Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Acil afişler bastıralım...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı Sertouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun scooter
    arkadaşlar işyerinde 5 kişi motosiklet kullanıcısıyız. bir arkadaşımız antalyadan fz6 motor aldı ve kendisi artçı olarak istanbula geldi. Antalya'dan çamlıcaya kadar yağmur çamurda geldi ve bir sorun çıkmadı. çamlıca gişelerinden ogs de 50 kmh la geçerken arkadan gelen otomobil hiç frensiz direk arkadan çarptı. ve arkadaşlar arabanın camında sonra yerde buldular kendilerini allahtan korumaları tam idi bir şey olmadı ama motor pert...ve cumartesi günkü sınavına giremedi... gişelerdeki bir kazayı düşünmek beni ürkütüyor diğer arabaların altında kalma ihtimali yüksek.. site üyelerine ve yöneticilerine sesleniyorum... slogan bulup bez afiş yaptıralım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Buyuk gecmis olsun arkadaslara , sinava katilamadiklari icinde uzuldum fakat afis yaptiralim da ne icin ? yani kullanim alani ne olacak ben anlamadim uzgunum ?
    First Day Of My Life

Motosikleti
    jinlun scooter
    bu afiş olayını daha önce konuşmuştuk burda.. otomobil sürücülerinin dikkatini çekecek motosiklet kullanıcılarının olduğunu bizlere dikkat etmesi gerektiğini anlatacak afişler düşünülmüştü..

neveragain34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gn125 34 BD 4673 calındı CBF 150 yollarda
    Arkadasa cok gecmıs olsun ALLAHtan korumaları varmıs.
    YAz gelıyor ve motor kullanan arkadasların sayısında fazlaca artıs olacak ve malesef kazaların bence bır an once suruculerın dıkkatını cekmekte yarar var.
    Afiş guzel bir fikir ama malıyet nedır
    bence tv programları daha etkılı malum okumayı sevmeyız bız:(
    ONCE CAN GUVENLIGI!!!

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Sertouch kaza yapan arkadaşların için gerçekten çok üzüldüm ikisinede geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum, ancak;

Afiş yaptırma konusunda kapsamlı bir çalışma yapmak gerek ve bunun duyulması için çok emek vermek gerek.

Aslında bundan önce devlet büyüklerimiz trafik kurallarını Avrupa normlarına çekse asıl o zaman trafikte rahat edeceğiz. Bu arkadaşınıza arkadan çarpan denyo adam öldürmeye kasıttan yargılanacağını bilse herşeyi yapar ama yinede motora vurmamaya çalışırdı.
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    Cosa 200
    Sertouch , takip edememisim uzgunum.

Fikir olarak harika , lakin neveragain34 arkadasimizinda belirttigi gibi okuma aliskanligin'dan haz almiyan bir toplum oldugumuz asikardir ama bu kesinlikle demek degildirki afis'den vazgeclim bir an once bu afis olayini hayata gecirmek icin caba harciyalim.Aramizda yazili ve gorsel basin grubu calisanlari olduguna eminim onlarda bu konu icin ellerinden geleni yaparsa afis'den daha buyuk bir ses getirebilecegimizi dusunuyorum , gerekirse 300/400 motosiklet balmumcuda atv binasi onunde canli yayin sirasinda izinsiz gosteri yapalim ? bankart acalim afislerimizi insanlara gosterelim ? bir iki goz alti olur ama yerinde bir davranis olur kanimca.Eger dikkat cekmek istiyor isek inanin sira disi bir sey yapmak gerekli canli yayin cadde uzerinde yapiliyor nasil olsa cikalim kaldirimlara haykiralim

Fikir bu fakat gelistirilebilir.
    First Day Of My Life

alpibox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER
    jonturq harikasın gerçekten dikkat çekmek için bu şehirde bu dünyada motosiklet kullanıcılarının olduğunu haykıralım olumlu bir fikir ben varım.Saygılar...

Motosikleti
    jinlun scooter
    tv programları yapıldı afişler için miktarı belli değil ama fazla tutmaz ya da haziran başında motosikletler ile boğaz köprüsünden geçismi yapsak site yöneticilerinden destek bekliyoruz...

Motosikleti
    Cosa 200
    Canli yayin binasi onunde 400 motosiklet olalim diyorum israr ile.
    First Day Of My Life

Motosikleti
    jinlun scooter
    arkadaşlar lütfen ilgilenin 6 kişi okuyor bu başlığı illaki kendi başımızamı gelmesi gerek evet sıra dışı bişey yapalım izinsiz gösteri canlı yayın basma gibi ) ama mutlaka bişeyler yapalım eds ler serbest olsun motorlar için ne bilim hadi çalıştırın kafalarıııı

Motosikleti
    FAZER
    kalp kırılmasın hem afişler hemde canlı yayın binası önünde afislerle 400 motor..

Motosikleti
    Cosa 200
    ha soyle Sertouch'cum ulkemizde ses getirmek istedigimiz bir konu var ise malesef bu dusunceleri gerceklestirerek oluyor , sansasyon ve ses getirmek icin bazen dozu asmak sart oldu , 3 yandasim oldu diyelim kaldi 397 kisi 400 u bulalim atv balmumcuda ana haber yayinini eksoz sesleri ile bogalim elbet kameralar bize donecekdir o esnada acariz pankartimizi afisimizi.
    First Day Of My Life

Motosikleti
    FAZER
    jonturq haklı bu konuda bazen tozu aşmak gerekiyor kimse dikkate almaz birşeyleri zorlamadan atv binasını basalım demiyoruzki gidelim ses yapıp yol alalım illaki bize dönecek camera olacaktır..

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    canlı yayın kamerasını heber spikerinden çekip yola çevirmezler ses izalasyonu yapılmış ve cihazların alıcıları ancak o alanı kapsıyacak biçimde ayarlanmıştır , eğer o anda haber olursan başka bir kamera gelip çeker belki araya sokarlar.....
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

Motosikleti
    FAZER
    habercinin önünde haber var bence belki cümlesi saçma 400motor gören haberci gelip haber yapmassa bizi o tokhabercidir

Motosikleti
    Cosa 200
    canli yayin kameralarinin bize donmesini zaten istemiyoruz istesekde donmez lakin seninde dedigin gibi anons gecilir pat bi iki kamera disari hoppp acariz afisi haykiririz iki gelir polis filan yapariz yapacagimizi sonra bi iki goz alti olur ama ses gelir diye dusunuyorum.
    First Day Of My Life

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Alıntı jonturq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha soyle Sertouch'cum ulkemizde ses getirmek istedigimiz bir konu var ise malesef bu dusunceleri gerceklestirerek oluyor , sansasyon ve ses getirmek icin bazen dozu asmak sart oldu , 3 yandasim oldu diyelim kaldi 397 kisi 400 u bulalim atv balmumcuda ana haber yayinini eksoz sesleri ile bogalim elbet kameralar bize donecekdir o esnada acariz pankartimizi afisimizi.
    396 kaldı. Yapılacak herşeye tam destek benden.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    Cosa 200
    Hizla ilerliyoruz , siradaki lutfen.
    First Day Of My Life

Motosikleti
    BMW 1952-51/3
    bu konuya dikkat çekmek için yapılacak her türlü eyleme katılmaya, ben de hazırım arkadaşlar...

Motosikleti
    FAZER
    Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    396 kaldı. Yapılacak herşeye tam destek benden.

Alıntı Jashua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuya dikkat çekmek için yapılacak her türlü eyleme katılmaya, ben de hazırım arkadaşlar...

395 arkadaşlar hadi gayret gösterin ...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)