Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motosiklet Mağazasına Anlatamadığım Derdim!

Motovento
    REKLAM ALANI
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Hyo'ya siyah cam için netten araştırmaya koyuldum.

Ankara'da yapan var mı bilmiyorum ama bu alanda çevrem olmadığı için ne nerede bilmiyorum açıkçası... (onun için netten bakınıyorum bazı şeyleri)

Neyse sahibinden'de "Motosiklet Dünyası(Fatih Kılıçlı)" diye bir yerin ilanında benim motora göre cam olduğunu gördüm.

İlanlarında epeyce malzeme var. Bazı arkadaşlar alışveriş etmiştir mutlaka. Kaliteli mallar var aslında. (büyük bir yer galiba)

İlan sitesinden bir mesaj attım cevap gelmedi.

Sonra attığım mesajları ve gelen cevapları aynen buraya aktarıyorum. (mesajları sahibinden.com'dan attım. Sadece bir mail attım ve ilanda geçen mail adresini msn'ime ekledim(o türlü de iletişim sağlayamadım gerçi))

31.01.2008
    Ben: Hyosung GT250R için bu renkte(ilandaki renkte) ön camın fiyatı nedir ? Selamlar

Bu mesaja cevap yok
    ---------------------
    12.02.2008

Ben: Mesajlara cevap yazmıyorsunuz galiba.

Cevap: merhabalar her msj. cvp. yazıyoruz. yazmadığımız cvp neydi motomarketim fatih kılıçlı

--------------------------

12.02.2008
    Ben: "Hyosung GT250R için siyah(hafif siyah) cam var mı?" diye mesaj atmıştım fakat cevap gelmemişti. Var ise fiyatını öğrenebilir miyim?(2 tane alacağım) Selamlar

Cevap:
    merhabalar 80 ytl füme rengi sıfır

--------------------------------

12.02.2008

Ben: xxxxxx@yahoo.com adresine füme renk camın bir fotoğrafını göndermeniz mümkün mü? Selamlar

Cevap yok

------------------------------------------

13.02.2008
    Ben : Anlaşılan biraz meşgulsunuz. Karışıklık oluyor galiba Hyosung GT250R için -dün -sormuştum ve bugün gene aynı türden bir mesaj atmıştım. GT250R için füme rengi cam mevcut demiştiniz. Onun fotosunu alabilir miyim? (xxxxxxx@yahoo.com adresine)

Not:İlanda fotoğraf olmadığı için haliyle içime sinmesi için foto. istiyorum.

Cevap: "Alıntı:xxxxxx@yahoo.com adresine füme renk camın bir fotoğrafını göndermeniz mümkün mü?"

Selamlar hangi motorun göndereyim motomarketim fatih kılıçlı

-------------------------------------------

14.02.2008

Daha açık ifade ile yılmadan tekrar bir cevap:

Ben : GT250R için olan füme rengte ön camı fotoğrafta görme imkanımız var mı? Ona göre 2 tane sipariş edeceğiz.Sipariş ve ödeme işini nasıl yaparız onun detaylarını da öğrenebilir miyiz? Selamlar

Cevap yok

--------------------------------------------

Arada bir mail attım (ilan sitesinde mail ve msn yolu ile de ulaşabileceğim yazıyor)

Alıntı: (ben)
    Sahibinden.com'da epey mesaj atmama rağmen sizden net bir cevap alamadım malesef. Hyosung GT250R için cam var mı diye sordum. "Füme renk var ve 80 ytl" dediniz. İstisnasız 3 kere mesaj attım "mailime bir fotoğrafını gönderir misiniz?" diye ama bir fotosunu alamadım hala
    Rica etsem bir fotosunu alabilir miyim Hyosung GT250R için füme renk double camın. Ona göre sipariş vereceğim. Selamlar

Mail'e cevap yok

----------------------------------------
    15.02.2008

Ben:
    Hocam kaç defadır mesaj atıyorum GT250R'ın renkli camının fotosunu mailime yollar mısınız diye. Bir camın fotoğrafını göndermek bu kadar zor mu yahu? Einizde hazır yoksa belirtebilirsiniz. Kesin alacak olsam sizle irtibatta epey zorlanacağız herhalde!

Cevap yok

--------------------------------
    Velhasıl kelam. Ben böyle bir firma olacağım. Toplu iğneyi satışa çıkarsam bile takip ederim yav. Ulaşma şekillerini yazmışlar ama hiçbirinden cevap gelmiyor.

Feyizoğlu bu konuda işini iyi yapıyor. Montu,pantolonu,eldiveni ayrı ayrı aldım ve hepsindede mail ile bilgi almak istedim.
    İnanın ya yarım saat içinde cevapladılar ya da mesajı akşam attığım için sabaha geldi cevap.

Bir arkadaşın montunu hiç uğraştırmadan değiştirdiler ve sonrasında "nasıl oldu?" diye aramışlar . (

Camı sorduğum yerden cam sipariş etsem takibinde bayağı zorlanacağım herhalde!

Piyasada cam mı kalmadı yahu? Benimki de laf!

Yanlış anlamayın isim vererek karalama gibi bir niyetim yok ama sabredemediğim için sizinle paylaşayım bu durumu dedim.

Müşteri velinimettir ne olursa olsun. Ne alırsa alsın.

Selamlar
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Valla sabırlısın, bir değil iki değil, ben çökerdim tepelerine..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    bu gibi durumlarda bende sakinliğimi pek koruyamam

sabırlı adammışsın
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

blackhawk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER S2
    dostum ikinci mesajdan sonra herhalde ....terbiye sınırlarını aşardım sabırlı adammışsın wesselam
    İMZA:BİR DOST

deli mavili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet
    valla sen iyi sabır etmişsin arkadaş
    UÇURUMUN KENARINDA OLSAN BİLE SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Aslında normal hayatta pek sabırlı değilim ama yüz yüze olmayınca(bu sanal alemde) kimseyi kırmayalım diyoruz.(belki mesaj ulaşmıyor,belki işleri yoğundur vs. ihtimallerini düşünerek)

Nasıl sinirlendiğimi birde siz bana sorun

Bazı firmaların müşteri hizmetleri olayları hakkaten tırı vırı

Bu zamana kadar ne büyük yerlere mail vs. gönderdimde inanın tenezzül edip cevaplamadılar. (müşterinin kazandıracağını küçük gören kendi kaybeder diye düşünüyorum)

Birde yalandan bir not yazarlar ya siz mesaj atınca :

"Size en kısa sürede ulaşacağız,mesajınız en kısa sürede cevaplanacaktır" diye

Madem bu mesaj işlerine bakan yok. Yalan söylemeyin bari.

Bizde salağız ya "bir daha mail kutusuna bakmaz" falan diye düşünüyorlar herhalde (sözüm meclisten dışarı)

En son NKG'ya site içeriklerinde dist. dışında bayi adı yazmadığı için "Ankara bayilerinizi nasıl öğrenebilirim?" diye bir mesaj attım. Sallayan yok tabi.

Küçük bir tiyatro topluluğuna " oyununuz sahnelendiğinde haberdar eder misiniz?" diye bir mesaj attım.(cevap gelmez dedim aslında)

İnanın bir hafta geçmeden cevap yazdılar. Bu bir tiyatro topluluğu yani. Maddi kazançları ortada.

İnanın milletin gözü açıldı. Netten herkes neyin ne olduğu takip ediyor. Bu sorumsuzlukla bizim firmalar "nah adam olur" (afedersiniz)

kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    gereksiz konuşmalar numarasını ara sor alacağın en fazla 100 ytl olsun msj olaına karşıyım alış verişte.
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

Motosikleti
    honda nt700deauville
    okurken aşağı satırlara indikçe sanırım şimdi küfür yazdı dedim

marten1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ 6 Diversion F
    Asım ben olsam bi güzel kalaylamıştım şimdiye kadar sendeki ne sabırmış be dostum

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    sahıbınden.com guvenmeyın ordakı hesabıma 5 ytl para attım 2 hafta gecmedı para yok oldu musterı temsılcısıne 4 kere emaıl attım cevap yok 5 ıyıce bır dokturdum sonra atıgınız emaıl alanımıza ulamamıs ola bılır fılan dedıler bende 5 ytl alın ac karnınızı doyurun dedım hesap hareketlerı yok allahtan fazla para atmamısım

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı kayku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gereksiz konuşmalar numarasını ara sor alacağın en fazla 100 ytl olsun msj olaına karşıyım alış verişte.
    Emredersiniz!

Adam fotoğrafını gönderse idi arayacaktım herhalde.

Telefonda uzun uzun tarif mi edeyim yani. "Kardeşim msn adresimi not al","şu model var ya hani ona benzer renkte olanın benzeri olsun"

Netten alışverişte, site kurulmuşsa takibini yapmalı satıcı firma(ki işini on numara yapan yerler var)

Kardeşim kafam çalışıyor çok şükür....

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Fatih kılıçlıya attığım farklı tarihlerdek mesajların sadece ilklerine cevap geldi. diğerlerine cevap gelmedi. Sanırım çok soru sorulmasını sevmiyor.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı Szman! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahıbınden.com guvenmeyın ordakı hesabıma 5 ytl para attım 2 hafta gecmedı para yok oldu musterı temsılcısıne 4 kere emaıl attım cevap yok 5 ıyıce bır dokturdum sonra atıgınız emaıl alanımıza ulamamıs ola bılır fılan dedıler bende 5 ytl alın ac karnınızı doyurun dedım hesap hareketlerı yok allahtan fazla para atmamısım
    haklısın szman guvenmemek lazım

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Sevmiyorsa "çok soru sormayın" demeli o zaman

Saçma salak birşey yazsak cevap vermesin,eyvallah ama satıcı olduğuna göre bazı şeyleri sormamız lazım

Bazı ilanlarda ne güzel belirtiyorlar " Mesaj yazmayın mesajlara bak(a)mıyorum." diye

Cevap yazmazsa biz kaybetmeyiz herhalde

nirengi74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250 SL
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevmiyorsa "çok soru sormayın" demeli o zaman

Saçma salak birşey yazsak cevap vermesin,eyvallah ama satıcı olduğuna göre bazı şeyleri sormamız lazım

Bazı ilanlarda ne güzel belirtiyorlar " Mesaj yazmayın mesajlara bak(a)mıyorum." diye

Cevap yazmazsa biz kaybetmeyiz herhalde
    arkadaş sen en iyisi bu cam işini yusuf ustaya sor crazyusufcuk
    O NE YAPAR EDER bulur
    Artık 3 Kişi Takılıyorum; BEN KEYFİM veKAHYASI

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    telefonu yokmuydu dostum telefon edip sorsaydın?
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı nirengi74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş sen en iyisi bu cam işini yusuf ustaya sor crazyusufcuk
    O NE YAPAR EDER bulur
    Burada ise bir danışalım olmazsa. Danışan dağları aşmış.

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    telefonu yokmuydu dostum telefon edip sorsaydın?
    Arayacaktım az çok bir anlasa idim meseleyi ama böyle ilgisiz bir yeri aramayı düşünmüyorum. Neme lazım belki telefondada irtibat kurmakta zorlanırım.

İstanbul'da olsam "adrenizi neresi?" der giderim ama Ankara'dan uğraşmak zor olur. (telefonda tarif ile anlayacaklarını hiç sanmıyorum)

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    firmaya şu maili at

şuan kapınızın önüne bomba koydum.
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    firmaya şu maili at

şuan kapınızın önüne bomba koydum.
    Buna güldüm işte o zaman da cevap yazmazlar herhalde

Valla dostum hakketten sabırlısın boyle fırmalar var malesef ılgısız alakasız herhalde cok kazanmıslar senden gelen 100 gelmesede olur gıbı dusunuyorlar.Yazık.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

:((

:(((((((((((((((((((((((

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)