Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kasklar ve Kask Üzerine Herşey

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    dostum ne kadar almıştın ve nerden?
    bu giyim kuşam konusunda hiç bilgim yok kazıklanırım diye ödümm kopuyor parayı zaten zar zor biriktirdim
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    valla genç_kaptan biraz pahalı 200 230 euro cıwarında bişey küçükyalıda yapar otomativ var ordan aldım...tanıdık benim

Alıntı genç kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    defolu dedigim kasklarda ufak tefek çizikler vamış bide boyası kalkmış biraz
    yorumlardan anladıgıma göre ikiside saglam kask fakar lazer vertigonun bugu sorunu var peki shark bugu yapmıyormu?
    mart ayındaki fuarı beklersem kask,mont,eldiven v.s ekipmanlar piyasadaki degerinin dahamı altında alırım?
    mont olarak nasıl bir ürün önerirsiniz?
    fuarda mutlaka bi damping olayına giriyorlar.mesela son yapılan, az firmanın katıldığı küçük bi fuar vardı bi kaç ay önce. korlas euro 1.800 ytl olmasına rağmen, 1 ytl=1 euro olarak eşitlemişti.ben spyke marka pantalonumu 170 ytl ye almıştım..fuarlarda genelde uygun fiyata ekipman oluo.
    mont olarak hernekadar yazın zorlasada deri tawsiye ederim.kaza anında sadece biraz rendelenio, tekstile göre çok daha dayanıklı bu gibi riskli durumlarda.
    ama şu kaskı satan kimse ordan alma derim.yani boyası neden kalkar ki kaskın, ya düşürüp edilmiş devamlı, yada bi kaza düşme olayı vardır. ( ki kaskların ömrü zaten toplasan bi kaç senedir, düşürülmeside kaskın performansını etkilio) özellikle kasta uygun bütçene göre bir kask al, ama hayati önem taşıyan birşeyde de çok da ucuza kaçma derim.

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Alıntı pisicik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuarda mutlaka bi damping olayına giriyorlar.mesela son yapılan, az firmanın katıldığı küçük bi fuar vardı bi kaç ay önce. korlas euro 1.800 ytl olmasına rağmen, 1 ytl=1 euro olarak eşitlemişti.ben spyke marka pantalonumu 170 ytl ye almıştım..
    mont olarak hernekadar yazın zorlasada deri tawsiye ederim.kaza anında sadece biraz rendelenio, tekstile göre çok daha dayanıklı bu gibi riskli durumlarda.
    ama şu kaskı satan kimse ordan alma derim.yani boyası neden kalkar ki kaskın, ya düşürüp edilmiş devamlı, yada bi kaza düşme olayı vardır. ( ki kaskların ömrü zaten toplasan bi kaç senedir, düşürülmeside kaskın performansını etkilio) özellikle kasta uygun bütçene göre bir kask al, ama hayati önem taşıyan birşeyde de çok da ucuza kaçma derim.
    kaskı lazer alsam resmini ekledigim 225 ytl olan daha iyi olur galiba defolulara göre
    scorpio mont vardı bir dükkanda sirkecide yine kampanyaya girmiş olan montları gösterdi 300 ytl lik montu 175 ytl olması lazım 400 ytl lik ise 200 küsur ytl y di
    aklım aşırı karıştı?
    acaba sahte scorpio olabilirmi?
    çünkü büyük bir fiyat düşüşü olmuş

Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla genç_kaptan biraz pahalı 200 230 euro cıwarında bişey küçükyalıda yapar otomativ var ordan aldım...tanıdık benim
    hımm. ama abi o benim fiyat benim bütçeyi baya aşar yaşuan topu topu 300 ytl var elimde
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    yaa baba 300 ytl yeterki bissürü kask war yaniii 250 200 bıle bulrsn www.feyizoğlu.com 150 ye bıle war marka kask hemde

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    biliyorum 150 ye oldugunu filanda birazda istiyorumki marka olsun birazda saglamlıgı olsun
    ikisi bir arada olmayacak gibi. birazdaha para biriktirmek gerekecek

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    yaa kaptan baksana sn su werdıgım sıteye en ıyı markalar war ztn SHARK MARUSHIN LAZER SU BU

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    baktım dostum ya------
    iyi markalar var ama hem monta hemde kaska param yetmeyecek

vertigoların fiyatı 135 euro.
    http://www.ozenmotor.com.tr/Urunler.aspx?ALTKID=1
    mont içinde deri montalar şimdilik bütçeni aşacak gibi görünüyor. feyizoğlunun sitesinde uygun fiyata bulabilirsin belki. enazından taksit seçeneğide var.bu durumda tekstil alacaksan ne olursa olsun kevlar ve korumalarının tam oturması gerekio.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    hea sen 300 ytl yı hem kask hem montamı dıosun ? ama genede cok ucuz ordakı kasklar we ıı marka dostum... tabı secım senın:(

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    mont olarak held 666 air mesh hoşuma gıdıor hiç kullanmadım ama ondan alıcam montlar içinde en ıyısı o gibi deri ler var ama onlar biraz pahalı.
    kask olarakta lazer vertigo derim eger fiyat fazla dersen lazer LQ6 mı ne ole bısı var oda olabılır
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    bugün öglenden sonra kaçıp sirkeciye gittim.motorcuların yanına
    baktıgım kasklar lazerle dhartı shark ı satan abi dediki ufak tefek defolu olanlar var onları ucuza veririz dedi hangi markayı anlam diye kararsız kaldım tavsiyenizi yazarsanız sevinirim
    lazer

sharkın resmini bulamadım ama bu lonuda aydınlatıranız bide mont konusunda çok çok memnun olurum çünkü cumartesi gnü almayı düşünüyorum
    biraz arastır pıyasa da hemen alma kararını ver fıyatını arastır
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

buarada dudulluda bi yer var. nic motor fiyatları çok uygun.
    http://www.nicmotor.com/montlar.asp?id=1
    levent die bi arkadaş var orda. çok yardımcı olmuştu hatta bana. siteyi bir incele istersen, beğendiğin bişey olursada levent ile irtibata geçeriz. burdan mont alan ve çok memnun alan arkadaşlarım oldu. yanlış hatırlamıosam hindistanda kendi üretimlerini yapiolar ve piyasaya dağıtıolar.ben beden sıkıntısı yaşadığım için beğendiğim bi montu alamamıştım. erkekler bu konuda daha avantajlı

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    kasklarda siyah camı tavsiye etmiyorlar siyah cam demek gece körsün demekmiş
    mart ayında fuar var fuardan alsam kask mont filan daha uygun gelirmi fiyat olarak?

kapalı kaskmı yoksa çeneden açılır kaskmı daha saglıklı?

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia

ben gecen hafta Honda Özen den aldım son derece rahat konforlu saglam sessız bır kask bıde sıyah cam taktım harıka oldu tavsıye ederım
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

jackaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    caponord etv1000-simson schwalbe-yamaha wr125r
    kaskını bılemem ama mont konusunda ortakoy hutson leatherda cok ıyı derı montlar var ben onun yanındakı restoranda calısıyorum ordakıler ıyıde tanıdıgım bır bak ıyı de ındırım yaptırabılırım ıstersen
    bır kursun kaleme benzer hayat tek eksıgı sılgıdır

kasklarda siyah camı tavsiye etmiyorlar siyah cam demek gece körsün demekmiş
    mart ayında fuar var fuardan alsam kask mont filan daha uygun gelirmi fiyat olarak?

kasklarda en büyük darbe çene bölgesinden alındığı için fullface almakta fayda var derim.

[/IMG

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    kadıköy e gidersen evlendirme dairesinden yukarı göztepe istikametine giderken sağda truva motoru satan bi yer var orada aksesuarda peşinde %30 indirim var ben baktım geçen gün güzel ürünler var.sen yanına bilen birini al bi git oraya

bu lazer kask 168 ytl

bide feyizoğlu fiyatına bak farkı görürsün 238 ytl
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

kankavi® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki EN500 2000
    arkadaşım biraz sabır edebilirsen fuarı bekle derim ben. ben benim montu fuardan almıştım mart ayında. aldım mı en iyisini alıyım dediğimde paraya kıydım biraz. etiket fiyatı 299€ idi ki euro 1,8 civarıydı bu da 540 ytl demek. ben o montu 400 ytl ye aldım. tabi bu konuda yanında "abi öğrenciyiz abi" diye kafa ütüleyen birinin olmasında her zaman fayda var. senin bütçeni aşan rakamlardan bahsettiğimi biliyorum ama farkı görmeni istedim.

genç kaptan

kaska gelince bende lazer vertigo var özen motordan 215 ytl ye almıştım gene o fiyat civarında olması lazım ama fuarda o da indirime giriyo. sağlamlık konusunda ise benim kaskım tam kapalı ve en güvenli kask modeli budur ama bu yine de kullanacağın motosiklet modeline göre değişir: yani racing kullanmayacaksan açılır kasklar da seni gayet iyi korur.

son söz olarak eylül ayında hudson leather da tam korumalı deri montu 360 civarı sormuştum. yanlışım yoksa 8 de taksit yapıyolardı. aklı kaymadı desem yalan olur. taksit ödemeye gücüm yeter diyosan kıy paraya kaskı da montu da seni en iyi koruyacak modellerden al. unutma onlar senin kaportan

gene roman olmuş pardon ya
    Hayliden hayli kalınlaştı yobazlık yeniden, Softalık zorlu anırtı ile aldı yürüdü.
    Kara bir kinle taassub pusudan çıktı yine, Yurdu şâhâne cehâlet yeni baştan bürüdü. (Neyzen Tevfik)

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben gecen hafta Honda Özen den aldım son derece rahat konforlu saglam sessız bır kask bıde sıyah cam taktım harıka oldu tavsıye ederım
    kaskın çok güzelmiş şekil duruyor hayırlı olsun. şekil olarak benimde hoşuma gitti.yalnız siyah cam gece görüşünü engelliyor diyorlar. bende özene gidip orda bakmıştım lazerlere 225 ytl civarı. teşekkürler.

Alıntı jackaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskını bılemem ama mont konusunda ortakoy hutson leatherda cok ıyı derı montlar var ben onun yanındakı restoranda calısıyorum ordakıler ıyıde tanıdıgım bır bak ıyı de ındırım yaptırabılırım ıstersen
    yolum düşerse otaflara hem gelirim tanışırız hemde dedigin yere bakar bir bilgi edinmiş olurum en azından
    .teşekkürler.tüm yorumlar için

Alıntı pisicik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kasklarda en büyük darbe çene bölgesinden alındığı için fullface almakta fayda var derim.

[/IMG
    çok saol bu topicdede beni çok bilgilendirdin
    kapalı kasklar daha saglıklı demek. teşekkürler

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kadıköy e gidersen evlendirme dairesinden yukarı göztepe istikametine giderken sağda truva motoru satan bi yer var orada aksesuarda peşinde %30 indirim var ben baktım geçen gün güzel ürünler var.sen yanına bilen birini al bi git oraya

bu lazer kask 168 ytl

bide feyizoğlu fiyatına bak farkı görürsün 238 ytl
    haklısın honda özendede 225 ytl. dedimki peşin alsam ne kadar yaparsın en fazla 200ytl dedi.seninkiyle kıyaslarsak baya ekomik olur.teşekkürler

Alıntı kankavi® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım biraz sabır edebilirsen fuarı bekle derim ben. ben benim montu fuardan almıştım mart ayında. aldım mı en iyisini alıyım dediğimde paraya kıydım biraz. etiket fiyatı 299€ idi ki euro 1,8 civarıydı bu da 540 ytl demek. ben o montu 400 ytl ye aldım. tabi bu konuda yanında "abi öğrenciyiz abi" diye kafa ütüleyen birinin olmasında her zaman fayda var. senin bütçeni aşan rakamlardan bahsettiğimi biliyorum ama farkı görmeni istedim.

kaska gelince bende lazer vertigo var özen motordan 215 ytl ye almıştım gene o fiyat civarında olması lazım ama fuarda o da indirime giriyo. sağlamlık konusunda ise benim kaskım tam kapalı ve en güvenli kask modeli budur ama bu yine de kullanacağın motosiklet modeline göre değişir: yani racing kullanmayacaksan açılır kasklar da seni gayet iyi korur.

yazmış oldugun bilgiler için teşşekür ederim.bildigim kadarıyla bu satıcılar bir kasktan iyi para kazanıyor. fuarda mart ayında martı beklemek lazım.zaten şimdi motora bindigim yok haziranda çıkartıcam.
    aldımmıda tam takım almam gerekir bir motorcu olarak

son söz olarak eylül ayında hudson leather da tam korumalı deri montu 360 civarı sormuştum. yanlışım yoksa 8 de taksit yapıyolardı. aklı kaymadı desem yalan olur. taksit ödemeye gücüm yeter diyosan kıy paraya kaskı da montu da seni en iyi koruyacak modellerden al. unutma onlar senin kaportan

gene roman olmuş pardon ya
    yazmış oldugun bilgiler için teşşekür ederim.bildigim kadarıyla bu satıcılar bir kasktan iyi para kazanıyor. fuarda mart ayında martı beklemek lazım.zaten şimdi motora bindigim yok haziranda çıkartıcam.
    aldımmıda tam takım almam gerekir bir motorcu olarak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler