Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

.... apartman yöneticilerinden biri bizde :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ve çok güzel bir günün ardından ( ADANA MT VE MERSİN MT buluşması) akşam siteye girerken apartman yönetim kurulundan biriyle karşılaşıp tartıştım.

neymiş efendim, torunu 2,5 yaşındaymış, motoru ellemiş, alarm çalmış çok korkmuş. ya motoru içeri almıcakmışım ya da içeri alırsam alarmı açmıcakmışım. çocuğun psikolojisi bozulmuşmuş.

cevabım aynen şu oldu, plakamı okudum ve ben de sizi dava edeceğim, motorumla oynayıp zarar veryosunuz, çalmaya çalışyosunuz ve alarm çalınca suçu çocuğa atyosunuz.

o da: benim oğlum var doçent, ben öyle şey yapmam.

cevabım: ama ben dediğimi yaparım. dava açmanızı bekliyorum. plakamı yazdım verdim eline ve dedim ki, 2,5 yaşındaki bir çocuk ben işten en erken 19,30 da geldikten sonra tek başına nasıl inip motorla oynar. bu çocuk her gün sizde kalıyorsa çocuğa sahip çıkmıyorsunuz ve bu yaştaki çocuk başıboş bırakılmış ve kötü alışkanlıklara yöneltiliyor. bunu da ayrıca dava edecem.
    bir de ben motor manyağıyım, motoruma zarar vermenizden korkuyorum o benim herşeyim psikolojim bozuldu, tazminat davası da açıcam.

adam ağzı bir karış açık girdi içeri ve asansörle çıktı...

tebligat bi gelsin, anasını ağlatmazsam şerefsizin...

yine de güzel bir günün tadını kaçırmasına izin vermicem
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocao adama bak ve sakin ve güçlü bir ifadeyle de ki ;

Uzak dur yakınıma, bu mesafe beni bozar
    Kimseler yanaşmasın..Yalnızlık paylaşılmaz.
    inceden hatırlarım o eski dostlukları
    Şimdi herkes ayrı uçta, kaderini inkar eder!.

Artık böle konusmalar Yapmayacaktır size.
    Comfirmation Bias

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    helal sana kardeş ben olsam ne yapardım bilemiyorum ama sen en iyisini yapmışsın, bidaha görürsen o herifi bizim selamımızı söyle emii
    98 Beygir.....

Motosikleti
    Alıntı rEnE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocao adama bak ve sakin ve güçlü bir ifadeyle de ki ;

Uzak dur yakınıma, bu mesafe beni bozar
    Kimseler yanaşmasın..Yalnızlık paylaşılmaz.
    inceden hatırlarım o eski dostlukları
    Şimdi herkes ayrı uçta, kaderini inkar eder!.

Artık böle konusmalar Yapmayacaktır size.
    o da bana sakin ve güçlü bir iafadayle derse ki:

yakınından bile uzaklaştım, anladım ki piskopatsın
    piskopat adamın motorunu yöneticin ne yapsın
    şimdi senden kaçmaktayım, uzağından bile uzağım
    vay Yürekçe beni affet, ben manyak bir buzağıyım

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    =)))))))))) Allah iyiliğini versin benim bi yeğen var Allaaaah aç aç dio motoru çalıştıyıom gaz veriyo çekecem resmini bigün

geçmiş olsun takma
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    baba ben 3. katta oturyorum o 7. katta. 2,5 yaşındaki bir çocuk nasıl burdan iner de motorla oynar.

zaten bir önceki motorumda da buna benzer bir olay yaşamıştım. 1 sene önce
    o zaman da sabah motoru çalıştırdığım zaman ses olmuş ( sesli bir egsoz değildi)

yine siteden bir arkadaş,( sanırım avukattı) sen de aynen şöyle yazı yaz dedi:

sitede bir tek motor çalışınca rahatsız olan site sakinlerine duyurulur. ben de her sabah sizlerin araba çalıştırmasından ötürü erken uyanmak zorunda kalıyorum. bu konunun yeniden gündeme gelmesi halinde sitedeki tüm arabalardan şikayetçi olacağımı bildiririm.

yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış misali.

yaptım ben de, yazılı olarak değil de sözlü olarak yönetimle konuştum olay kapandı

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve çok güzel bir günün ardından ( ADANA MT VE MERSİN MT buluşması) akşam siteye girerken apartman yönetim kurulundan biriyle karşılaşıp tartıştım.

neymiş efendim, torunu 2,5 yaşındaymış, motoru ellemiş, alarm çalmış çok korkmuş. ya motoru içeri almıcakmışım ya da içeri alırsam alarmı açmıcakmışım. çocuğun psikolojisi bozulmuşmuş.

cevabım aynen şu oldu, plakamı okudum ve ben de sizi dava edeceğim, motorumla oynayıp zarar veryosunuz, çalmaya çalışyosunuz ve alarm çalınca suçu çocuğa atyosunuz.

o da: benim oğlum var doçent, ben öyle şey yapmam.

cevabım: ama ben dediğimi yaparım. dava açmanızı bekliyorum. plakamı yazdım verdim eline ve dedim ki, 2,5 yaşındaki bir çocuk ben işten en erken 19,30 da geldikten sonra tek başına nasıl inip motorla oynar. bu çocuk her gün sizde kalıyorsa çocuğa sahip çıkmıyorsunuz ve bu yaştaki çocuk başıboş bırakılmış ve kötü alışkanlıklara yöneltiliyor. bunu da ayrıca dava edecem.
    bir de ben motor manyağıyım, motoruma zarar vermenizden korkuyorum o benim herşeyim psikolojim bozuldu, tazminat davası da açıcam.

adam ağzı bir karış açık girdi içeri ve asansörle çıktı...

tebligat bi gelsin, anasını ağlatmazsam şerefsizin...

yine de güzel bir günün tadını kaçırmasına izin vermicem
    burası çok komik...elalemin çocuğunun terbiyesini mahkemeye hangi şekilde sunacaksın...

valla hoca o şahsın yerinde ben olsaydım motoruna acayip birşeyler yapardım...dava mava hikaye ...bence komşularının tersine gitme...eline alacağı bir maket bıçağıyla senin motorunun işini bitirir...alarm çalsada ççalmasada bunu yapar emin ol...mantıklı olan konu komşuyla(özellikle komşu veledleriyle) iyi geçinmek...motor çıplak biliyosun bi kabloya asılsa işin biter...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    kardeş o yöneticiye söyle grup halinde akşam çaya geliriz ona göre ayağını denk alsın..
    facebook(Fazer Tutkunları)

Motosikleti
    GT650R
    Puhahaha şu adamın adresini verdi bir mahkeme tebligatı sallayım, ödü bokuna karışmazsa adam değilim,
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.
    Emrolunduğun gibi dosdoğru davran. Ve azıtma (Hud 112)

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burası çok komik...elalemin çocuğunun terbiyesini mahkemeye hangi şekilde sunacaksın...

valla hoca o şahsın yerinde ben olsaydım motoruna acayip birşeyler yapardım...dava mava hikaye ...bence komşularının tersine gitme...eline alacağı bir maket bıçağıyla senin motorunun işini bitirir...alarm çalsada ççalmasada bunu yapar emin ol...mantıklı olan konu komşuyla(özellikle komşu veledleriyle) iyi geçinmek...motor çıplak biliyosun bi kabloya asılsa işin biter...
    Abi öyle diyosun da, yapacak adamın evi belli yurdu belli. Olay it dalaşına döner. Düşün çoluğu çocuğu olan karşı taraf
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Heheheheheheeeee süperdi ya

Gözünün üstünde nie kaş var hesabı...
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    He bir de ekleyeyim. Bu ülkede tam işlemesede sosyal hizmetler diye bir kurum var. Aile için şiddet gören , kötü işlerde kullanılan vs... çocuklara sahip çıkıp gerekirse velayeti aileden alan. Fazla amerikanvari oldu ama olsun amaç göz korkutmak
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

Motosikleti
    benle uğraşmayı göze alamazlar eminim ama moralimi bozyolar. tesaadüf polis komşulardan biriyle karşılaştık olayı konuştuk ve bana s... et dedi. bişi olursa yapacağımızı biliriz.

Motosikleti
    Piaggio, (Beverly 300i.e alma aşamasında)
    Zor bir durum ama komsuda komsulugunu bilsin herifin soyledigi laf degil kesinlikle! Mantikli, elle tutulur hicbir tarafı yok

Motosikleti
    Alıntı Terrorizer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He bir de ekleyeyim. Bu ülkede tam işlemesede sosyal hizmetler diye bir kurum var. Aile için şiddet gören , kötü işlerde kullanılan vs... çocuklara sahip çıkıp gerekirse velayeti aileden alan. Fazla amerikanvari oldu ama olsun amaç göz korkutmak
    evet ben de bunu kullandım zatik

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı urcolak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Puhahaha şu adamın adresini verdi bir mahkeme tebligatı sallayım, ödü bokuna karışmazsa adam değilim,
    birader senin şu mesajların beni ayar ediyor...yahu imzanda Yüce Kurandan bölümler almışsın...ve yazdığın mesaja bak...ya o imzanı kaldır...ya kahve ağzıyla yazmayı bırak...bu konularda çok hassasım...DİN in emrettiği gibi yaşamıyosan böyle laga lugalar yapma...Peygamber efendimizin ahlakından örnek al...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    yürekçe senden korkulur valla:

Yöneticinize acıdım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    ağzının üstüne 2 tane caksaydın hıyarağasının o i..e çekemiyodurda ondan yapıyodur kesin ruh sağlığı bozuktur..

örnek ben

evde veya işyerinde yaşama ve çalışma düzenimi değiştirmeye çalışan alışkanlıklarımı bozan benim yaptığım bişeyi değiştirmeye kalkan insanlara ayar oluyorum..

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Bu konu ile çok alakalımı bilmiyorum ama benim başımdaki hikayeyi aktarayım.

Komşularımızda ki kendisi bu mahallede doğup büyümüş, kabadayı ağzı ile tanınan bir zat. Motor kullanmaya başladı 3 yıl kadar önce. Motosikletini apartmanın girişine, asansörün önüne parkediyor!!! Tam ev kapısının da önü oluyor. Bir apartman toplantısında kenara çekip ikaz ettim kendisini. Apartmanda yangın çıkışı yok, tek çıkışımız bu kapı. Motor dediğinde yakıtyağ ve elektrik aksamından oluşan bir şey. Olası bir yangın durumunda binayı tahliye etmek imkansızlaşacak, kapı bloke olacak. Benim de yaptığım gibi, apartmanımızda bodrumda bulunan , girip çıkması da rampa sayesinde çok kolay olan bodruma bırakabileceğini öğütledim. Bodrumlardan her ikisinide (cve d blok) apartman toplantılarında kullanabiliyoruz. Temiz, geniş, emniyetli, yangın donanımlı vs. Hele d blok takinda kalorifer kazanı sistemi varki kışın evde bile oturmak istemezsiniz

Buna rağmen şahıs, sanki bendeniz kötü niyetli davranmöışım gibi algılayarak, tüm tavsiyelerime rağmen dayak yemeyi tercih etti. Yoo hayır, motorunu oradan kaldırmadığı için değildi bu zopa, daha ilk cümlesinde argoya başvurması, benimde ani yımrık reflekslerimi harekete geçirmişti o kadar. Şimdi bu şahıs motorunu hala aynı yere bırakıyor, tek ilerleme bana hiç görünmüyor

Bu konuya dikkat arkadaşlar. Bir kez Giriş Katta Elektrik Yangını Tehlikesi geçirdik ve yaşanan dehşeti biliyorum. Motorlarımıza başkalarının yaşamlarına saygı göstereceğimiz park yerleri bulmalıyız.

Sevgiler, kazasız belasız sürüşler
    Poturdak

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birader senin şu mesajların beni ayar ediyor...yahu imzanda Yüce Kurandan bölümler almışsın...ve yazdığın mesaja bak...ya o imzanı kaldır...ya kahve ağzıyla yazmayı bırak...bu konularda çok hassasım...DİN in emrettiği gibi yaşamıyosan böyle laga lugalar yapma...Peygamber efendimizin ahlakından örnek al...
    hacı bu gün sen tersinden mi kalktın nedir

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)