Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yarın Hyosung Gt250r alıyorum yardım!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR600F
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu öğrenciyken kredi alıyorsun ha.. biz bu halimizde ödemek için bi tarafımızı zorluyoruz. sen öğrenciyken ödeyeceksin demek

arkadaşım kredi güzelde.. 9 milyarı 11 milyar(eski para ile konuşmak daha ii) olarak ödemek bir yana.. bunun benzini var bakımı var masrafı var...

tam fuar arefesi indirimle alma ihtimali dururken, peşin parayı tık diye bayiye sayması var(ki bu halde bile indirimle alıyor olman gerekir.. boru değil ya direk veriyorsun eline arayı..)

para sahibide mal sahibi de sen olacağın için, biz sadece arkadaş tavsiyelerimizi sunabiliyoruz. yanlış anlamaman dileği ile

gerçi bana çenemizi boşa yoruyoruz gibi geliyor ama

kredi almak ödemek falan sorun değil ama kazık yemek en çok koyar aslında. bu olayda öyle olacak gibi geliyor .sonuçta binlerce mesajı olan motorcular bunları söylüyorlarsa birşey var demektir. tamamdır şu an itibari ile fuarı beklemeye karar verdim. hepinize sonsuz teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı tepeemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :maxi hiç bana göre değil. zaten

şu anki scooter ımdan bir an önce

kurtulmak istiyorum amacım cbr600rr almak . ama 600 lük makina korkutuyor.

şu an bindiğin makine scooter değil...hatta motosiklet bile değil...henüz motora başlamadın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu an bindiğin makine scooter değil...hatta motosiklet bile değil...henüz motora başlamadın...
    Abi ne diyosun benıde korkutuyosun
    Hasan..

Motosikleti
    мση∂ιαℓ 151яѕ
    ss tarzından değilde bu motoru 0 almaktan vazgeçebilirim. ama ne almak mantıklı olur onu bilemiyorum. belirttiğim gbii şimdi kullandığım 125 lik bi scooter.
    evet dediğin gibi motoru 2. el alabilirsin
    sahibinden.com da 2007 model bi kaç aylık çok temiz gt 250r ler war bi bak derim ben sana
    [B][COLOR="Red"]GAZLA UÇABİLİRSİN AMA FRENLE KONAMAZSIN[/COLOR][/B]::144::

Motosikleti
    Honda CBR600F
    boz abi moralimi iyice boz

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Anladığım kadarı ile arkadaş hipnotize olmuş ödemeyş değil motor üstünde yardırmayı düşünüyor..

Nediyelim Allah kaza bela vermesin Hayırlı uğurlu olsun.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Honda CBR600F
    Alıntı byfurkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet dediğin gibi motoru 2. el alabilirsin
    sahibinden.com da 2007 model bi kaç aylık çok temiz gt 250r ler war bi bak derim ben sana
    http://www.sahibinden.com/2_aylik_mo...XQQdisplayitem

şu var mesela ama alımı satımı aynı şeye gelmesin bide ne olduğu belirsiz bişey. offf

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladığım kadarı ile arkadaş hipnotize olmuş ödemeyş değil motor üstünde yardırmayı düşünüyor..

Nediyelim Allah kaza bela vermesin Hayırlı uğurlu olsun.
    ödemede pek sorunum yok sadece hazırda param yok . çok basmayada henüz cesaretim yok ondan 250 lik düşünüyorum. şiir gibi oldu

Motosikleti
    Alıntı headquarters adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ne diyosun benıde korkutuyosun
    boz abi moralimi iyice boz
    mondıal 125 zn şahsımda motosikletden sayılmaz...eski scootercı olarak şunu derimki...ne devir ne aerodinamik ne çekiş tadı var...bir motor bloğu var muhtemelemen yüzbinlerce yapılmış ve şu an piyasada 15 çeşit marka scooterın bloğu olarak iş görüyor...muhtemel ömürleri 2 yıl...eğer şanslıysanız sert kullanmıyorsanız zorlamıyorsanız 3 yıllık ömrü var...sonrası yalan...satsan satılmaz...bende bunları söylemek istemezdim ama gerçek olan bu...fuarda bir Peugeot Geopolis veya Satelıs üzerine oturun scooter neymiş anlayın...

ah o Actıvaların agılty 125 lerin beatlerin gözünü seveyim ben...scooter onlara denir...125 zn kağıt üzerinde scooter...

