Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ankara da motor için kafes nerde yaptırabilirim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    jinlun 250 cc marauder ve jawa 350 twinsport
    herkese kazasız belasız günler diliyorum arkadaşlar bana 1000 km olan ankaradan aldığım motoru muş a getirmek istiyorum kargo kafes falan yapcan diyor bunu nerde ve uygun fiyata nerde yaptırabilirim veya nerde bulabilirim.ankara lı arkadaşlar yardım cı olabilirler mi tşkler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cancagliyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99 Honda XL600 Transalp-11 Honda Cbf 150
    Kafes demircilere yaptırabilrsin ama bu da çok maliyetli olur işin içine kargo masrafı da girecek baya tuzluya patlar.Ankaradan muş'a tren varmı bilmiyorum ama varsa trenle götürebilirsin forumda götüren arkadaşlar vardı onlar daha iyi yardımcı olurlar ya da otobüsün birisiyle anlaşıp motoru otobüsün bagajında da götürebilirsin...

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi havalar güzel yerinde olsam motoruma biner geze geze giderim,yorulduğum yerde dinlenirim
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi havalar güzel yerinde olsam motoruma biner geze geze giderim,yorulduğum yerde dinlenirim
    .

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    çin malı motor satanlara danış. motorlar koli halinde kafesle geliyo.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Ankaradan Muş Tatvan üzeri tren var hemde ucuz,rampa için bir tane kabir tahtası bile alsan olur.

http://www.tcdd.gov.tr/

mslck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650 GS
    Eğer ekipmanın elverişli değilse kask, mont vs. artı motorda küçük hacimli ise 1000 km lik yol seni baya yorar bir günde gidemeyebilirsin. Geceleri sıcaklık hala çok düşük aklında bulunsun. Eğer motosikletini taşıyarak götüreceksen,

ben İstanbul'dan aldığım motorumu Sivas'a trenle, ordan Mersin'e otobüsle Mersin dönüşünü yine otobüsle halletim. Otobüsler eğer yolcu kalabalık değilse ve bagajda yer varsa genellikle bir yolcu parasına seninle birlikte götürürler. Tahminim kargodan çok daha hızlı ve ucuz olur. Veya arkadaşların dediği gibi trenle de götürebilirsin. Yük vagonunda istediğin gibi iplerle bağlar sabitlersin.Yalnız TCDD yolcusuz yük taşımıyor mecburen sende trenle gideceksin yada numarasız bir bileti kargo görevlisine göstereceksin ve tren varıp indirilme zamanı geldiğinde motorunun başında olacaksın. Bence zaten motoru bırakıp gitmek iyi değil.. Tren yolculuğu otobüsün iki katı zaman alır ama motor sevdasına, katlanmak lazım.

Otobüste de trendede deponun boş olması gerekiyor aksi halde çalkalanan benzinin buharından dolayı kapalı ortamda, otobüsün bagajı gibi, tehlike olabilir diyorlar. Yanında biraz ip ve aynaları kapatmak veya en iyisi sökmek için bir anahtar bulundur. Trene yüklerken bir kaç kişi 120 kg lık bir motoru kolaylıkla vagona çıkarabiliyor. Tabi orada çalışan hammallardan yardım alman gerekecek. Son olarak motorun sarsıntılarda fazla oynamazsa çizilme olmaz. benim deponun üzeri çizilmişti... Kolay gelsin.

Motosikleti

selam

sürerek getirme şansım yok ehliyet yok çünkü.artı ankaraya gidersem bi masraf yapmış olcam.o olmaz otobüs lerimiz şu an gidemiolar ankara ya yol cu azlığı nedeniyle aktarma ile gidiyolar gidenler oda kaldı tren var muş merkeze onu bi konuşayım ama nasıl gelir yolda çizilmese kırılmsa bi yerleri o olabilir kargo yaklaşık 200 lira kafesle birlikte tren 50 ytl falan yazıo sitesinde ama ne kadar güvenilir acaba bakalım tşkler arkadaşlar..

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    İHTİYAR'ın önerisine -trenle motor getirtmiş biri olarak- katılıyorum.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben geçen kış istanbuldan aldırdığım 250'liği otobüsün bagaj kısmında 50ytl ye
    getirtmiştim..

Senin makina ne abicim...
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti

slm

murat abi senin siteye de göz attım ufaktan yazılarını okuom arasıra jinlun 250 motor tren emanet alcak mı acaba sonuçta ben şuan muştayım oraya gitmicem arkadaşım ordan vercek şuan evde duruo arkadaşımın

Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İHTİYAR'ın önerisine -trenle motor getirtmiş biri olarak- katılıyorum.
    ASM kardeş sen ankaralısın herhalde tren var muş a motor ümitköyde arkadaş ordan vercek hangi istasyondan vercek ona yakın acaba biraz yardımcı olur musun

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Evet kardeş Ankara'dayım.

19 Mayıs stadının oradaki Ankara garından motoru yükleyebilir arkadaşınız. (birtek oradan yükleniyor muhtemelen)

Motor tartılır,bir bilet alınır ve saati geldiğinde treni yükletilir. Trende güzelce bağlanır ve gidene kadar bir sıkıntı olmaz muhtemelen (alınan bilet ile taşınan mal aynı zamanda sigortalanıyor diye biliyorum.)

Ne zaman varacağını söylerler muhtemelen garda. Sizde ona göre Muş'ta beklersiniz.

Tren gelmeden önce Muş'taki gardan bir rampa temin etmelisiniz. Ya da siz kendiniz getirmelisiniz.

Motor gelmeden siz orada olmasınız kesinlikle

Arkadaşınıza müsait olduğum bir zamanda yardımcı olabilirim aslında

Motosikleti

slm

asm kardeşim tşk ederim bu gün otobüse verdiler arkadaşlar bursa otobüsüne kurtulduk bu dertten herkese kazasız sürüşler

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Neyse,hayırlısı ile varır inş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)