Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kasklar ve Kask Üzerine Herşey

Motovento
    REKLAM ALANI
    memin1857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Alıntı kanunisultan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben caymadım uğraşdım didindim ve yapdım gerçekten tutmuyodu ama ben başardım işde bu foto fotoshop deyıl bilginize
    Geceleri ne yapıyorsun merak ettim. Benim gece vizörü inik iken hiçbirşey gözükmüyorda.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TÜRETKEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL 150 ZAT
    kardeş direk filmli camlar satılıo git begen al nie ugraşıosn ki öle filmle filan

kanunisultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KaNuNi PoPcOrN & YaMaHa YbR
    zor olanı sewiyorumgeceleride zaten ben motora binmiyorum ama bındiğim zaman tabiki gözükmüyor zaten sürekli yollar aydınlatma olduğundan fazla zorluk çekmiyorum

Valla hll olsun kanuni iyi yapmsın le

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Kaska film tutmuyor, ama hazır satılanlar var onlarda vizör acılıp kapanırken sürtme yapiyor zamanlada kopuyor, ben çok cebellestim o konuda en sonunda orjinal siyah vizör aldım şimdi çok rahatım. Ama gece sürüşleri icin hic önermem her daim sele altınızda bi normal vizörlü kask olsun

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı şeyi bende yapmayı düşünüyordum 2 haftadır. Bu hafta bu işi halletmeyi düşünüyorum inşallah olur. Faruk kask çok güzel olmuş.
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Vizörü tam siyah yapmazsanız gece de kullanabilirsiniz, benimki yarı siyah, gece de rahatlıkla kullanabiliyorum, gündüz de bayağı karartıyor...
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum istediğin kadar film çek çevirme olduğu zaman ne farke ederki bence 600 küsur ceza vermektense yarı fiyetına git ehliyet al
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

Motosikleti
    Alıntı cgl125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum istediğin kadar film çek çevirme olduğu zaman ne farke ederki bence 600 küsur ceza vermektense yarı fiyetına git ehliyet al
    bunun ehliyetle ne alakası varki anlamadım!ehliyetsizlikden kaçalım beni görmesinler fln diye bi düşüncem yok benim!

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    nasıl yaptığını detaylı olarak anlatabilirmisin. bende düşünüyorum biraz daha açık bir renk

Motosikleti
    benim için hç kolay olmadı diğer abilerim siyah vizor satılıyor alsaydın diyor ama eskişehirde vizor bulmak çooook zor yok hatta sipariş üzerine getirirler belki fuardan alıcaktım 50 ytl dediler almadı hata yapdık buda bana işcilik+1ytl tutdu.fakir:detayı şu abi camsili sıkmıyıcaksın ve oval yerleri düzgün kesim 3 parça yapışdırıcaksın ama kesdiğin parçaları çok iyi oturtman lazım yani burdanda anlatılmaz ama 2 saat uğraşdım dükkanda boşdu vaktim olmuyo deyip bırakma eminim olur!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben nazi kaskı takanlara hasta oluyorum.sırf nazi kaskı giymek için motor alacak psikopatlıktayım.özelliklşe de siyah olanları çok hoş.ona kalın deri gözlük lazım tabi.

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    vizörü film kaplatılamıyosa ozaman lazerle karartmak yapılabilirmi acaba.ben film yada lazerle karartmayı düşünüyodum zamanında.şimdi gerçi alıcak olsam direk hafif siyah vizör camı alırım,çok koyu olmayan vizör camı gece sürüşündede sorun çıkarmıyomuş.
    ama ben illa kendim karartacam diyenler bi oto camcılara danışsınlar,onlar bişekilde hallederler

Motosikleti
    Suzuki DL 650 V Strom 06

Kask ve rüzgar

Arkadaşlar; Nolan N-102 kask kullanıyorum.Geçen hafta sonu Çeşme ye gittim .Hava rüzgarlı idi ancak kaskın içinde rüzgar sesini fazlaca hissettim.Kaskı yaklaşık 1-2 aydır kullanmaktayım.Kafa ölçüme göre ve deneyerk almıştım.Acaba bu kadar rüzgarı duymak ( 100-120 km hızda) normal mi yoksa kaskta bir problem mi var?

Aynı kaskı kullanan,kullanmayan usta arkadaşların görüşlerini rica ediyorum.

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    normaldir... bütün kasklarda rüzgarı hissedebilirsin... merak edilecek bir durum yok...
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Bende yarım saat önce t.dağ dan edirneye geldim. 2.5 saat motor kullandım. 2 defa mola verdim. İlk uzun yol deneyimimdi (130*2=260km) Bende de Airoh E3 var. Rüzgar çok rahatsız etmiyor ama boynum ve omuzlarım şiddetli derecede ağrıdı. Birde sağ kulağımda baya ağrılar var onlarla cebelleştim yol boyunca.

( yeni bir topik açmaktansa burda paylaşmak istedim deneyimimi )
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Geçmiş olsun... uzun yok yapacagınız zaman ustalar diyorki kulak tıkaçları var onları kullanın benimde uzun yok tecrübem yok ama çok işe yarıyormuş eczanede 2-3 ytl ye satılıyormuş bilgin olsun...
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Sağol arkadaşım. Hiç bilmiyordum o tıpaları Bir dahakine kullanırım. Merak eden arkadaşlar için motorun performansını ve izlenimlerimi Motor markalarında Keeway speed topiğinde yazdım.
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

arkadaslar söylendiği gibi kulak tıkaçları uzun yolda çok faydalı. ben iki şekildede denedim. 200 km bursa-çınarcık arası gidiş geliş yolda kulak tıkacı taktığım zaman rüzgar çok etkisiz kalıyor, hem yola ve motorun sesine daha iyi konsantre olunuğu gibi yolculuk sonrası olabilecek basağrısı problemide ortadan kalkıyor. bence uzun yolda mutlaka kulak tıkacı takın farkı hemen anlarsınız
    BEN GÜZELE GÜZEL DEMEM KAFAM GÜZEL OLMADIKÇA

Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Haklısın dostum şuan kafam kazan gibi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler