Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yorumlarınız ve bilgileriniz lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    arkadaşlar bu gün bir motor sohbetinde konusu geçiyordu bende sizlere sorayım dedim ne de olsa bu işi erbabı iyi bilir....derby 125 gpr race lerle ilgili bir bilgisi olan kullanan arkadaş varmı aramızda varsa bu motor hakkında bizimle paylaşırsa sevinirim mesela 2 zamanlı olmasından dolayı yakıt durumu,yedek parça durumu(fıyat ve bulunabilirlilik )max hız ???? ve küçük kıyas yapsanız honda cbr 125 mi derby 125 gpr mi arasında kııyas bildiginiz bilgileri bekliyoruz yorum yapan yada yapmayan herkese thanks ve ıyı kandıller

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Kısaca derby cbr dan cok daha performanslı bir motor tek nedeni 2 zamanlı oluşu

Haliyle çok yakıyor

Markasından dolayı piyasada pek yok bu yuzden parça sıkıntısı çekebilirsin ve fiyatlarda biraz yüksek olabilir.

Bence cbr dan şaşmamalısın
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Daha once cok konusuldu.Kullanmadım ama CBr125 ile bence kıyaslama bıle alakası olmayan bi makına ne guc ne tıp ne hız olarak Derbi her türlü ANcak yedek parca bulunması,2.elde satısı Honda ile kıyaslanamaz....Derbi 28Bg galıba 2 zamanlı olmasından yakıtı baasıldıgında 600luk makınalar kadar yakar dıyenlerde cogunlukta.Para sorunun yoksa bu ıste zevk almaya heyecan arıyorsan Derbi olabilir.Ancak Aynı tarzda Arilla Rs125 ide goz ardı etmemek lazım.SOn hızlarıda ızledıgım vıdeolardan derbi 150-160 civari bı Aprilla izledim 190Km/h saate cıkıyordu.KAsa olarakda CBR Derbi nın yanında bisiklet gıbı kaldıgıda bı gercek....
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    yakıt konusunda hiç testine girmedim.fakat fazla yaktıklarını sanmıyorum.bu makineler 125 cc olmasına rağmen 29 ps ve 7000devirden sonra turbo açıyor.max bir hız denemesi yapmadım fakat 150-160 görür gibi geldi bana.aprilla rs125 ile hemen hemen aynı ve video paylaşımlarda aprillanın 190 gördüğüne kanıt olmuştum.125cc sınıfının en iyilerinden biri diyebilirim.fiyatı 7000-8000 ytl civarındaydı yanılmıyorsam(sıfır km) yedek parçası hakkındada pek bilgi veremeyeceğim ama yedek parça bulmak için büyükşehirlerde olman gerekir.ufak şehirlerde temin edeceğini unmuyorum.cbr 125 ile kıyaslanamaz bile...tavsiye edebileceğim bir motor
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

thanks

ben sıfırı ıcın dusunmedim zaten 2, el için ve 3900 ytl ye kadar innen birisi vardı ama dedimya buralarda yok o makınadan ne gövdesini ne sesini ne de binimini görmedim bende bu konuda tecrübeli arkadasların görüşüne baş vurudum.Yakıt olayına gelince her ne kadar 2 zamanlıda olsa 125 cc oldugundan cok yakacagını sanmıyorum ama bunu kullanan arkadaslara sormak lazım

Motosikleti
    gpr 125 2006
    diger arklarında dedii gibi cbr la derbi kıyaslanamaz. derbi tamamen racing tarzı ve cok daha zor kulllanımı olan bi makina(alıştıktan sonrası kolay) bende senin düştüün ikileme düştüm ve sonucta derbide karar kıldım bi kac dandik tarafı var ama genel olarak güzel diyebilirim max. hız 160 170 hızlanması oldukca ii 100 km de 5 yakıo diebilirim ortalama. daha fazla bilgi istersen yardımcı olabilirim. bence karar aşamasında en onemli karar şu olmalı bisiklet gibi bişimi arıon yoksa racing tarzımı? tamamen bu iişi orendimi düşününce bunu satcam ve ciddi bi makina alcam. bununla basladıım için mutluyum

kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    2 zamanlı motordan heleki devirli motordan hayır çıkmaz cbr ondan yavaş ve güçsüzdür ama başın ağrımaz ;)
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sitede bununla ilgili başlıklar mevcut, aşağıdaki topicleri incele istersen, faydalı bilgiler bulacağına eminim.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...videosu-4.html
    http://www.motosiklet.net/forum/mark...ung-derbi.html

Motosikleti
    mondial agk 125
    derby 125 Hiç Kullanmadım Sadece Gördüm Ama 2 Zamanlı Motor Her Zaman Iyidir çok Seri Gaz Yemesi En önemli Ayrıcalığıdır 2 Zamanlıdan şaşma Derim Sesi De Güzel

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler