Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ya Arkadaşlar Mondial Nedir Ya Bana Bi Soleyin

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    rmz 200 gy
    Bayburt Gibi Bir Yerde Sadece Mondialin Satiş Bayisi Var Burada Herkes Zanndediyor Ki Sadece Dunyada Mondial Var Mondial Kral Marka Ondan Iyisi Yok Herkes Onu Biniyor Ama Ne Servisi Var Nede Satici Ihtiyaç Olunca Far Bilem Getirtemiyor Bukadar Da Olmaz Gari Adamin Biri Gitmiş Mondial Mct Almiş Hava Atiyor Sanki Altindaki Harley Gitmiş Mal Gibi 4500 Bayilmiş Diyorum Onu Alana Kadar Gidip Regalraptor Falan Alsaydin Ya Adam Aynen Bana Dedii Cevap Su O Da Neyimiş Hiç Duymadim Kesin Bundan Kotudur Servisini Bilem Bulamam Sanki Onun Bulmuşta Ya Mondial Dediin Nedir Ha Yolun Karşisindaki Tekerli çöp Tenekesi Ha O Sinirlendim Gene Adam Birde Diyor Senin Kanuni 2004 Benim 2007 Ya Bikerem Benimki 2 Ci Elde Gene 2500 Onun En Fazla Edecegi 1500 Bilip Bilmeden Millet Konuşuyo A.g Ondan Sorada Hepsi Motorcu. Bilinçsiz Millet Bilinçsizzzz

Mecburen Kulanan ArkadaŞlara PeŞİn PeŞİn ÖzÜr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Arkadaşım haklı olduğun yerlerde var ancakj mondialede teneke diyemezsin. çünki mondialin emsali senin altındaki makina.... artı kullanan arkadaşlarımızda var ha zorunluluktan veya severek bunları kullanan insanlarıda düşünerek yazını tekrar gözden geçir derim... ben honda aldımda ne oldu? ocağıma inccir dikti... bi motorun hava filtresi 120 ytl olursa millet tabi mondial alır....
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım bu ne sinir yaw
    Rahatla biraz bak benim aprilia içinde mobilet motoru takmış diyorlar ama ben gülüp geçiyorum
    Hatta bazen içine mobilet motoru koydum bide vites taktım diye sallıyorum
    Bırak takma kimseyi hatta sen dalga geç eğlenmene bak yoksa sinirden çatlarsın
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım bu ne sinir yaw
    Rahatla biraz bak benim aprilia içinde mobilet motoru takmış diyorlar ama ben gülüp geçiyorum
    Hatta bazen içine mobilet motoru koydum bide vites taktım diye sallıyorum
    Bırak takma kimseyi hatta sen dalga geç eğlenmene bak yoksa sinirden çatlarsın

ya birader sende alemsin hee.. aprillan var üç tane motorun var..... bizim gibiler napsın?
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ay hala gülüyorum yok böyle bişey Nasıl sinirlenmiş, ama baksanıza, patlamış resmen..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Alıntı başkentin_asi_pilotu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya birader sende alemsin hee.. aprillan var üç tane motorun var..... bizim gibiler napsın?
    3 tane olsa ne olcak bak hala millet dalga geçiyo mobilet motoru taktın diye
    Hem ne yapayım ya bende eski motorları alıp toplamayı seviyorum..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    tamam sinirlenmişsin haklı olduğun noktalarda var ama küfür etmene gerek yok.

milletin ağzı torba değil ki büzesin ağzı olan konuşuyor boş ver takma kafana
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    en guzel motor senın bıngın motordur kım ne derse desın bırak yaa ınsanları...bılmedıgını bılıosunda nıye sınırlenıorsun...bu arada mondiale kotu demıorum cunku o kadar kotu deıl tabıkı kalıtelı deıl cok fazla ama nesse...

Motosikleti
    3 tane olsa ne olcak bak hala millet dalga geçiyo mobilet motoru taktın diye
    Hem ne yapayım ya bende eski motorları alıp toplamayı seviyorum..
    baba en güzeli.sıfır motoru herkes alır biner ama eskiyi kimse toplıyamaz
    hacı bu arada 63 model 125 cc lik manyeto ateşlemeli zastava diye bi motor duydunmu? hollanda malımıymış neymiş?

baba en güzeli.sıfır motoru herkes alır biner ama eskiyi kimse toplıyamaz
    hacı bu arada 63 model 125 cc lik manyeto ateşlemeli zastava diye bi motor duydunmu? hollanda malımıymış neymiş?
    Zastava duymadım ama eski zündapları falan bilirim
    Simsonlar falan hala buralarda vardır.
    Aslında ismi tanıdık geliyor ama..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    dostum ne bu sinir ya sakin ol ama haklısın dogru söze ne denir +10000

Motosikleti
    Zastava duymadım ama eski zündapları falan bilirim
    Simsonlar falan hala buralarda vardır.
    Aslında ismi tanıdık geliyor ama..
    ya baba bizim apartmanda yaşlı bi amcamın var dediğine göre 60 küsürde motordan türkiyeye 16 tanemi ne girmiş.. başka yok. bu amcamda bu motorla iki kez türkiye turu yapmış(eski motorcularan yani) fakat farını çalmışlar 15 sene önce motora küsmüş brandayı çekmiş yatırıyo..o gün bu gündür yüzünü açmamış... alıyımda bende onu toplıyım diyorumda parça uydurabilcezmi o var? yoksa motor tam eski bmw ler tipinde

ya baba bizim apartmanda yaşlı bi amcamın var dediğine göre 60 küsürde motordan türkiyeye 16 tanemi ne girmiş.. başka yok. bu amcamda bu motorla iki kez türkiye turu yapmış(eski motorcularan yani) fakat farını çalmışlar 15 sene önce motora küsmüş brandayı çekmiş yatırıyo..o gün bu gündür yüzünü açmamış... alıyımda bende onu toplıyım diyorumda parça uydurabilcezmi o var? yoksa motor tam eski bmw ler tipinde
    Anladım.. o zaman zordur parça bulman onu alacağına bmw al onu topla senın dediğin zastava aynı benım rs50 gibi türkiyede 7 tane var ama kımde bılmıyorum
    Parçasıda 1 ayda ancak gelıyo hemde çoookkk uzun ve kalın bir kazıkla
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Anladım.. o zaman zordur parça bulman onu alacağına bmw al onu topla senın dediğin zastava aynı benım rs50 gibi türkiyede 7 tane var ama kımde bılmıyorum
    Parçasıda 1 ayda ancak gelıyo hemde çoookkk uzun ve kalın bir kazıkla
    baba asında aklımda var ya çok eski bi motor bulup topama varda ne alsam diye düşünüyorum...

sıfırını alıyosun çile çekmeden biniyosun tadı yok ama kendin bişeyler yapıp ayaklanınca dadından yinmiyooo

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    yazmışsın yazmışsın sonunda ortalığı batırmışsın yazının sonunda ettiğin küfür hiç yakışmamış sonuçta bu vatandaşın bindiği motor mondial olsa bile sonuçta 2 teker yaa bence sinirlenmen yersiz adam onunha hevesini alacak neden sinirleniyosun anlamadım.

Motosikleti
    mondi 150MC
    iii hoş mondiali yerin dibine btırmıssın ama senın motorun sanki hayabusaaltındakı kanunıde onun emsalleri..!
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

baba asında aklımda var ya çok eski bi motor bulup topama varda ne alsam diye düşünüyorum...

sıfırını alıyosun çile çekmeden biniyosun tadı yok ama kendin bişeyler yapıp ayaklanınca dadından yinmiyooo
    Ben kaşınıyorum zaten bu aralar bulsam bitane rs125 gfr125 falan alıcam toplıycam
    Bence sende öyle eski bişey alma yada bende tuğla marka motosiklet vardı eskiden
    Çok acayip bişey istersen onlardan al
    Bak linkide burda

http://www.sahibinden.com/tugla_mark...XQQdisplayitem
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Ben kaşınıyorum zaten bu aralar bulsam bitane rs125 gfr125 falan alıcam toplıycam
    Bence sende öyle eski bişey alma yada bende tuğla marka motosiklet vardı eskiden
    Çok acayip bişey istersen onlardan al
    Bak linkide burda

http://www.sahibinden.com/tugla_mark...XQQdisplayitem
    usta bu ne malı? yoksa el yapımı falanmı?

Rus malı el yapımı değil
    O arkadaşada ben satmıştım motoru piyasada bundan başka yürüyenini görmedim
    200 cc 4 vites
    En kral krosun giremediği yerlere giriyor o motor
    Lastikleri araba lastiğinden kalın kumsala girmiştim onunla banamısın demiyo valla
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)