sabah ansızın lpg 5 dizel 8 benzin 9.
    reberemo bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunlar daha ufak tefek çerezlik başlangıçlar. Üretmeyen, vergi ile halkı daraltan bir yönetimin, küçük latifeleri...
    alargada bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyiki yeni sisteme geçtik eski sistemde sürekli benzine zam gelirdi.Hedef bir depo 50 lira.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka, ege hususi araçlı tatilci kaynıyor. adım atacak yer yok. yazları bize istanbul trafiği yaşatıyorlar terbiyesizim.

benzin 10 lira olursa bir nebze rahatlarız gibime geliyor. yoksa bu milletin durulacağı yok.

reise tam destek veriyorum, benzin 20 lira olsun. biz de şu kalabalıktan kurtulalım artık.

freelancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka, ege hususi araçlı tatilci kaynıyor. adım atacak yer yok. yazları bize istanbul trafiği yaşatıyorlar terbiyesizim.

benzin 10 lira olursa bir nebze rahatlarız gibime geliyor. yoksa bu milletin durulacağı yok.

reise tam destek veriyorum, benzin 20 lira olsun. biz de şu kalabalıktan kurtulalım artık.
    Ne diyeceğim, hep "yağ karneyle veriliyordu, yağ kuyrukları vardı" deniyor ya, araç da karneyle verilsin arkadaş yağ? Seattle Downtown ortalaması bir araca 1.13 kişi. İstanbul'da da böyledir diye tahmin ediyorum. Şu toplu taşıma olayını medeni ülkeler gibi çözsek de trafikte karınca kolonisi gibi gezmesek. Ama yok, o zaman petrol ve otomobil devleri nereden para kazanacak?

Alıntı freelancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne diyeceğim, hep "yağ karneyle veriliyordu, yağ kuyrukları vardı" deniyor ya, araç da karneyle verilsin arkadaş yağ? Seattle Downtown ortalaması bir araca 1.13 kişi. İstanbul'da da böyledir diye tahmin ediyorum. Şu toplu taşıma olayını medeni ülkeler gibi çözsek de trafikte karınca kolonisi gibi gezmesek. Ama yok, o zaman petrol ve otomobil devleri nereden para kazanacak?
    inan et (seviyorum bu lafı) yazın ana yola çıkmaya korkuyoruz. dediğin gibi, karınca kolonisi gibi istila ediyorlar. afyon'da abartısız 15 km. araç kuyruğu gördüm.

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla yorumlara baktım da adamlar haklı...bu ülkede ne kadar silkersen orada daha uzun iktidarda kalıyorsun. Benzininin litresi 30 tl olsa bile müşterisini bulur bu ülkede...G.te para vermeyin..Kim kimi skerse bu alemde....
    reberemo ve harleybaba bunu beğendiler.

Alıntı kalidor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla yorumlara baktım da adamlar haklı...bu ülkede ne kadar silkersen orada daha uzun iktidarda kalıyorsun. Benzininin litresi 30 tl olsa bile müşterisini bulur bu ülkede...G.te para vermeyin..Kim kimi skerse bu alemde....
    40 lira olmazsa hatırım kalır!

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyiki yeni sisteme geçtik eski sistemde sürekli benzine zam gelirdi.Hedef bir depo 50 lira.
    1 depo 50 lira derken ?
    Benim 1 depo şuan itibari 6,25 den hesapla 106,25tl ye doluyor.

Siz 50 tl ye nasıl yakıt alacam hesabı yaparken asrın lideri ilk 6 ayda bakın ne kadar harcamış! Devletin bekası dışında harcanan tek kuruş haram zehir zıkkım olsun.bunlara alkış tutanlarıda ayrıca kınıyorum !

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    yine girdi kıçımıza 12 kuruş güncelleme

arabayı satıp motora geçtim geçtiğim motorda öyle ahım şahım bir motor değil 150lik cg

250cc lik almak için varım yoğumla para biriktiriyorum sigarayı bile bıraktım

böyle giderse bisiklete geçeceğim motordan

Bende 2 maaşımla ( asgari ücret ) 600 almayı düşünüyorum

Dahada ucuzu bulunabilir

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Bakanlar henüz koltuğuna oturmadı da ondan. İcraata başlamaları biraz zaman alır sabredelim.

Motosikleti
    Versys650
    Alıntı Sadistic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yine girdi kıçımıza 12 kuruş güncelleme
    arabayı satıp motora geçtim geçtiğim motorda öyle ahım şahım bir motor değil 150lik cg
    250cc lik almak için varım yoğumla para biriktiriyorum sigarayı bile bıraktım
    böyle giderse bisiklete geçeceğim motordan
    Böyle böyle hepimiz daha sağlıklı yaşamayı öğreneceğiz.
    Herşeyin çözüldüğünü sandığın an yanılırsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    "Akaryakıtta 17 Mayıs'ta başlayan sabit fiyat uygulaması uygulamasının üzerinden 2 ay geçerken devlete maliyeti de belli oldu. Özel Tüketim Vergisi'nden karşılanan zamlarla devletin feragat ettiği vergi ücretinin 1.2 milyar lira olduğu öğrenildi"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    “31/07/2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; benzinde 22, motorinde 14 kuruş/litre fiyat artışı gerçekleşmiş olup ÖTV'den karşılandığından pompa fiyatlarına yansımayacaktır”
    "Şayet yansıyor olsaydı benzinin litresini 6 lira 68 kuruştan alıyor olacaktık! Motorin ise 6 lira 1 kuruştan satılacaktı"

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Nereye kadar dayanacaklar merak ediyorum

Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakanlar henüz koltuğuna oturmadı da ondan. İcraata başlamaları biraz zaman alır sabredelim.
    Hocam bakanlar koltuğuna oturdu mu merak ettim. Yüzüklerin efendisi özellikle makamında icraata başlamadı mı ? Dolar bey 4.85-4.97 bandına girdi de. Sene sonu için de 5.15 bekleniyor kendisinden. Ocakta mı koltuğa oturacak bakanlar acaba?
    drtayfun ve harleybaba bunu beğendiler.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Alıntı atasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bakanlar koltuğuna oturdu mu merak ettim. Yüzüklerin efendisi özellikle makamında icraata başlamadı mı ? Dolar bey 4.85-4.97 bandına girdi de. Sene sonu için de 5.15 bekleniyor kendisinden. Ocakta mı koltuğa oturacak bakanlar acaba?
    aslında demek istediği şu, daha dur koltuğa oturunca altından neler çıkacak, bu zamanları mumla arayacağız, bu açığı vergiler ve yeni zamlarla kapatmaya çalışıp, halkın sırtına vuracaklar diyor değil mi arkadaş? yanlış anlamamışımdır umarım, yoksa ben şok!
    drtayfun bunu beğendi.

Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koltukta zaten 16 17 yıldır bunlar oturmuyor mu ? Bu saatten sonra onlar ancak milleti oturtur. Yazık gerçekten yazık allah yardım etsin %48 e %52 nin ne hali varsa görsün !
    Metela bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler