Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kafam çok ama çok karışık fikirlerinize ihtiyacım var.

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu forumdaki ilk topicim, hatta ilk postum öncelikle herkese merhaba demek istiyorum.

Ben üniversite öğrencisiyim, sırf motor sevdam için bu dönem 4 dersimi bırakıp para biriktirmek için bir işe girdim. Param yavaş yavaş birikiyor ben de sezon başlayıp fiyatlar yükselmeden bu işi halletmek istiyorum.
    Bu motor benim ilk motorum olacak şimdiye kadar sadece 125lik scooterlar kullandım o da toplasanız 3-5 saati geçmez ama denge konusunda kendime güvenirim, iki tekerlekli makinelere kolay adapte olabiliyorum

Şimdi soru şu:
    İşin başından beri aklımda aslında ikinci el Hyosung GT250R almak var. Benim motorda aradığım ilk kriter görünüş ve kalite. Bu motor da bunu fazlasıyla verebiliyor. Hızlı gitmesi, çok yakması benim için şu dönemde pek fazla önem teşkil etmiyor.
    Lakin;
    İkinci el bir Hyosung GT250R 5500-6500 YTL arasında değişiyor buna bir de 400YTLye yakın alım satım eklenecek yani neredeyse min. 6000YTL para harcanıcak. Bu biriktiremeyeceğim bir para değil ama az bir para da değil benim için.

Bu yüzden aklıma 3000YTLye bir tane ikinci el Regal Raptor DADYW alıp bu işi çözmek geliyo. Hem ilk motorum olacağı için daha yavaş olacağından benim içimde daha güvenli olacağı gibi bir his doğuyor. Fakat ne olursa olsun bu motor çin malı, ne kadar sağlam, ne kadar kaliteli, ne kadar sıkıntı yaşatıcak/yaşatmıycak bir muamma gibi geliyor bana.
    Ya da; Derbi Senda. 125lik cross. İkinci el yakın fiyatlarda bulabilirim. Hem hafif hem de düşük hacimli bir motor ama cross motorları görünüş olarak hiç beğenmiyorum.

Yamaha R6 sahibi senelerin motorcusu bir abime danıştım bana "Önce tarzını belirle" dedi. Racinge binmek istiyosan ona uygun başla, chopper istiyosan ona uygun başla ya da crossa enduroya bineceksen ona uygun başla dedi. Bu seni daha da ustalaştırır, her yeni alacağın makineye daha kolay adapte olabilirsin dedi. Pistlerde yarışan başka bir tanıdığım da çin işine sakın girme diye uyardı, sıkıntı yaşama riskim çok yüksekmiş. Ki ben de en başından beri bundan kuşkulanıyorum.

Şimdi özetle:
    *Scooter almak kesinlikle istemiyorum.
    *Tarz olarak enduro ve racing'den hoşlanıyorum fakat şu dönemde en önemli faktör görünüm. Derbi Terra Adventure bulsam bulduğum gibi alıcam fakat ithalatı söz konusu deil. GPR125 deseniz tamam görünüm çok güzel ama 2 zamanlı motor artık bitmiş bir teknoloji, elimden çıkartmam çok zor olur ve de çok fazla ses çıkartıyor.
    *Çin malı motorlara şüpheyle yaklaşıyorum.
    *Çok param yok
    *CBR125R'ı da mühendislik olarak beğensem de görüntüsünü bir türlü beğenemiyorum, aklımdan hiç geçmiyor.

Bana tavsiyelerinizi açıklayarak yazarsanız çok sevinirim. Ne olur kafamdaki şu buhranı topicle beraber bir kenara bırakayım. İlgi gösterecek herkese şimdiden çok ama çok teşekkür ediyorum. Herkese tekrar merhaba.

Arda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Intruder M800
    hoşgeldin kawancha, (hoşgeldin diorumda benimde 3msj ım bende yeniyim ) seninle benzer bir durumdayım herhangi bir sürüş tecrübem yok , farklı olarak motor tutkumda yok yani motorlu olan yada 2teker herşeyden hoşlanırım diyemiyorum, motor olayına girmem sadece bir motoru gorup cok begenmem sayesinde ve Ertech in karşı konulmaz gazıyla olmuştur. Senin düşünce tarzını bilmiyorum ama bir an önce motora bineyim diye içine sinmeyen birşeyi almanı tavsiye etmem. Arkadaşının dediği gibi önce tarzını belirle sonra motorunu, bu motora ulaşana kadar sırf motor binmek için başka birşey alma derim. tabi küçük makinayla başla hakim ol tecrübe et diyenlerde olacaktır sonuna kadar haklılar ama ben r6 yı sevdim ondan başka ne 4 ne 2 tekerlekli başka bişi sürmek istemiyorum. Bu noktada alacağın maddi manevi risklerde tamamen senin. demem odurki istedigini alana kadar para biriktirmeye devam

işte zaten herşey benim de R6'ya artçı olarak binmemle başladı o zamana kadar uyduruk bişe alırım ayağımı yerden kessin tamam diye bakıyodum.

Alıntı kawancha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu forumdaki ilk topicim, hatta ilk postum öncelikle herkese merhaba demek istiyorum.

Ben üniversite öğrencisiyim, sırf motor sevdam için bu dönem 4 dersimi bırakıp para biriktirmek için bir işe girdim. Param yavaş yavaş birikiyor ben de sezon başlayıp fiyatlar yükselmeden bu işi halletmek istiyorum.
    Bu motor benim ilk motorum olacak şimdiye kadar sadece 125lik scooterlar kullandım o da toplasanız 3-5 saati geçmez ama denge konusunda kendime güvenirim, iki tekerlekli makinelere kolay adapte olabiliyorum

Şimdi soru şu:
    İşin başından beri aklımda aslında ikinci el Hyosung GT250R almak var. Benim motorda aradığım ilk kriter görünüş ve kalite. Bu motor da bunu fazlasıyla verebiliyor. Hızlı gitmesi, çok yakması benim için şu dönemde pek fazla önem teşkil etmiyor.
    Lakin;
    İkinci el bir Hyosung GT250R 5500-6500 YTL arasında değişiyor buna bir de 400YTLye yakın alım satım eklenecek yani neredeyse min. 6000YTL para harcanıcak. Bu biriktiremeyeceğim bir para değil ama az bir para da değil benim için.

Bu yüzden aklıma 3000YTLye bir tane ikinci el Regal Raptor DADYW alıp bu işi çözmek geliyo. Hem ilk motorum olacağı için daha yavaş olacağından benim içimde daha güvenli olacağı gibi bir his doğuyor. Fakat ne olursa olsun bu motor çin malı, ne kadar sağlam, ne kadar kaliteli, ne kadar sıkıntı yaşatıcak/yaşatmıycak bir muamma gibi geliyor bana.
    Ya da; Derbi Senda. 125lik cross. İkinci el yakın fiyatlarda bulabilirim. Hem hafif hem de düşük hacimli bir motor ama cross motorları görünüş olarak hiç beğenmiyorum.

Yamaha R6 sahibi senelerin motorcusu bir abime danıştım bana "Önce tarzını belirle" dedi. Racinge binmek istiyosan ona uygun başla, chopper istiyosan ona uygun başla ya da crossa enduroya bineceksen ona uygun başla dedi. Bu seni daha da ustalaştırır, her yeni alacağın makineye daha kolay adapte olabilirsin dedi. Pistlerde yarışan başka bir tanıdığım da çin işine sakın girme diye uyardı, sıkıntı yaşama riskim çok yüksekmiş. Ki ben de en başından beri bundan kuşkulanıyorum.

Şimdi özetle:
    *Scooter almak kesinlikle istemiyorum.
    *Tarz olarak enduro ve racing'den hoşlanıyorum fakat şu dönemde en önemli faktör görünüm. Derbi Terra Adventure bulsam bulduğum gibi alıcam fakat ithalatı söz konusu deil. GPR125 deseniz tamam görünüm çok güzel ama 2 zamanlı motor artık bitmiş bir teknoloji, elimden çıkartmam çok zor olur ve de çok fazla ses çıkartıyor.
    *Çin malı motorlara şüpheyle yaklaşıyorum.
    *Çok param yok
    *CBR125R'ı da mühendislik olarak beğensem de görüntüsünü bir türlü beğenemiyorum, aklımdan hiç geçmiyor.

Bana tavsiyelerinizi açıklayarak yazarsanız çok sevinirim. Ne olur kafamdaki şu buhranı topicle beraber bir kenara bırakayım. İlgi gösterecek herkese şimdiden çok ama çok teşekkür ediyorum. Herkese tekrar merhaba.

Arda
    Arda tebrik ederim....
    gidip starbucks ta oturmak yerine idealleri için çalışmayı tercih eden bir gence saygım sonsuz.....

kişisel buhranına gelince (zevkli bi buhran), siteden de takip ediyorsan eğer... bu kuralkan/global çekişmesi nedeniyle hyosung biraz karıştı güzel motor ona birşey demem arkadaşımda da vardı üstünde resmim bile var ben de çok düşündüm ama kendi adıma ısınamadım bir türlü.... cbr125 boyut (kendimin ve motorun) nedeniyle bana gelmez sende istemiyosun zaten. çin işine gelince, çin malı alacak olursam en en en en ucuzunu alırdım,

enduroya gelince sana Honda NX4 Falcon'u önerebilirim
    verdiğin paraya yeni, az km li, temiz bir motor bulursun 4.000 civarı

BMW F650 / Honda Transalp / Aprilia Pegaso650 bunlarda da biraz daha (5-8 bin arası) yüksek fiyata ancak 2000 modelden eski motorlar bulabilirsin.

Alıntı euphrates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arda tebrik ederim....
    gidip starbucks ta oturmak yerine idealleri için çalışmayı tercih eden bir gence saygım sonsuz.....

kişisel buhranına gelince (zevkli bi buhran), siteden de takip ediyorsan eğer... bu kuralkan/global çekişmesi nedeniyle hyosung biraz karıştı güzel motor ona birşey demem arkadaşımda da vardı üstünde resmim bile var ben de çok düşündüm ama kendi adıma ısınamadım bir türlü.... cbr125 boyut (kendimin ve motorun) nedeniyle bana gelmez sende istemiyosun zaten. çin işine gelince, çin malı alacak olursam en en en en ucuzunu alırdım,

enduroya gelince sana Honda NX4 Falcon'u önerebilirim
    verdiğin paraya yeni, az km li, temiz bir motor bulursun 4.000 civarı

BMW F650 / Honda Transalp / Aprilia Pegaso650 bunlarda da biraz daha (5-8 bin arası) yüksek fiyata ancak 2000 modelden eski motorlar bulabilirsin.
    güzel sözlerin ve ilgin için çok teşekkür ederim.
    Honda NX4 Falcon da baktım bi ara ama onu da görünüm olarak sevemedm içime sinmedi. söylediğin diğer endurolar ise o fiyata çok eski modelleri bulunuyor ve motor hacmi büyük olduğundan açıkçası ilk motor olarak çok da gözüm yemiyor. aşırı seçici davranıyorum ama kolay kolay sahip olabildiğim birşey değil bu, çok normal. bir kere alayım içime sinsin istiyorum.

Ferco Motor'a Senda Terra Adventure için günler önce mail attım tam aradığım motor aslında o fakat hiçkimse ilgilenmedi. Kış sezonunda iş yok derler, bütün motor galerileri dert yanar ama müşteriye bu kadar ilgisiz nasıl kalınıyor onu da anlamış değilim

bende öğrenciyim ve motorumu bende çalışarak almıştım..ama sırf bu yüzden ders bırakmanı hoş karşılamadım neyse..
    bence motor tarzın ilk motordan sonra belli olur..ama gönlünde race var sanki öle anlaşılıyor..yapcak bişey yok gidip alcan sen gt250 yi
    ama bana sorarsan da temiz bi tane cbf250 bul derim..hem honda olur hem kaliteli dayanıklı olur hemde ekonomik olur..görüntü falso ama olsun

Alıntı muratd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende öğrenciyim ve motorumu bende çalışarak almıştım..ama sırf bu yüzden ders bırakmanı hoş karşılamadım neyse..
    bence motor tarzın ilk motordan sonra belli olur..ama gönlünde race var sanki öle anlaşılıyor..yapcak bişey yok gidip alcan sen gt250 yi
    ama bana sorarsan da temiz bi tane cbf250 bul derim..hem honda olur hem kaliteli dayanıklı olur hemde ekonomik olur..görüntü falso ama olsun
    CBF250 birazcık görünüm olarak CBF600F'e benzese hiç düşünmem, başka motor da bakmam ama işte şu haliyle ısınamadm.

