Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kymco Ck 125

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    Beyler Kymconun Boyle Bı Modelı Var Mondıal 125 Kt Ile Aynı Fıyatta Benım Bıldıgıme Gore Kymco Cok Kalıtelı Bı Marka çin Malı Omadıgı Kesın Fıyatı 2.214 Bın Ytl Ben 3 Bın Ytlye Yakındır Dıye Bakmıyodum Bu Motordan Kullanan Varsa Goruslerını Albılırmıyım Tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    valla bende şu sıralar kymco ck 125 pulsar istiyorum.başlangıç için bence en ideal motorlardan.sitede kullananlardan genelde sorunsuz olduğu yorumlarını okudum.kymco tayvan lı bir marka.ürünleride çin malları gibi fason değil kendi orjinal modelleri.bu nedenle bende tercih olarak ck 125 i almayı planlıyorum.
    ayrı başlık açacağına kymco cuların sohbet başlığı var,oraya baksaydın.öncedende bikaç ck 125 başlığı açılmıştı,o yüzden bunu kitleyebilirler.
    bu arada ümraniyenin neresindensin?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak

Kymco Ck 125

Beyler Kymconun Boyle Bı Modelı Var Mondıal 125 Kt Ile Aynı Fıyatta Benım Bıldıgıme Gore Kymco Cok Kalıtelı Bı Marka çin Malı Omadıgı Kesın Fıyatı 2.214 Bın Ytl Ben 3 Bın Ytlye Yakındır Dıye Bakmıyodum Bu Motordan Kullanan Varsa Goruslerını Albılırmıyım Tesekkurler

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    kymco 125 cc modelini kesin olmamakla beraber,mondıal,motoran,asya,ve diğer çin motorlarıyla birlikte şangayda yaptırıyor.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    Vlad1462 öncelikle Mesajın ıcın Tesekkur Ederım Bende Daha Yenı Gorfum Bu Modelı 2 Mılyar Verıp Ybrnın 2. Elını Alcagıma Bu Motorun Sıfırını Alırım Daha ıyı 2010 Da Ehlıyet Alcam Ama Bu Motor Gercekten Guzel Ybrden Daha Heybetlı Duruyo Umranıyenın Merkezı Sondurak Küçüksu Caddesındenım Haldun Alagas Gosterı Merkezının Oralarda

ÜMMET PETİKAN SONUCTA KYMCO KALITESI VAR DIGER DANDİK ÇİMLİLER GIBI DEGIL ÇİNLİ İLE JAPON ARASI BIŞEY

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Celil kardeşim, aklın, fikrin, gönlün rahat olsun!
    Kymco CK 125 modelini, birebir Tayvan'da ürettiriyor.
    Aynı motorları düşünüyoruz. Ben scooterımı satabilsem hemen ondan alacagım.
    Ama scooterımı satamadım bir türlü...
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ybr ve ck125 kullanmış biri olarak imkan varsa ybr öneririm.parçası bol artı ybr nin motoru daha çok hoşuma gitti...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    pişman olmazsın
    yakıt tüketimi oldukça düşük
    ve teknik aksamı oldukça sağlamdır
    benim tek şikayetim uzun yollarda biraz sarsmasıydı
    onun dışında gayet sağlam hoş bir makine
    ybr vibrasyon olayını halletmiş
    daha yumşak suspansıyonlara sahip
    yalnız ilginç olan kymco'da otomatik cikle var ybr de yok
    ama ikisi de başlangıç motoru olarak keyif alabilcen motorlar
    tabi mümkünse ybr derim
    malum ilerde daha yüksek cc için değiştirme falanda
    daha çok olanak olucağını sanıyorum

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    ben de kaliteli bi motor olduğunu duymuştumm, ama .. tavsiye edermisin diye sorarsan ederimm.
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    evet beyler bende tavsiye ediveriyim bari çünkü kymco ck 125 hala bende var, çok memnunum birkere sağlam motor, cüssesi son hızı çok iii, lastikler orjinal çıkışı duro, ve ybr den daha kalın lastiklere sahip. Egzos sesi tok bir sese sahip. benim hoşuma gidiyor.bir tek sorunu var o da kuyruktaki sepet takılan iskelet zayıf yapılmış çok ağır malzeme koyduğunda zamanla kaynakları kopuyor benimkinde kopmuştu ağır malzeme ve artçının yüklenmesi sonucu sanırım, demircide güzel bir kaynak yaptırdım şimdi banamısın demiyor.süspansiyon sert biraz ama buda virajlarda daha sağlıklı oluyor. şuan motorumu honda veya ybr ile değiştir deseler, değişmem.son hız olarak ben 70 kilo ve top case vs 130 km düzde otobanda gördüm fakat bu hızlarda sürekli gidince motor sanki kafa atacak gibi oluyor ama 110 km süratle güvenli sürüş yapabiirsin en tatlı devir hız ise 7000 devirde 100 km hızlarda seyretmek kasislerden filan çok az yavaşlayım ayakta geçtiğim çok oluyorkısacası başlangıç veya sürekli kullanabileceğiniz kaliteli 100 km garantili bir motosiklettir. bir kere yolda kaldım motorun günahını aldım baktımki benzin bitmiş,rezerveyi bitirmişim birde insan benzin koyduğunu unutuyor ayda bir uğrayınca benzinliğe.alın kardeşim güzel motordur pişman olmayacaksınız.
    SUZUKİ BURMAN UH 200

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    beyler öncelikle hepinize çok teşekkür ederım bu motor ybr den daha heybetlı duruyor bu yuzden tarafıkte daha avantajlı olabılecegını dusunuyorum bıde ybrnın 2. ellerıne guvenılmıyo kurye motoru olma ıhtımalı buyuk ybr 100kmde 2.5 lıtre yakıyomus acaba bu alet kac lıtre yakıyodur

spil kardesım moto 130 yapıyo demıssın ybr nın bıle max hızı 110 u gecmıyo acaba dıger çinliler gıbı bunların da ıbresınde yanlıslık olmasın

arkadaslar yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim bildiğiniz şeyler varsa çekinmeyin soyleyın

bu motorun herseyı guzel ama neden benzın gostergesı koymadıklarını cok merak edıyorum bu aletın 2 tane eksısı var bırı vıbrasyon 2.si benzin göstergesi

beyler yazın ya unuttunuzmu benım formu goruslerınızı buyuk bır merakla beklıyorumsaygılar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    beyler unuttunuzmu benı burda ya neden kımse bıse yazmıyo???

şimdi bu motor hakkında yenı bısey ogrendım yokuşları cıkamıyomuş yokuşlarda 100cc liklerın tozunu yutuyomuş oyle dıyolar lutfen yardımcı olurmusunuz

abi kimsenın ck 125i yokmu ya bıraz bılgı verınde aydınlatın benı 2 gundur kımse bıse yazmıyo helak oldum burda

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250

Kymco Ck 125 hakkında görüşlerim...

2,5 aydır Kymco ck 125 kullanıyorum. Motorum 850 km.de merak edenler için motor hakkında görüşlerim şunlar;
    * Bana verilen garanti kitapçığında garanti süresi 30.000km. yazıyor. Bazı arkadaşlar 100.000 km. diye yazmışlar. Herhalde kymco marka scooterlerin garanti süresi ile karıştırmışlar.
    * Yokuşlarda motorda hiç can yok. Geçen gün ben zorlana zorlana yokuş tırmanırken dandik diye tabir edilen mondial 125 cc. scooter yanımdan hızla geçip gitti. Benim motorum rodajda olduğu için zorlamıyorum ama bu motorun rodajdan sonra da yokuş tırmanmayacağı çok belli.
    * Düz yolda hızlanması iyi. Son hız denemesi yapmadım. Fabrika kitapçığına göre rodajda 60km/h üzerine çıkmayın yazıyor. Bu motorda son hız sohbeti yapmak bir traktörün son hız muhabbetini yapmaya benziyor. Son hız sohbetine yüksek hacimli racing motorlar yakışır. Ayrıca sürüş güvenliği diye bir konu var. Bilinen şeyleri yeniden keşfedemezsiniz. Kymco CK 125 motosiklet ise sürüş güvenliğine uygun son hızı yapar.
    * Kymco CK 125'in vites aralıkları çok kısa.İstanbul trafiğinde vites değiştirmekten gına geliyor insana.
    * Yakıt tüketimi çok iyi. Tabii ki ben rodaj nedeniyle 60km/h hızı hiç geçmedim.Şu anda 50 cc mobiletten daha az yakıyor. Bu arada "7-8 bin devirlerde kullan da yakıt tüketimini o zaman gör" diyenler de var.
    * Lastikleri (Duro) tam anlamıyla berbat. Yüzde yüz nylon. Çok sert ve yol tutuşu facia. Kışın değil yazın bile güvenli değil. Can güvenliği için alınca hemen kaliteli bir lastik ile değiştirmek gerekiyor. Lastik ince olduğundan arkadan bakınca motora mobilet havası veriyor. Arkaya daha kalın lastik takılırsa motorun görünümü iyileşebilir.
    * Yedek parça temin süresi kötü. Arızalı gelen benzin depo kapağı için 3 hafta bekledim.
    * 2.5 aydır kullanıyorum. Motorda herhangi bir arıza ve sorun yaşamadım. Sadece far lambası değişti.
    * Şimdiki aklım olsaydı Kymco CK 125 yerine Yamaha marka bir scooter alırdım. Hem marka olarak daha kaliteli hem de kalabalık şehir trafiğine daha uygun olurdu.

ck 125 hakkında goruslerim

arkadasım ben daha yenı uye oldum ben jmotsıklet tamırcısınde calısırken ck 125 kullanıyordumama cekısı cok guzeldı ıbreyı 140 dayadım ama senınkı nedn bole anlamadımm ben de yenı motor almayı dusunuyorum 2000 ve 3000 ytl arası ne alacagıma karar weremedım

Motosikleti
    kymco ck 125
    beyler bende 3 yıl oldu ck 125 var süper bişi çok saglam kesinlikle çin malı deil artı hızda çok iii
    ne yagmur ne kar ne dolu motorlu insan hayat dolu::fool::

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    lastik olayı nasıl seninkinin ? virajda kayar düşermiyiz? malum yaz gelince geziler başlıcak...

Motosikleti
    kymco ck 125
    orjinal lastigi ii deildi ama sonradan bi lastik aldım akıllara zarar yanak payı sıfır 70 ytl bayıldım şimdi çok güsel oldu

komando,, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    bu sınıfta alınabilecek en iyi makinelerden birisidir fiyatı gayet makul ben de çok araştırdım zamanında aklımı çelen tek noktası vibrasyonunun olması idi ve O km ybr de karar kıldım şimdi motorumla hiç durmadan 150-200 km yol yaptıktan sonra aşağı indiğimde ybr de bile çok az da olsa vibrasyonda kollarım ve bacaklarım uğuşuyor bir de bu mesafeyi vibrasyon etkisi daha fazla olan makinelerde düşünün fakat kesin olmamakla beraber kmyço bu sorunu 08 modellerinde çözmüş
    Vatan toprağı mukaddestir kaderine terk edilemez. Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    kymco ck 125
    08 modelleri hakkın dabi bilgim yok ama benim kinde vibrasyon var biras

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    valla 2008 modellerde cozduyse ıyı zaten bu aletın en buyuk sorunu vıbrsyonuydu

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)