Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Artistlik icin kaski caddede koluna takanlardanmisiniz ? o zaman bakin !

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar bu fotolar bana marmariste resepsiyonda çalıştım zaman yaşanan bir kazayı hatırlattı.... :( gece mesaisindeydim sigara içmek için otelin onüne çıktığım bir an etrafı izlerken aşık olduğum bir ses geldi kulağıma dönüp baktım süpersport iki motorlu geliyordu caddeden bir an ondeki arkadaş virajı alamadı karşıda inşaattan çıkan kayalara çarptı.... koştum gittim hemen dier arkadaşıda döndü ozamana kadar kask takıyodu diye görmüştüm ama gittimizde kask yoktu oralarda karanlıktada bişey bulamamıştık ya kaza esnasında parçalanıp uçmuştu biryerlere yada ben yanlış görmüştüm neyse uzatmıyım yardım amaçlı yaklaştımda ambulansın gelmewsini beklerken arkadaşın kafasını oynatmaması için kafasın sabitlemiştim ve nefesini kotrol ediyordum başından yara almıştı anlından kan akıyordu ve mırıldanıyordu... konusturarak şurunu açık tutmaya çalıştık veambulans geldi kanamayı durdurmak için yarayı temizlerken ürpertici bir sahne çıkmıştı ortaya anlatamıcam kadar kotüydü arkadaşlar :( kafatası kemiği kırılmış oluşan çukura kan doluyordu arkadaşlar kask gerekli ve kaliteside bir okadar onemli....

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeste senin gibi para yok..... Vardıda kullanmadıkmı?....
    işte bu nedenle paramız olmasada elabilecemiz en kaliteli kaskı almalıyız
    stuntman :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sayın smirnof arkadaşım , çok kötü bir örnek vermişsin o insanlar zaten kafalarını kullanıyor kask yerine, senin tavsiyen yine ayni şeyi dile getiriyor . ben derim ki kaskınızı kullanın kask takın ,kaska olsun olanlar kafanıza değil

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90
    acayip bir durum mahfoldum aynen

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskın en iyisi suomy arkadaşlar.. Herkese tavsiye ederim.. Hızlı yada sert hiç bir çarpmayı hissetmiyorum hattaa başımı yastığa koyar gibi oluyo çok hoş
    Buğu yapmıyo rüzgar almıyo boyuna zararı olmuyo... Canını seven suomy alsın derim...

suomy,airoh,nolan,avg,helmet,schubert,arai ....vs
    markaların herbirinde üst seviye grupta olan ve karbon-kevlar malzemelerden üretilen kask seçimlerinde bulunmak bizler için en doğru seçim olacaktır.
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    kazkımızı takalım takmayanları uyaralım
    (hep geyikmi yapçaz, birazda sosyal msj verelim)
    GKN MOTORS

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    güzel paylaşım sağol smirnom....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    kask bence muthıs bu guvnlık aslında bunun bencesı yok...kask takmak bana guven ve huzur verıo ayrıca baksanıza avatarıma 8 yasındayım o motora bındıgımde bır suzukı gsxr 750 ama o zaman bıle akıl edıp takmısım foto celıo olsa bıle aferım bana...cok karızmatık olmusum yaaa...bence kask gercekten hem guvenlı hemde bu yasam tarzının olmazsa olmazı hemde cok estetık bı goruntusu var anlamıorum neden ınsan kask takmazkı...en kotusu olsa bıle

Yok olmaz...

Anlamayız.

İlla yaşayıp, görmemiz lazım. Acı çektikten sonra tühh diyen bir insanoğluyuz...

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    vallahi ben motoru alırken 200 ytl verip airoh kask aldım.iyiki yapmışım ileride daha iyisini alıcam hayırlısıyla.olsun 500 de olsun para kazanılır ama kafa......
    hergün oturduğum yerde biçok servis,sucu vb... motor görüyorum ve çoğunda kask yok sinir oluyorum vallahi.kasksız birini görünce küfür ediyorum dayanamayıp
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Motordan önce kaska para verilse (ki motora o kadar para bayılıyoruz) bu kadar can kaybı yaşanmaz.. Bizim canımız gittikten sonra motora verdiğin para yanına kalmıyor ama kaska verdiğin para seni hayatta tutuyor..
    Gerekirse motordan daha pahalı kask almalı ucuz motor kullanmalı ama kalite özellikle kaskta şart...

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Kaskın en iyisi suomy arkadaşlar.. Herkese tavsiye ederim.. Hızlı yada sert hiç bir çarpmayı hissetmiyorum hattaa başımı yastığa koyar gibi oluyo çok hoş
    Buğu yapmıyo rüzgar almıyo boyuna zararı olmuyo... Canını seven suomy alsın derim...
    reklam icin para aliyonmu ?

az ye,kask al.hem ayni zamanda az yersen o gobekte kaybolur birazcik belki

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel paylaşım sağol smirnom....
    sen kendine kask buldun di mi ?? en son hatirladigim kafana uygun kask bulamadigindi.ozel yaptirmistin galiba
    Motordan önce kaska para verilse (ki motora o kadar para bayılıyoruz) bu kadar can kaybı yaşanmaz.. Bizim canımız gittikten sonra motora verdiğin para yanına kalmıyor ama kaska verdiğin para seni hayatta tutuyor..
    Gerekirse motordan daha pahalı kask almalı ucuz motor kullanmalı ama kalite özellikle kaskta şart...
    +1
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reklam icin para aliyonmu ?

az ye,kask al.hem ayni zamanda az yersen o gobekte kaybolur birazcik belki

sen kendine kask buldun di mi ?? en son hatirladigim kafana uygun kask bulamadigindi.ozel yaptirmistin galiba

+1
    Yok almıyorum almam gerekli ama dimi bu kadar reklamdan sonra

Size kötü bir anımı anlatayım
    Motorumu almadan önce airoh kask almıstım
    Nereye gitsem takarım hayatta cıkarmam.
    Kış geldi motoru kaldıralım dedik. Sonra lazım oldu.. Kaskımda evdeydi. Gidip alayım dedim. Şans ya ondada polis ceza yazdı
    Dedim ondan sonra wc ye bile kaskla gidicem diye.

Kola kask neden takılıyor birde?
    Bilezik mi bu :p

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Yok almıyorum almam gerekli ama dimi bu kadar reklamdan sonra

reklam icin para yerine kalite bi kask al bence.alp_tunay foduluna hediye ederiz.
    uzgunum fodul ,bu aksam sana birazcik kitleycemde

Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size kötü bir anımı anlatayım
    Motorumu almadan önce airoh kask almıstım
    Nereye gitsem takarım hayatta cıkarmam.
    Kış geldi motoru kaldıralım dedik. Sonra lazım oldu.. Kaskımda evdeydi. Gidip alayım dedim. Şans ya ondada polis ceza yazdı
    Dedim ondan sonra wc ye bile kaskla gidicem diye.

Kola kask neden takılıyor birde?
    Bilezik mi bu :p
    bazilarina gore artistlik
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Sen motora ilk başladığında kaskının markası neydi?....

Ben söyleyimmi.....

Benim kaskım bile yoktu.... Hatta kaskı bırak örme eldivenlerle soğuktan korunurduk.... Peki neden?.....

Kendi açımdan yazayım....

Birincisi ve en önemlisi maddi imkanlar...

Şu anda motoru olmayıpta almayı düşünen kişiler kaskı en son almayı düşünür...Çünkü hayalini kurduğu bir motor vardır...Rüyalarında hep o motoru görürler.... Ama kask rüyalarında yoktur....Ne yapıp ne edip motor parasını denklemeye uğraşırlar.... Motoru aldıklarında iyi bir kaskı almaya imkanları elvermez... Ya hiç almazlar ya da 20-30 ytl ye safebetler alırlar....

Düşünsene 1000 ytl ye çinli bir scooter alan bir kişi 700 ytl verip shubert kask veya 600 ytl verip shoei kask alırmı?....Alabilir mi?....

Şu anda motoru olmayıpta bu yazıyı okuyan kişiler motoru ve onun ekipmanlarını aynı hesaba katıp bu sevdaya atılmaları lazım.... Sen suomy kask dersen adamlar motorculuktan kaçarlar valla.... Diğer akipmanlara gelmeden hemde.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD

Ben söyleyimmi.....

Benim kaskım bile yoktu.... Hatta kaskı bırak örme eldivenlerle soğuktan korunurduk.... Peki neden?.....

Şu anda motoru olmayıpta almayı düşünen kişiler kaskı en son almayı düşünür...Çünkü hayalini kurduğu bir motor vardır...Rüyalarında hep o motoru görürler.... Ama kask rüyalarında yoktur....Ne yapıp ne edip motor parasını denklemeye uğraşırlar.... Motoru aldıklarında iyi bir kaskı almaya imkanları elvermez... Ya hiç almazlar ya da 20-30 ytl ye safebetler alırlar....

Düşünsene 1000 ytl ye çinli bir scooter alan bir kişi 700 ytl verip shubert kask veya 600 ytl verip shoei kask alırmı?....Alabilir mi?....

Şu anda motoru olmayıpta bu yazıyı okuyan kişiler motoru ve onun ekipmanlarını aynı hesaba katıp bu sevdaya atılmaları lazım.... Sen suomy kask dersen adamlar motorculuktan kaçarlar valla.... Diğer akipmanlara gelmeden hemde.....
    bu kesinlikle dogru .mesela 500 cc naked kullanirken adi bi kask takmak ve ardindan 600 cc ss'e gecip ayni kaski kullanmak,celiski burda olur.
    ben en azindan insanimizin adi bile olsa bi kask kullanmasini ve kask takma aliskanliginin gelismesine seviniyorum

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    bu kesinlikle dogru .mesela 500 cc naked kullanirken adi bi kask takmak ve ardindan 600 cc ss'e gecip ayni kaski kullanmak,celiski burda olur.
    ben en azindan insanimizin adi bile olsa bi kask kullanmasini ve kask takma aliskanliginin gelismesine seviniyorum
    Her zaman savunmuşumdur.... Hiç olmamasından sa Adisi olsun en azından.....

Zaten iyi bir makinaya binenlerin kaskları da iyi oluyor....

Bu arada biryere çöp sokacam bakımsız rus tarzanım benim...İlk defa bana hak verdin.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Her zaman savunmuşumdur.... Hiç olmamasından sa Adisi olsun en azından.....

Zaten iyi bir makinaya binenlerin kaskları da iyi oluyor....

Bu arada biryere çöp sokacam bakımsız rus tarzanım benim...İlk defa bana hak verdin.....
    savas bitti,baris istiyoruz

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    reklam icin para yerine kalite bi kask al bence.alp_tunay foduluna hediye ederiz.
    uzgunum fodul ,bu aksam sana birazcik kitleycemde

bazilarina gore artistlik
    He vallaa sevabına verelim ama eskisini verelim hoş yeni ama yenisini alınca diğeri eskimiş sayılır öyle deilmi

Ben söyleyimmi.....

Hemen cevaplayayım...

Benim ilk kaskım airoh tu ve motorumda yoktu.. Kasktan sonra aldım motoru ve inanır mısın suomy yi airohtan daha ucuza aldım

Senin söylediğin gibi deil olay facebookta listemde olan arkadaşlar resmi görmüştür biraz tarif ediyim... Daines deri montu giydim nolanın iyi modellerinden kaskta elimde bi resmim var..
    Mont 750 euro, kask 500 ytl idi.. Ve bu ekipmanlar 1,5 milyarlık bi scooter ı olan arkadaşıma ait..
    Kendisi canının kıymetini biliyo.. Biliyo ki ufak bi kazada onu kurtacak şey korumaları.. Allah göstermesin öteki dünyaya göçtüğünde hayalindeki motorla ölmek ona bi artı kazandırmayacaktır...

Unutmayın kaza anında motora verdiğiniz para deil, korumaya verdiğiniz para sizi kurtarıcak...

Herkese kazasız sürüşler dilerim

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Unutmayın kaza anında motora verdiğiniz para deil, korumaya verdiğiniz para sizi kurtarıcak...
    kesinlikle boyle ama bizde diyoruzki kalite koruma alma imkanlari yoksa en azindan ucuz koruyucu alsinlar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)