Motosikleti
    sym mio
    cbf 500 düşünürsen tavsiye ederim özellikle görünüş için, aslında görünüşe 600 rr derim ama ikiside pahalı bu 13000ytl ama ikinci el bakabilirsin
    Max güç (ps @ dev/dak) 57.00 / 9500 ps @ dev/dak

Max tork (Nm @ dev/dak) 45.00 / 8000 ps @ dev/dak
    Yakit sistemi Karburatör
    Ilk Çalıştırma Elektrik Marş
    Vites kutusu 6 Vites
    ŞASE
    Ön Süspansiyon 41mm´lik kartuş tipi teleskobik çatal, 120mm esneme aralıklı
    Arka süspansiyon 7 konumlu ön yükleme ayarlı monoshock amortisör, 125mm esneme aralıklı
    Ön fren
    Çift piston kaliperli 296x6mm´lik hidrolik disk, c
    Arka fren
    Tek piston kaliperli 240 x 5mm´lik hidrolik disk,
    Ön lastik
    120 / 70 17M/C (58W)
    Arka lastik 160 / 60 17M/C (69W)
    Boyutlar
    Ağırlık 183 kg
    Uzunluk-Genişlik-Yükseklik 2170 X 765 X 1110
    Sele Yüksekliği 770
    Minimum Yerden Yükseklik 140
    Yakıt Kapasitesi 19 (3,5lt yedek dahil)

cbf 250 dersen de budur... 6.150 ye fiyat var sana da uyar gibi...
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

güzel sözlerin ve ilgin için çok teşekkür ederim.
    Honda NX4 Falcon da baktım bi ara ama onu da görünüm olarak sevemedm içime sinmedi. söylediğin diğer endurolar ise o fiyata çok eski modelleri bulunuyor ve motor hacmi büyük olduğundan açıkçası ilk motor olarak çok da gözüm yemiyor. aşırı seçici davranıyorum ama kolay kolay sahip olabildiğim birşey değil bu, çok normal. bir kere alayım içime sinsin istiyorum.

Ferco Motor'a Senda Terra Adventure için günler önce mail attım tam aradığım motor aslında o fakat hiçkimse ilgilenmedi. Kış sezonunda iş yok derler, bütün motor galerileri dert yanar ama müşteriye bu kadar ilgisiz nasıl kalınıyor onu da anlamış değilim
    bu arada şunu da söylemeliyim
    benim motorla amacım şehir içi gezmekten ziyade (onu da yapıcam tabi) toprağa çıkmak.... senin böyle bi amacın yoksa naked bi makina da alabilirsin.

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    1.kawancha kardeşim net ne kadar var
    2.Çin mi japonmu
    3.Enduro,Sport,Naked hangisi
    4.Boy kilo nedir
    bunlar zincirin halkası önce tesbit edelim.Sonra seçenekler sunulur sende gider alırsın bu arada A2 varmı sadece motorla bitmiyor korumalarada para gidiyor iyi hesapla motorum iyi olsun bana bişey olmaz diyorsan çiçek göndereceğimiz adreside ver
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    kawancha kardeşim.. sana bu güzel amacında başarılar diliyorum .. iyi bir motosiklet sahibi olmak çok önemli olmasa gerek . amaç iyi bir rider olmaktır .. buda sürüş stili motor tercihi .. başlangıç süreci ve teknik bilgi birikim ile olur ..
    sana bir çok tavsiye gelecektir . tabikide senin tercihlerinde olacaktır
    ama lütfen trafikte biraz zaman geçir büyük hacimli motorlardan uzak dur
    yazında belirtiğin üzere scooter istememişsin
    fakat güzel bir başlangıç olur düşüncesindeyim.. hayalperestliği bırakıp biraz tecrübeye yönelenim.. yani demek istedigim görüntü olsun kalite olsun .. gibi
    ama güvenli olsun yada benim kullanabilecegim bir motor olsun diyen görmedim (((:

250 twiser olabilir cbf 500 biraz aşırı olabilir .. ama ilk başlayacaksan naked bir motor önenirim yolu daha iyi gözlemlersin önünde ve altında grenaj engeli kalmaz hakimiyet duygusu önemli,,, seneyede güzel ve sana hitab eden motorlarla ilgilene bilirsin
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Alıntı MoToR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.kawancha kardeşim net ne kadar var
    2.Çin mi japonmu
    3.Enduro,Sport,Naked hangisi
    4.Boy kilo nedir
    bunlar zincirin halkası önce tesbit edelim.Sonra seçenekler sunulur sende gider alırsın bu arada A2 varmı sadece motorla bitmiyor korumalarada para gidiyor iyi hesapla motorum iyi olsun bana bişey olmaz diyorsan çiçek göndereceğimiz adreside ver
    A2yi geçen sene aldım
    Mecbur kalmadıkça çin olmasın
    İstek sıralamam: Sport>Enduro>Chopper§Naked
    178cm 76kg

cevaplarım bunlardır. koruma meselesi de düşündürüyo beni bi ton da ona harcıycam şimdi bütün paramla hyosung alsam bu sefer dımdızlak motora mı binicem
    Max. 5000 - 5500 YTL civarında birşey istiyorum bunu da ekleyim.

Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawancha kardeşim.. sana bu güzel amacında başarılar diliyorum .. iyi bir motosiklet sahibi olmak çok önemli olmasa gerek . amaç iyi bir rider olmaktır .. buda sürüş stili motor tercihi .. başlangıç süreci ve teknik bilgi birikim ile olur ..
    sana bir çok tavsiye gelecektir . tabikide senin tercihlerinde olacaktır
    ama lütfen trafikte biraz zaman geçir büyük hacimli motorlardan uzak dur
    yazında belirtiğin üzere scooter istememişsin
    fakat güzel bir başlangıç olur düşüncesindeyim.. hayalperestliği bırakıp biraz tecrübeye yönelenim.. yani demek istedigim görüntü olsun kalite olsun .. gibi
    ama güvenli olsun yada benim kullanabilecegim bir motor olsun diyen görmedim (((:

250 twiser olabilir cbf 500 biraz aşırı olabilir .. ama ilk başlayacaksan naked bir motor önenirim yolu daha iyi gözlemlersin önünde ve altında grenaj engeli kalmaz hakimiyet duygusu önemli,,, seneyede güzel ve sana hitab eden motorlarla ilgilene bilirsin
    Scooter istemememin asıl sebebi ufak lastikten çekinmem. Bana çok tehlikeli geliyor ve genelde ufak motor olduğu için trafikte zor fark ediliyor. Malum, yaz okuluna şimdiden 4 ders bıraktığımdan dolayı ben bu motorla yazın her gün köprü geçicem; zayıf, bana güven vermeyen bir makine de istemiyorum altımda

Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 500 düşünürsen tavsiye ederim özellikle görünüş için, aslında görünüşe 600 rr derim ama ikiside pahalı bu 13000ytl ama ikinci el bakabilirsin
    tavsiyelerin için teşekkür ederim ama 600RR, CBF500 alabilecek gücüm olsa zaten hyosung için bu kadar düşünmezdim
    CBF250de dediğim gibi pek gözüme hitab eden bi motor değil.

Motosikleti
    50 cc lik moped le nerelere gittiğimi bilsen (((((: boyle demezdin ..... hehehehee
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Şimdii racing istiyorsun cbr 125 olmaz diyorsun.Hyosung pahalı diyorsun yani racing i geçtik.
    Endurolar hakkında pek bilgim yok.
    Chopper olarak çin istemezsen hyosung gv 250 veya suzuki (modelin isminden emin değilim) gn250 olabilir.Onlarda pahalı gelirse regal raptor forumunu incele istersen baya iyi diyolar.Kanuninin servisinden çok şikayet var.Keeway superlight yada supershadow olabilir.
    Chopper da istemessen cbf 250, gt 250.Onlarda pahalı gelirse benim motor başlangıç olarak daha ekonomik bi motor yok bence.Ama performansı büyük ihtimal yetmez sana r6 ya artçı olduysan.Ben hiç o zevke erişemedim.

50 cc lik moped le nerelere gittiğimi bilsen (((((: boyle demezdin ..... hehehehee
    ben de mopedleri otoyolda, köprüde çok görüyorum ama ben almayım kalsın.

Motosikleti
    ben de mopedleri otoyolda, köprüde çok görüyorum ama ben almayım kalsın.
    işte bende o yüzden soyledim scooter'lar iyi motordur yani korkacak bişey yok (((:

mesela derbi gp 250 düşünürsen süper bir scooter ile başlamış olursun hemde grenaj stili çok güzel .. birerde xenon fenaaaaa
    Drift Religion

Alıntı gokhan_307 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdii racing istiyorsun cbr 125 olmaz diyorsun.Hyosung pahalı diyorsun yani racing i geçtik.
    Endurolar hakkında pek bilgim yok.
    Chopper olarak çin istemezsen hyosung gv 250 veya suzuki (modelin isminden emin değilim) gn250 olabilir.Onlarda pahalı gelirse regal raptor forumunu incele istersen baya iyi diyolar.Kanuninin servisinden çok şikayet var.Keeway superlight yada supershadow olabilir.
    Chopper da istemessen cbf 250, gt 250.Onlarda pahalı gelirse benim motor başlangıç olarak daha ekonomik bi motor yok bence.Ama performansı büyük ihtimal yetmez sana r6 ya artçı olduysan.Ben hiç o zevke erişemedim.
    regal raptor benim de kafamı çok kurcalıyo. görünüm olarak dengi chopperlardan çok çok daha şık duruyo ve su soğutmalı motoru var, buna rağmen fiyatı da uygun (3000ytl ye gayet temiz ikinci eller bulmak mümkün). çok ufak makyajlarla daha da şık gözükecek bir motor. ama çin malı sonuçta. ne kadar sağlam? ne kadar kaliteli? uzun süre kullanmış birinden dinlemek lazım.

ugurcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 '99
    kawancha kardeş öncelikle hoşgeldin.ben Regal Raptor DADYW kullanıcısıyım ve hayatımda kullandığım ilk vitesli motor. eğer tarzın cruiser ise bence gayet güzel bi makine çin li olmasına rağmen benim gibi bi acemiye bile sorun çıkartmadı ve gayet memnunum motorumdan ben.yakıt ve parça olarakta bence gayet uygun fiyatları var.ben 6 aydır kullanıyorum 2 senedir. sadece yağını suyunu değiştirip kullanan tanıdıklarım var :D

işte bende o yüzden soyledim scooter'lar iyi motordur yani korkacak bişey yok (((:

mesela derbi gp 250 düşünürsen süper bir scooter ile başlamış olursun hemde grenaj stili çok güzel .. birerde xenon fenaaaaa

ama scooter işte
    dayım yazın mondial'in o klasik görünümlü 125ZN model scooterıyla ıslak bahçe hortumunun üzerinden geçerken düştü. adam gayet normal bi şekilde hortumun üzerinden geçip yoluna devam edicekti gayet de doğru bi açıyla geldi üstüne ama, bam! ön dişleri kırdı
    ben de kullanıyorum o motoru ama ufak tekerlek her motordan daha tehlikeli geliyo gözüme. scooter herhalde son tercihim bi silverwing, goldwing alamadıkça

Alıntı ugurcuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawancha kardeş öncelikle hoşgeldin.ben Regal Raptor DADYW kullanıcısıyım ve hayatımda kullandığım ilk vitesli motor. eğer tarzın cruiser ise bence gayet güzel bi makine çin li olmasına rağmen benim gibi bi acemiye bile sorun çıkartmadı ve gayet memnunum motorumdan ben.yakıt ve parça olarakta bence gayet uygun fiyatları var.ben 6 aydır kullanıyorum 2 senedir. sadece yağını suyunu değiştirip kullanan tanıdıklarım var :D
    hoşbulduk ugurcuk
    kesin kararımı vermeden msjlarımla başını çok ağrıtabilirim şimdiden peşin peşin diyorum. bunları söylediğin iyi oldu bi de merak ettiğim vibrasyon problemi yaşanıyor mu? sürüşü rahat mı?

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Görünüş neden senin için bu kadar önemli anlayamadım. Bir başlangıç motorunda düşünülmesi gereken çok daha önemli kriterler varken...
    Üç boyoz bir kola

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler