Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yuki marka motosikletler

Motovento
    REKLAM ALANI
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Herkeze merhabalar

Yuki'nin ikitelide yolumun üzerinde çok büyük bir bina almaları ve kurumsal bir firma görünüm olmasından dolayı merak ettim. Bu marka ( emsali tüm cinli modelleri ile aynı ), teknik destek ve servisi nasildir? Kullanan, kullanmayanların bilgileri test edenlerin teçrübelerini merak ettim. Bu marka sitede yok gibi birsey ama belki ben fark etmedim.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    çin malı bi motosiklet olduğunu biliyorum valla isterse istanbulu satın alsın çin çindir
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Motosikleti
    Honda CBF 150 , Kymco agility 125

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Ya cin olarak haklısınızda merkezine yakin olmak avantaj yaratır mı?

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya cin olarak haklısınızda merkezine yakin olmak avantaj yaratır mı?
    Bence yaratır.Sık sık servise gideceğinden daha az yakıt harcarsın

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çin malı dediğiniz motor u ben kullanıyorum çokta memnunum

MAAŞALLAH o kadar gezdim 15000 km olucak sorun yok

motor u adam gibi kullanır isen sorun çıkaracağını zannetmiyorum.çok arkadaşımdada benzer modeller var ön kaldırmaktan kaç kere servis e gittiler.

Sonuç:Adam gibi kullanır isen seni gezdirir

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Kesinlikle avantaj yaratır dosum.

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı caner22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malı dediğiniz motor u ben kullanıyorum çokta memnunum

MAAŞALLAH o kadar gezdim 15000 km olucak sorun yok

motor u adam gibi kullanır isen sorun çıkaracağını zannetmiyorum.çok arkadaşımdada benzer modeller var ön kaldırmaktan kaç kere servis e gittiler.

Sonuç:Adam gibi kullanır isen seni gezdirir
    CAnım KArdeşim ÇOK Dogru Ve Güzel Bir Laf Etmişsin Canerim ! Eğer Dogru Ve Dürüst Kullanırsan Bu makineler her türlü her yere gider...

HOR KULLANMA ; HoŞ KuLLan
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Benim hız tutkum yoktur, akrabatik harekleride sevemem yapamamda ben ise gidecem gelcem o kadar birde hafta sonu 2 kişi gezerim imkanım olursa uzun yolculuk yapmak isterim ama oza zor gözüyor yani ortalama günlük işten eve, evden işe 100 Km derseniz haftalık 500 km yapar bunun icin yeterlidir herhalde e birde servisite yolumun üzerine evime yakın zaman kaybım olmaz diye düşünüyorum ama yasamış görmüş kişiler olarak fikriniz önemli?

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Yuki deyince aklıma fuardaki standlarında motosikletlerin üzerine oturttukları hatunlar geliyor.Sonuçta Çin menşeili motosikletler.Saygılar

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    iyi hoşta yuki firması motordan çok makina işi yapan bir şirket. yani o binanın tümünü zannedildiği gibi motosiklet için ayırmayabilir ve senin işine makina parçaları yaramayabilir. detaylıca araştır derim ben.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Gecerken görüyorum biraz depo olarak kullanıyorlar yarısını dikiş makineleri yarisini Motosikletler kaplıyor yeni tabelasını koydular daha tam aktif kullanılmıyor ve merkez hala Merter gözüküyor.

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR -KANUNİ BOBCAT
    bence al o motoru bi şansını dene iyi çıkmaz çok sorun açarsa parça sıkıntısı çekersen atarsın yeni bi motor alırsın.

ben konfeksıyoncuyum

yıllardım dıkıs makınalırında yukı motor kullanılır gercekten guzel motor uretıyor adamlar.

demek ıstedıgım boş bı fırma degıl jukı yılların fırması. bence kotu ıs yapmaz. servısı,yedek parcası falan vardır gıbı gelıyo

Motosikleti
    YUKİ LB150T-9
    Kardeşim ben LB150T-9 scooterini kullanıyorum, bende senin gibi işe gidip geliyorum, hafta sonu gezmelerinde kullanıyorum, ama bu motoru dağıtım işinde kullanan çok tanıdığım var, öncelikle bir suzuki burgman'dan beklenenleri yuki ve diğer çin menşeili motorlardan bekleme, ha çok kötümüdür, hayır. caner22 arkadaşımızın dediği gibi "adam gibi kullanırsan seni gezdirir", yağını bakımını eksik etmezsen ve hor kullanmazsan hiçbir sorun çıkarmaz.

Şöyle düşün; beymenden aldığın 400ytl'lik ayakkabıyı 5 yıl giyersin, sıradan 50-60ytl'ye aldığını 1 yıl giyersin. Tamamen kalite farkı.

İmkanın varsa bence kaliteden şaşma, ama gücün buna yetiyosa rahatlıkla alabilirsin.

ogozgugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yuki rs 100 cup
    KÖTÜLENEN BİR MOTOR NEDENİ MARKASI AMA BENCE YAPTIĞI ÇOK GÜZEL MOTORLAR VAR BENİM MOTORUM BİTANE

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    Arkdaş benim Yuki Scooter vardı.(Yuki 150)

1 sene kadar kullandım.Aslında iyi motor.Bakımları yapılırsa güzel kullanılırsa pek sorun çıkarmaz.
    Benim motor güç olarak memnundum.
    İlk aldığım da Debriyaj la Ön disk değişti.Başka sorun yoktu.
    bir ara da eksozuyla uğraştım.http://www.youtube.com/watch?v=e52zo5BQDUk

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    Bende Yuki 250 cc cruiserini kullandim. Babama almistim, kendi motorum GV 250. Fakat daha cok o motoru kullandim diyebilirim. Neden diye sorarsaniz, oncelikle gorunumu cok hos. Birazda ben ugrastim tipiyle falan. Mesela tekerlekleri dolma lastik tekerlek gibi sariya boyali falan, ben onlari siyaha boyadim. Butun amblemlerini soktum. Yan ayaklik kisimlarini cikardim, spor ayaklik taktim. Tamamen spor cruiser modeli oldu. Bu motorla yaklasik 25.000 km ben yaptim. Babam pek haz etmedi motordan, o daha cok bisiklete biniyordu. Velhasil kelam motoru 30.000 de sattim. Sattigim arkadasta motordan cok memnundu, sanirim 50.000 km olmus. 5 kere canakkaleye gidip gelmis tek marsta. Arayip hala tesekkur eder. He motorun hic arizasi olmadi mi diye sorarsaniz, bende bi kere gidonun ordan gecen elektirik aksamlarini kisa yapmislar. Bi muddet sonra mars kapatma dugmesi baglantisiyla, sinyalin biri kopmustu. Kablo ekleyip uzattim hepsini iste bu kadar. Bu tarz sorunlar onemli bile degil. Muhim olan bakimlarini yapin, zincir bakimi, yag bakimi, motora ilgi gosterin, fazla yormayin. inanin o da size saygi gosterecektir.

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Teeee ben bu konuyu actığımı bile unutmuşum :D bu konudan 2 yıl sonra 2010 ocakta CBF 150 aldım şimdi 32.000 km de :D CBF i kullandığım gibi Yuki yi kullansam ne olurdu merak ediyorum acıkcası ama CBF inde bakimlarını hic aksatmadım...

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teeee ben bu konuyu actığımı bile unutmuşum :D bu konudan 2 yıl sonra 2010 ocakta CBF 150 aldım şimdi 32.000 km de :D CBF i kullandığım gibi Yuki yi kullansam ne olurdu merak ediyorum acıkcası ama CBF inde bakimlarını hic aksatmadım...
    cbf 150 yani adi ustunde honda Sozun bittigi nokta. Bu arada bunu hortlatan arkadasa helal olsun. Ben tarihine bile bakmamistim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)