dşüncelerim bu arkadaşlar...kusura bakmayın lütfen kızmayın...işe yaramıyormu yarıyor...scooter olsun çamurdan olsun onada eyvallah ama paralar çöpe gider...birileri çok kazandı bu işten sadece bu...

neyse konumuz bu değil beyler...düşündükçe çıldırıyorum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR -KANUNİ BOBCAT
    eğer düşünürsen bende 0 km siyah renk var.ama 2006 model.7500 ytl ye veririm

Motosikleti
    Honda CBR600F
    Alıntı derya_motor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer düşünürsen bende 0 km siyah renk var.ama 2006 model.7500 ytl ye veririm
    fuarı kesin bekleyeceğim , abilerimizin tavsiyesine uyacağım. sonrasında kesinlikle değerlendirebilirim. telefon numarasını pm atarsanız ilgileneceğim.

Motosikleti
    ...................
    mondıal 125 zn şahsımda motosikletden sayılmaz...eski scootercı olarak şunu derimki...ne devir ne aerodinamik ne çekiş tadı var...bir motor bloğu var muhtemelemen yüzbinlerce yapılmış ve şu an piyasada 15 çeşit marka scooterın bloğu olarak iş görüyor...muhtemel ömürleri 2 yıl...eğer şanslıysanız sert kullanmıyorsanız zorlamıyorsanız 3 yıllık ömrü var...sonrası yalan...satsan satılmaz...bende bunları söylemek istemezdim ama gerçek olan bu...fuarda bir Peugeot Geopolis veya Satelıs üzerine oturun scooter neymiş anlayın...

ah o Actıvaların agılty 125 lerin beatlerin gözünü seveyim ben...scooter onlara denir...125 zn kağıt üzerinde scooter...

dşüncelerim bu arkadaşlar...kusura bakmayın lütfen kızmayın...işe yaramıyormu yarıyor...scooter olsun çamurdan olsun onada eyvallah ama paralar çöpe gider...birileri çok kazandı bu işten sadece bu...

neyse konumuz bu değil beyler...düşündükçe çıldırıyorum...
    Eyvallah abı sagol bız bılıyoruz neyın ustunde yolculuk yaptıgımızı
    Satalımda banada alalım bı makıne mete abı
    Hasan..

Motosikleti
    Honda CBR600F
    peki bana tavsiye edebileceğiniz 250 lik ss tarzı motor varmı mete abi? veya diğer üyeler.

kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    öncelikle kendi görüşüm diyerek başlıyorum kimse yorum yapmasın..

ben olsam 9250 o makinaya ölürüm yine vermem neden dersen..

piyasada o fiyata hatta 2 daha koy 11250 ye 2. el çok çok temiz cbr600 f bulabilirsin benim arkadaşım yeni aldı o paralara gör emin ol sıfır sanarsın ben olsam 9250 o motora asssla vermem paranın kıymetini bil ;)
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

Motosikleti
    Eyvallah abı sagol bız bılıyoruz neyın ustunde yolculuk yaptıgımızı
    Satalımda banada alalım bı makıne mete abı
    ya Hasan gardaş geçen kulağın çınladı...sahibindende baktım granajları japon italyan macar falan yazmışın tabi sen olmadığını bilmiyom inceden ayar verdim topik açtım...sen olduğunu söylediler hemen sildirdim...hakkını helal et artık...

peki bana tavsiye edebileceğiniz 250 lik ss tarzı motor varmı mete abi? veya diğer üyeler.
    bence SS kültürü 600 cc ve üstü için geçerli olan bir kavram...600 cc altı SS olmaz...nınja 250 r honda 250 RR cbr 125 r veya buna benzer cc deki SS ler sahte.. çakma.. genc arkadaşları kandırmak için satış stratejisi olarak bu şekilde adlandırılır bence...almayın aldanmayın...ha gt 250 r 4500-5000 ytl ye satılır almazsam adam değilim...ama hem kazık hem dandik gaz kecisi olmayan kontrolsiz güç aksamı bide dandirik granajla bizim paşa motor olmuş SS...

bir önerim yok o cc de hocam...hayırlısı olsun artık...

Alıntı kayku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle kendi görüşüm diyerek başlıyorum kimse yorum yapmasın..

ben olsam 9250 o makinaya ölürüm yine vermem neden dersen..

piyasada o fiyata hatta 2 daha koy 11250 ye 2. el çok çok temiz cbr600 f bulabilirsin benim arkadaşım yeni aldı o paralara gör emin ol sıfır sanarsın ben olsam 9250 o motora asssla vermem paranın kıymetini bil ;)
    parası yok arkadaşın...krediyle alcak zaten...2 daha koy yazdın ya...

Motosikleti
    ...................
    ya Hasan gardaş geçen kulağın çınladı...sahibindende baktım granajları japon italyan macar falan yazmışın tabi sen olmadığını bilmiyom inceden ayar verdim topik açtım...sen olduğunu söylediler hemen sildirdim...hakkını helal et artık...

bence SS kültürü 600 cc ve üstü için geçerli olan bir kavram...600 cc altı SS olmaz...nınja 250 r honda 250 RR cbr 125 r veya buna benzer cc deki SS ler sahte.. çakma.. genc arkadaşları kandırmak için satış stratejisi olarak bu şekilde adlandırılır bence...almayın aldanmayın...ha gt 250 r 4500-5000 ytl ye satılır almazsam adam değilim...ama hem kazık hem dandik gaz kecisi olmayan kontrolsiz güç aksamı bide dandirik granajla bizim paşa motor olmuş SS...

bir önerim yok o cc de hocam...hayırlısı olsun artık...

parası yok arkadaşın...krediyle alcak zaten...2 daha koy yazdın ya...
    Hahahah ciddimi abi eyvahhh konu olmusuz hiç kaçmaz sendende abı
    Valla ben onların yalancısıyım butun grenajlarda made ın japan yazıyo yalancılarsa ben napıyım
    Ayrıca avrupa gormus kor cahıl bı cınlı oldugunu hıc saklamadım arayana soyluyorum zaten
    Hasan..

Motosikleti
    Honda CBR600F
    teşekkür ederim mete abi. zaten ilanlara baktım cbr 600 f 13k den aşşağı düzgün bir makina bulamadım. .. en iyisi fuarı beklemek orda kanuniciler gt250r getirecekler büyük ihtimalle bakalım ordan alabilirim yada 2. el kovaliycam artık. 6- 7000 ytl ye .

Motosikleti
    Hahahah ciddimi abi eyvahhh konu olmusuz hiç kaçmaz sendende abı
    Valla ben onların yalancısıyım butun grenajlarda made ın japan yazıyo yalancılarsa ben napıyım
    Ayrıca avrupa gormus kor cahıl bı cınlı oldugunu hıc saklamadım arayana soyluyorum zaten
    aga valla dalgayı bastım burda sildirdim ama MD de duruyor...gülmek ve fuarda beni vurmak istersen bıyır oku...

http://motordelisi.com/ftopict-61353-.html

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    yani sonuçta neye karar verirsen ver, hayrını görmeni dilerim. ama şimdi ninja 250 falan da gelecek. benim o kadar param olsa o dururken hyoya para vermem.

Motosikleti
    ...................
    aga valla dalgayı bastım burda sildirdim ama MD de duruyor...gülmek ve fuarda beni vurmak istersen bıyır oku...
    Hahahaha deselerdi boyle boyle alay konusu olcan prim vermezdım olmusum haberım yok abı msnden goruselım bu konuyu sen ne zaman gıdıcen fuara bıde
    Hasan..

Motosikleti
    teşekkür ederim mete abi. zaten ilanlara baktım cbr 600 f 13k den aşşağı düzgün bir makina bulamadım. .. en iyisi fuarı beklemek orda kanuniciler gt250r getirecekler büyük ihtimalle bakalım ordan alabilirim yada 2. el kovaliycam artık. 6- 7000 ytl ye .
    cbr 600 F in 1.viteste kaça ulaşabildiğini bilirmisin...bence o hıza motorla henüz ulaşmadın...

benim bile çapım değil o makine ve hız şahsen...korkutan bir güc...

akıllı adam aklı olan adam hızdan korkar...bence...

alırsın almazsın ölürsün ölmezsin düşersin kalkarsın mevzusu değil bu bence...hayatı ne kadar sevdiğinle sevdiklerinin seni ne kadar sevdiğiyle alakalı bir denklem...

benim babam 600 f aldığımı öğrendiği andan itibaren beni evladlıktan siler...çünkü ucuz bir hayatım yok...seninde olmamalı...kimsenin olmamalı...

mondıal 125 znden zaten 600 F e binmek isteyeceğini sanmıyorum...sen biraz daha bakın bence...250 cc bişey aramk şu an senin doğrun...doğru yoldasın...nolur 2500 cc bişey al...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)