Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kendi düşüncem ama fuarı beğenmedim ya: :S

Motovento
    REKLAM ALANI
    kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    ewt c.tesi yani bu gün gittim yemin ederim 15 dakka zor durdum kaçtım MT standına 5 dakka uğradım neyse pazar günü yani yarın da gidicem yanımda gercekten çok büyük bi ustayla gelcem ÜMMET PERKİTAN BİLİR gazi osman paşadan zeki ustayla onunla gezcez inş. yarın iştahım açılır gezerim bakarım biraz bişilere MT standına yarın da uğrayacam üstümde kırmızı bi mont kafamda siyah bandana olcak MT nin ilk ve tek hip-hop cusuyum bana özel uzun dizlere kadar t-shirt yapsınlar :D
    neyse saygılar..
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    madem beğenmedin yarın tekrar neden gidiyorsunki
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

canavar_hk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem beğenmedin yarın tekrar neden gidiyorsunki
    +1
    hem nesini beğenmedin..söylede bizde ona gore gitmeyelim madem

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Evet madem beğenmedin neden gidiceksin?...Büyük ustan beyendirebilecekmi bakalım?.....

Seni açmayan şey neydi?... Sanırım mot osikletlere karşı ilgin yok...Yoksa sevmeme gibi bir şey düşünemiyorum...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Haklısın. Ben de beğenmedim. Özellikle alışveriş açısından. Firmalar herhalde paldır küldür gelmiş fuara. Doğru dürüst fiyat öğrenemedim. Birden fazla standda fiyatını sorduğum ürünlerde elemanlar fiyatı birbirlerine sordular. Eve gelip internetten kontrol ettiğimde örneğin eldivende fazla fiyat söylediklerini farkettim. Benim bildiğim fuarlarda fiyatlar yüksek değil düşük olur. Demek ki fuarda kime ne tutturabilirsen sistemi öne çıktı.

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    O beğenmediğiniz fuar 1 günlüğüne Ankara'ya gelse memurlar bile görev bırakabilir

Bulduysanız davetiyeyi,keyif almaya bakın.

Para veripte istediği motorları,ümit ettiği gösterileri göremeyene koyar ama sonuçta "kusura bakmayın,sizin geleceğinizi bilmiyorduk" diyen de çıkmıyor yani.

Şaka bir yana. Biz o fuarın yarısını bile bulamıyoruz.

Bilindik bir firmanın bazı tutulan motor modellerini bile sipariş üstüne getirdiği bir ildeyiz. ( Merak ettiğim bir modeli görmek için İstanbul'a gitmek zorunda kalmıştım hatta!)

Fuara plansız gidilirse sıkılır genelde insan.Gerçi plansızlık sonucu sıkılma olayı hayatın her alanında var.

Keyfini çıkarmaya çalışın.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın. Ben de beğenmedim. Özellikle alışveriş açısından. Firmalar herhalde paldır küldür gelmiş fuara. Doğru dürüst fiyat öğrenemedim. Birden fazla standda fiyatını sorduğum ürünlerde elemanlar fiyatı birbirlerine sordular. Eve gelip internetten kontrol ettiğimde örneğin eldivende fazla fiyat söylediklerini farkettim. Benim bildiğim fuarlarda fiyatlar yüksek değil düşük olur. Demek ki fuarda kime ne tutturabilirsen sistemi öne çıktı.
    bu konuda yanlız olmadığımı bilioyordum

AYRICA bi daha gitme nedenim abilerin üstelemesidir motora ilgimle bi alakası yok her gün gördüğüm makinalar çoğu dediğim gibi şahsi görüşüm
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Ben İstanbul'da ilk kez motosiklet Fuarına gidiyorum. Gerçektende çook etkilendim keşke diyorum bu fuar hiç kalkmasa 365 gün burada kalsa. Her hafta sonu muhakkak uğrardım.
    Fuar değil istanbul'da Van'da olsa atlar motora giderdim. BU yolda kat edeceğim her km benim için kutsal sayılırdı ..
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

geçen yıl daha iyiydi bu yıl iyi değil neden geçen yıllarda satamadıkları markalı ama alt model ürünleri üst model fiyatının üstünde satıyorlar fuar diye gidin mağazalarına yarı fiyata alırsınız ama fuarda pazarlık bile yapma şansın yok mağazadan almanız daha mantıklı saygılar

hurricane77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SW 600 ABS
    Pek tat tuz yoktu beğenmedim belki c.tesi gittiğim için çok kalabalıktı:(
    Oyun bitince Şah da Piyonda aynı kutuya konur...

SW 600

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    yahu ben motosiklet görmeye istanbula gidiyorum, sen dibindeki motosiklet fuarını sevmiyorsun..

motosikletleri mi sevmedin? çalışanlarını mı? ziyaretçileri mi? fuar işleyişini mi? keşke daha açık yazsaydın. biraz paldır küldür olmuş, saldım çayıra mevlam kayıra gibi atmışsın ortaya lafı

Slymn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan==>CBF 250==>CBF500
    Ben revit mont sordum,250 euroymuş.''Kuru ne kadardan hesaplıyosunuz'' dedim,''Eee 2.00 dersek 500 oluyo...''dedi,sözünü bitirmeden ''Kalsın'' dedim,nasıl bir fuar anlayışıysa Ayrıca fuarda hondanın 250cc ve 500cc modellerini göremedim

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı Slymn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben revit mont sordum,250 euroymuş.''Kuru ne kadardan hesaplıyosunuz'' dedim,''Eee 2.00 dersek 500 oluyo...''dedi,sözünü bitirmeden ''Kalsın'' dedim,nasıl bir fuar anlayışıysa Ayrıca fuarda hondanın 250cc ve 500cc modellerini göremedim
    Evet En az indirim Revit'te vardı. Lakin orada tesadüfen toptancısıile tanıstım. Avcılarda yeri varmış. Kartını verdi Fuardan sonra gel dedi. örneğin: Revit gt pro mont fiyatı 530 ytl. Toptancı 400'e alabilirsin dedi.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

slayer2694 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 zx636r
    benimde beğenmediğim yönleri vardı ama o kadarda kötü değildi.bazı firmalar tam organize olamamışlardı,ürünler çok da ucuz değildi,fuar alanı küçük değil ancak karmakarışıktı bir kez bulduğum standı bir daha bulabilmek için 1 saatten fazla gezdiğim oldu.ancak bu onların suçu değil yapabilecek fazla da birşey olduğunu sanmıyorum.eğer çok iyi gezdiyseniz indirimli ürünler vardı ancak çok değildi.buna sebep olarakta euronun fırlamasını düşünüyorum.benim 2-3 hafta önce 346 ytl'ye aldığım michelin pilot power 2ct 180/55/17 ölçülü lastiği indirimli 400 ytl'ye satıyolardı.ancak 210 euroluk sidi b2 botu da 315 ytl'ye aldım hemde 6 taksitle.zaten bazı standlarda satış bile yoktu sadece numunelik ürünler koymuşlar ve mağazalara yönlendiriyolardı.bunu da sevmedim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)