Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

kazadan sonra iyi bir mont seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi 3 hafta önce kaza yapıp sağ omuz kemiğimi kırmıştım. Sanırım 1 ay kadar daha sonra omzumu motosiklete binecek kadar hareket ettirebileceğim.

Montum olmadığı için düştüğümde kemiğim feci kırılmıştı belki iyi bir mont olsaydı sadece çıkıkla atlatacak ve ameliyat olmayacaktım.

Benim size danışmak ve tavsiyelerinizi almak istediğim konu seçeceğim mont için yardımcı olmanız.

Aklımdaki Mont http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44356 sayfasındaki REVİT GT PRO modeli birde AIR olanı var ama 4 mevsim kullandığım için doğrudan yazlık tercih etmeyeceğim

GT PRO nun korumaları nasıl ? Kullanan arkadaşlardan bir yorum rica edeceğim.
    REVİT i en uygun nereden ( kredi kartı taksit ) bulabilirim. Yada vucuda tam oturan sağlam korumalı hangi montu tavsiye edersiniz ?

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

07/04/09 ------mesaj düzenleme
    REVIT GT PRO'yu 1 senedir kullanıyorum çok memnunum. Yağışlı havalarda giyince biraz kirlendi bende kuru temizleye verdim çok temiz oldu.
    4 mevsimde kullandım. Yazın 30 dereceden sonra terletmeye başlıyor kışın ise sağlam iç astarı sayesinde kesinlikle hiç üşümüyorsunuz. Yağmur asla geçirmiyor. Çok şık bir mont. Eskisin yine aynısından alacağım.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbf500
    montun korumaları hakkında birsey diyemeyeceğim ama en nihayetinde revit. farkedilmek için renkler iyi ama açık renkteki kıyafetlerde çok çabuk kirleniyor haberin olsun.
    We believe in sky,not to sunroof!

RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    tercihini deri monttan kullansan daha ii olur bence. yazın pişersin ama kışın kaloriferli gibi
    Bi ülkede "KÖPEKLER" istedi diye atlar ölmez...!!!

Drift Religion

Alıntı RoLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tercihini deri monttan kullansan daha ii olur bence. yazın pişersin ama kışın kaloriferli gibi
    kışında görüyoduk olum seni deri montmuş kalorifermiş yalan dolan...
    god is busy ! can i help you!

HRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150ZAT
    e-baydan almıştım ben çokta memnunum sıcağın altında beklemediğin sürece terletmiyor deri,korumaları var,fiyatıda uygun. biraz araştır bence.
    Bundan böyle aşkım mevlamdır, Kanmam yalana
    Dizginsiz aklım belalımdır almam yanıma

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Daha çok korumalar ön planda benim için hatta şu komple iskelet gibi giyilenlere bile bakıyorum..

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    revit bence pahalı abi nic,held bunlarada bakabilirsin revitten asagı kalacağını sanmıyorum
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Benim yazlık ve kışlık olarak kullandığım her iki montum da Revit. Hatta geçenki kazada üstümde kışlık olanı vardı. Korumaları oldukça kaliteli. Montun sol kolu biraz parçalandı ama inan bana hiç birşey olmadı. Ne dirseklerimde ne omuzumda hiç birşey yok. Ben İstoç'taki Özen Motor'dan almıştım. Her karta taksik imkanı da var. Oraya gidersen bi de Held'in ürünlerine bak. Arasındaki farkı mutlaka göreceksin. Koruma açısından Revit bence çok iyi. Verdiğin linkteki montta çok iyi ama bence gri ağırlıklı değilde siyah ağırlıklı al. Benim yazlık olan gri ağırlıklı. Zırt pırt korumaları çıkartıp yıkamak zorunda kalıyorum. Kısa sürede leş gibi oluyo çünkü.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    bence revit kaliteli ama birazda marka satıyo gibime geliyo
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sahibinden ve gittigidiyordan araştırma yap cok guzel montlar var istanbuldan olanlarlada yzyuze konusur anlasır ustune denersın bu arada ben richa kullanıyorum, airstrike modeli çok rahatım, sırt bel ve omuz korumalıkları full. 3 katlı yazında kızında 10 numara. www.richa.be
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim yazlık ve kışlık olarak kullandığım her iki montum da Revit. Hatta geçenki kazada üstümde kışlık olanı vardı. Korumaları oldukça kaliteli. Montun sol kolu biraz parçalandı ama inan bana hiç birşey olmadı. Ne dirseklerimde ne omuzumda hiç birşey yok. Ben İstoç'taki Özen Motor'dan almıştım. Her karta taksik imkanı da var. Oraya gidersen bi de Held'in ürünlerine bak. Arasındaki farkı mutlaka göreceksin. Koruma açısından Revit bence çok iyi. Verdiğin linkteki montta çok iyi ama bence gri ağırlıklı değilde siyah ağırlıklı al. Benim yazlık olan gri ağırlıklı. Zırt pırt korumaları çıkartıp yıkamak zorunda kalıyorum. Kısa sürede leş gibi oluyo çünkü.
    Öncelikle yorum yazan herkese teşekkür ediyorum.
    3 ay kada önce Revit'i güngör motorda üzerime giyip denemiştim ( GT PRO) o anda üzerimden çıkarmak istemedim. Çok güzel oturmuştu ve kendimi güvende hissettirmişti tabi 500 lira istediklerinde hemen çıkarmıştım
    Ama keşke çıkarmasaymışım şimdi kazadan sonra o paranın 10 katından fazlasını ödedim ve tabi sağlığımdan da oldum :(
    Paranın önemi yok artkadaşlar eğer kaliteli bir mont alamıyorsak alana kadar motora binmeyi erteleyeceğiz.

Açık renk mont hoşuma gidiyor ancak kirlenme sorunu oluyor sanırım. Ben yinede açık alacağım varsın kirlensin Artık yolda fark edilinebilirlilikte çokl önemli bence.

abı recokarap montunu satıor bı bak ıstersen

Motosikleti
    Benelli BN251
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle yorum yazan herkese teşekkür ediyorum.
    3 ay kada önce Revit'i güngör motorda üzerime giyip denemiştim ( GT PRO) o anda üzerimden çıkarmak istemedim. Çok güzel oturmuştu ve kendimi güvende hissettirmişti tabi 500 lira istediklerinde hemen çıkarmıştım
    Ama keşke çıkarmasaymışım şimdi kazadan sonra o paranın 10 katından fazlasını ödedim ve tabi sağlığımdan da oldum :(
    Paranın önemi yok artkadaşlar eğer kaliteli bir mont alamıyorsak alana kadar motora binmeyi erteleyeceğiz.

Açık renk mont hoşuma gidiyor ancak kirlenme sorunu oluyor sanırım. Ben yinede açık alacağım varsın kirlensin Artık yolda fark edilinebilirlilikte çokl önemli bence.
    Keşke paraya kıyıp alsaydın arkadaşım. Ben koruma konusunda en başından beri bu kadar hassas davranmama rağmen bacağımdaki doku kaybıyla uğraşıyorum 15 gündür. Eğer 5-6 gün içinde ilerleme sağlanmazsa ameliyat dedi doktor. O yüzden normal kıyafetlerle, kuru bi kask takarak motosiklete binmenin çıplak binmekten farkı yok. Sağlığına en kısa sürede kavuşursun inşallah. Yeni alacağın montta şimdiden hayırlı olsun, umarım ihtiyacın olmaz hiç.

Motosikleti
    SATILDI
    Selamlar öncelikle gecmiş olsun,gecenlerde benim de bir arkadaşım kaza yapdı ayaklar havada sol omuzu ve kafasının üzerine düştü ve omuzu cıktı,gecen yıl omuz dirsek ve bel korumalı richa marka mont aldık birlikte cok memnunuz yanlız acık renk ler var benim montda cok cabuk kirleniyor.Tavsiye edebilirim yani,gecen yıl 280 ytl ye almıştık şu an bilmiyorum.
    [B][COLOR="Red"][/COLOR][/B]Dikkat Önemli Not : [COLOR="Blue"][/COLOR]Beyninizin Değerinde Kask Kullanın!!!

Motosikleti
    Mobylette Super51&Kanuni Tigrina 100 & Masai Grand Eagle
    hein-gericke ürünlerinide bir incele derim. Ben CRAIG JKT NUBUK/DENIM BLACK
    olanını 180€ dan almıştım şimdi indirimde 126€ kot görünümlü dört mevsim hatta
    günlük kullanımda bile ağırlığını saymazsan göze batmayacak bir mont.

açık renk konusnda da mont üstüne giyilen floresan sarı bu trafik polislerinkine benzer 10 milyonluk yelekler var montunu sürekli yıkamak zorunda kalmaktansa 10 liralık bişeyi yıkamak daha mantıklı.ve görünürlüğü max düzeyde.Birde uzaktan polis sanıp yol vermeleride cabası.

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke paraya kıyıp alsaydın arkadaşım. Ben koruma konusunda en başından beri bu kadar hassas davranmama rağmen bacağımdaki doku kaybıyla uğraşıyorum 15 gündür. Eğer 5-6 gün içinde ilerleme sağlanmazsa ameliyat dedi doktor. O yüzden normal kıyafetlerle, kuru bi kask takarak motosiklete binmenin çıplak binmekten farkı yok. Sağlığına en kısa sürede kavuşursun inşallah. Yeni alacağın montta şimdiden hayırlı olsun, umarım ihtiyacın olmaz hiç.
    Sanada çok geçmiş olsun yazını okudum. Benimde dizimde doku kaybı oldu ama fazla değil 2 dikiş atıldı birde faydası olur diye söylüyorum dize plastik sprey doldurucu sıkıyoırlar doku yenılemesıne yardımcı oluyormuş beliki sana yapmışlardır bu tedavıyı bilşemiyorum ama söyleyeyim dedim. Benim dizim iyileşti gibi birşey toplamda 25 gun falan oldu.

cem-beat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kinetic style - honda beat - honda dylan ses 150
    onu bunu bilmem ama deryali abi sen baya baya motora geri dömüyosun yani motn filan baktığına göre ...

nasılsın iyimisin abi yaraların filan nasıl
    [B]aldım sonunda ama daha gelmedi dylan dylan dylan[/B]
    [B]geliyo geliyo çarşamba(21.05.2008) gibi bende olacak inşallah[/B]

Motosikleti
    Benelli BN251
    Sanada çok geçmiş olsun yazını okudum. Benimde dizimde doku kaybı oldu ama fazla değil 2 dikiş atıldı birde faydası olur diye söylüyorum dize plastik sprey doldurucu sıkıyoırlar doku yenılemesıne yardımcı oluyormuş beliki sana yapmışlardır bu tedavıyı bilşemiyorum ama söyleyeyim dedim. Benim dizim iyileşti gibi birşey toplamda 25 gun falan oldu.
    Sağolasın. Bi tüp içinden beyaz bişey sıkıp duruyolar sürekli ama ne olduğunu bilmiyorum. Benimkinin düzeleceği yok. Doktor bugün enfeksiyon geçsin, yaklaşık 10 gün sonra ameliyat edeceğini söyledi. Benim moral alt üst.

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    2 hafta kadar önce montu aldım.

REVİT GT PRO.. Gerçekten 10 numara bi montmuş vucuda çok iyi oturuyor. Rüzgar kesinlikle geçirmiyor. İç astarını çıkarabiliyorsunuz sadece biraz daha fazla cebi olmasını dilerdim.

Motosikleti
    Benelli BN251
    2 hafta kadar önce montu aldım.

REVİT GT PRO.. Gerçekten 10 numara bi montmuş vucuda çok iyi oturuyor. Rüzgar kesinlikle geçirmiyor. İç astarını çıkarabiliyorsunuz sadece biraz daha fazla cebi olmasını dilerdim.
    Hayırlı olsun, güle güle kullan. Yere hiç temas etmez inşallah.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler