Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Sinirden deliriyorum !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    NakturK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Selam,
    Bugün itibari ile çok acıklı birşekilde bu hafta sonu olan ehliyet sınavına giremiyeceğimi öğrenmiş bulunuyorum ve sinir kirizleri geçiriyorum.

Ankara Tandoğan Sürücü kursuna 18 Mart tarihinde gidip bütün evraklarımı teslim edip, ücretide peşin olarak ödeyerek kaydoldum. Bana Otuz küsür milyon da bir sınav harcı olduğu söylendi ama bunu nasıl ödeyeceğim söylenmedi, varsayımım sınav öncesi birşekilde vereceğiz şeklinde idi. Eşşek kafam.

Bugün MEB'in sayfaya girince nerde sınava girelecek diye kayıt bulunmadıyı alınca başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Sürücü kursunu aradığımda da harcı yatırmadığım için giremiyeceğim söylendi. Aradan 1 ay geçmiş bir Allah'ın kulu da telefon açıp kardeşim harcını yatır dememiş. Neden diyorum erişilemiyordunuz diyorlar, ya Mars'a gitmedik ya 1 ayda nasıl olup hiç erilemem ? Keza şirket telefonu, kapatmam zaten mümkün değil.

Otuz küsür milyon için 2008 yazını yemiş bulunuyorum ve deliriyorum. Doğal olarak böyle geri zekalıca bir ehliyet sınav sistemi yapanı da (dandik dandik sorular için aylarca bekliyoruz sanki çalışılacak bir halt var), bunun için bu sürücü kurslarına insanı mahkum edene de, sürücü kursunun kendisine de sürekli saygılarımı sunuyorum.

yazıyımda başkalarının başına gelmesin istedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ama sizde de hata var. Bu tarz şeylerin (Öss vb sınavlar) hepsi bankaya yatırılıyor. Sonuçta bilmeseniz bile sizinde bu işin peşine düşmeniz gerekiyordu.. Çok fazla sinirlenmeyin. Bir daha ki sınava girersiniz..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yerinde olsam ben de cok sinirlenirdim..
    Bir sonraki sınav ne zaman?

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    Sinirlerini daha fazla bozmak istemem ama benim ehliyeti aldığım kurs sırf sınav harcı için belki 5 kere beni cep telefonumdan aramıştır yani. buna rağmen son gün son saatte yatırdım

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ben paramı vermiştim onlar kendileri yatırmışlardı ben yoğunum diye. Kursta da iş yokmuş üzgünüm.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    heee bak unutmadan yazyım şunuda benimde ilk sınavım geçersiz sayıldı ikinci sınavda aldım ehliyeti. bana söylenen kodlama hatası yaptıımdı bunun için milli eğitime itiraz etmedim ama ikinci sınavda gördümkü kodlama felan yapılmıo zaten sora salladım gitti zaten kışın girdim sınava çokda motor kullanmadıım aylarda onun için sorun olmadı olan 30 ytl fazla harç masrasına olmuştu.
    bazen oluyo böle durumlar sakin olmaya çalış

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aabooooooooooo okurken delirdim cam çerçeve indiresim geldi olan olmuş ama kendinizde de hata aramanızda yarar var... takipte önemli..
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Geçmiş olsun ama keşke sorsaydın bu harç nereye yatıcak diye. Kursta eşeklik etmiş ama sen de sormamışsın ki. Bir sonrakine girersin artık, biliyorum beklemenin ne kadar zor olduğunu ama yapacak bişey de yok ki...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    kötü bi durum e tabi ilk defa giriyorsan nerden bileceksin sana sölemeleri lazımdı onların hatası bana göre
    en yakın sınav tarihide 5 temmuz
    Yarını düşünmeden, özgürlüğe yelken açmışcasına..

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    bence tam anlamıyla sürücü kursu hatası...insanların aklında bir sürü iş-güç var bide kursu mu düşünsünler.kursta çalışanlar bize yardımcı ve hatırlatmalar için ordalar.bizi arayıpta son şukadar gün içinde ödemeniz gerekiyor demiyorsa o masada niye oturuyorlar.onların işi bu
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Bunu, Sürücü Kursu takip etmeli ve seni bilgilendirmeliydi.Sağlık solun.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Bencede sürücü kursu bu konunun üstünde durmalıydı. Biraz vurdumduymazlarmış sanırm. Neyse sağlık olsun yapılacak bişey yok.
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    honda dylan
    gecmıs olsun kardes.kotu bı durum .uc ay sonrayaymıs nasıp deyıp bekleyeceksın.

Motosikleti
    trex150
    yazık olmuş 30 ytl için.benim gittiğim sürücü kursuda vurdumduymazdı böyle konularda
    neyse fazla takma bence her işte vardır bi hayır de geç.
    10PY253

Memotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynı şey benimde basıma gelmıstı...ben herzaman kursa verırdım harc parasını onlar yatırırdı ama benımkını yatırmamıslardı...ne kadar cok sınırlendıgını anlayabılıyorum..

NakturK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Yorumlar için teşekkürler.

Binecez bir süre daha ehliyetsiz, neyse cezasını da vereceğiz artık ne yapalım, koca yazı arabayla geçirmekten daha ucuza gelir zevk olarak hala

Motosikleti
    Suzuki GS 500
    Burda çok üzüldüm demem senin için bir şey ifade etmez, gönül isterdi ki girip 1. ci sınavdan kazanıp ehliyetine kavuşmak, umarım 2. sınavda unutmazlar seni, sen genede takip et, bu memlekette kim işini düzgün yapmış ki? büyük geçmiş olsun.

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Sabrın sonu selamettir sabret alırsın.Geç olsun da güç olmasın.Sende trafikten polisten uzak yerlerde bin.

Motosikleti
    YAMAHA xvs650 DRAGSTAR
    dert etme arkadasim gecmis olsun

bu sorunla pesin odeme yuzunden kaynaklaniyor kardesimin basina geldi parayi erken odedigi icin B sinifi ehliyette iki sinav attilar herhangi bir odeme yapmasi gerekmedigi halde yeni alicak arkadaslara tavsiye odemeleri taksitle ve verilen tarihlerin hep son gununde yapin ki sizi takip etsinler

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Herşeyde bir hayır vardır ,sıkma canını....Almayı düşünen diğer arkadaşlar daha dikkatli olurlar senin sayende...
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler