Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

TV Programlarına gündem için talepte bulunalım...

Motovento
    REKLAM ALANI

Konuyu Haşmet Babaoğlu topic'inde yazdım buraya da başlık açıyorum arkadaşlar. Haydi klavye başına.

"Mesela bir öneri. Siyaset Meydanı gibi bir platformda bir gece derdimizi anlatmak! Bunun için yapılması gereken onlara ulaşmak. Nasıl mı? Yapın organizasyonu ben olaya el atmaya hazırım. Zira ATV'de bir sürü motosiklet kullanıcısı var. Bizzat Korcan Karar bir motorcudur mesela. Çeşitli sitelerden bir katılımcı grubu ve grup başları mesela buradan Skullhunter, efendim cbftr'den Santiago, ne biliim superevariders'tan grup başkanı ve daha pek çok site başkanları üyeleri, Emok'tan başkan ve üyeler olabilir. Diğer katılımcılara zaten Siyaset Meydanı ekibi ulaşır. TMF başkanı, gazeteciler, Haşmet Babaoğlu gibi. Sarp Erem'in kazası başta olmak üzere pek çok bu tarz olay var. Dr. Ömer Uzma'nın olayı da buna benzer bir olay mesela. Necdet Ağabeyinki de öyle. tam da gündemde olan bir konu şu an bu kazalar. Ok denirse ben önayak olmaya hazırım arkadaşlar. Diğer gruplara haber verir moderatörler filan. Organize bir şekilde programa katılınır ne dersiniz? Hemen olmasa da gündemlerinde yer alabilecek kadar dolu bir konu bu.

Bunun artık ciddi olarak tartışılmasının zamanı geldi. Büyük çoğunluğu tv izleyen Türk Halkının olayı başka türlü anlayıp tartışır hale gelmesi zor. Belki bu sayede diğer kanallar da olaya el atmaya karar verir. Bence denemeye değer.

Tamam yapalım ve olaya el atalım derseniz aşağıdaki linkten konuyla ilgili siyaset meydanına konuyu ele almaları için ulaşabilirsiniz, ben de direkt editörleriyle görüşeceğim.Sayfa altında ATV online'dan ulaşınız."
    http://www.atv.com.tr/prog,siyaset_meydani,31886.html

"Arkadaşlar Beyaz ve Güven Kıraç'ın CNNTURK'teki "Nası Yani?" programı da konuyu gündemine alabilir. Bu programda motosikletli yaşam ve motorcu ölümleri konusunun işlenmesi için aşağıdaki linkten "bize yazın" bölümünden talepte bulunalım. Ben mesaj yazdım. Bolca mesajla talep edelim ki gündeme alıp konuyu işlesinler. Sonuçta popüler bir program ve ciddi bir haber kanalında."

Link:
    http://www.cnnturk.com/CNNTURKTV/PRO...r.asp?PID=1751

Sizlerin de aklına başka tv programları gelirse buradan paylaşın lütfen.

GÜNCEL: GÜNCEL:07.11.2007
    Arkadaşlar iyi haber: Biraz önce Ali Kırca ile görüştüm. Konunun güzel olduğunu ve Kuzey Irak olayları geçer geçmez Siyaset Meydanında gündeme alınabileceğinin Ok'ini verdi.
    Bu konuda akşama diğer sitelerde de başlık açacağım. Ve adminlerine mesaj atacağım.
    Olayı organize etmeye başlıyorum. Bu hafta üzerine çalışacağım.
    Program tarihi netleşince de sizleri bilgilendireceğim. Desteğinizi bekliyorum.

Çağrı "Cloud" Öztürk
    cozturk@atv.com.tr
    mailcagri@gmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym mio
    bence güzel bi fikir....
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    eğer ki başarılırsa ne mutlu bizlere...çok güzel bir prganizasyon
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Çok iyi düşü,nce.... Emok tan M.binli düşüncelerimizi kafalarına vura vura anlatır.... Keşke dedğin gibi bir program ayarlayabilsek........
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Yazın linklere motosikletli yaşam ve motosiklet kazalarını önleme üzerine program taleplerinizi o halde. Ben de Siyaset Meydanı için haber merkezi ile temasa geçeyim ilk fırsatta. Diğer kanalları da zorlayalım.

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    alp bence de bu siteden herkes iletişime geçse bi şekilde mümkündür, sonuç olarak sadece klavye başında yazıyoruz mazerette yok herkes kendi dilinde yazsın bişiler
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Bence yapılacak olursa faydası olacaktır. Ama kaç kişi izler oda meçhul.....
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    On numara olur tam destek....
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    benden tam destek...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Arkadaşlar ben önümüzdeki hafta Siyaset Meydanı için görüşüyorum editörlerle. Umarım olumlu sonuç çıkar. ülke gündemi şüphesiz fazlsasıyla meşgul ama yine de bir deneyeceğim. Sizler de mesajla talepleri ihmal etmeyin derim.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    çok mantıklı bir fikir.Aramızda radyo tv çalışanı veya üst düzey sorumlu,reklam ajans ilişkili kişiler varsa lütfen bize yol acmada yardımcı olsun...
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Hep destek, tam destek..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok mantıklı bir fikir.Aramızda radyo tv çalışanı veya üst düzey sorumlu,reklam ajans ilişkili kişiler varsa lütfen bize yol acmada yardımcı olsun...

ATV haber merkezi benim bir alt katta. Bu yüzden öneceliği oraya veriyorum ama sizler de lütfen diğer kanallara ve motor sitelerine durumu iletin yoğun talepte bulunalım, son dönem olaylara vurgu yaparak.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Yapılacak konuşmanın birisi tarafından güzelce oturup yazılması gerekiyor. Konuşmayı kim yapacak bir de o var tabii.. Okan ın programında Savaş abi konuşmuştu sanırım. Bence Erhan yapsın bi konuşma veya Gürkan.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    motosiklet sürücülerinin sorunlarının tv'de tartışılması çok hoş olurdu gerçekten. ama Siyaset Meydanı, bir tartışma programı. bir tarafta motorcular olacak ok, peki dertlerini kime anlatacaklar? yani karşılarında kim olacak? onu bulmak gerek. Karayolları'ndan bir sorumlu mu? taksiciler mi? kim? örneğin tartışılması gereken bir konu "Türkiye'de karayollarının motosiklet kullanıcılarına ne derece hitap ettiği" ama bu konuyu kiminle tartışacaklar? tek taraflı bir konuyu bence Siyaset Meydanı'na almazlar. Taraf yaratmak gerek ne yazık ki.

Motosikleti
    cbf500
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben önümüzdeki hafta Siyaset Meydanı için görüşüyorum editörlerle. Umarım olumlu sonuç çıkar. ülke gündemi şüphesiz fazlsasıyla meşgul ama yine de bir deneyeceğim. Sizler de mesajla talepleri ihmal etmeyin derim.
    ben mail attm bile.umarım diğer kanallarda da olur.
    We believe in sky,not to sunroof!

Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet sürücülerinin sorunlarının tv'de tartışılması çok hoş olurdu gerçekten. ama Siyaset Meydanı, bir tartışma programı. bir tarafta motorcular olacak ok, peki dertlerini kime anlatacaklar? yani karşılarında kim olacak? onu bulmak gerek. Karayolları'ndan bir sorumlu mu? taksiciler mi? kim? örneğin tartışılması gereken bir konu "Türkiye'de karayollarının motosiklet kullanıcılarına ne derece hitap ettiği" ama bu konuyu kiminle tartışacaklar? tek taraflı bir konuyu bence Siyaset Meydanı'na almazlar. Taraf yaratmak gerek ne yazık ki.
    Merak etmeyin tüm bunlar için profesyonel bir haber ekibi var, işleri bu zaten, TMF, Karayolları, Emok, Diğer taşıt sürücüleri hepsine ulaşırlar. Biz de gerekirse yardımcı oluruz. Ok'lerlerse ben zaten site adminlerine direkt ulaşmalarını sağlarım.

Bu arada birinin konuşma metnine gerek yok, basın açıklaması yapmayacağız ki, zaten o tür bir programda işin profesyonelleri ve tecrübeli motorcular ne konuşacağını bilirler diye düşünüyorum.

Bir kanalda olması demek diğer kanllara da örnek olması demektir. Bu memlekette herkesin sorunu tartışıldı, işte size gündem bu kadar patlama yaşanan bir sektör motosiklet sektörü ve motosiklet camiası. Herkes ilgisizlikten dem vuruyor işte fırsat, şansımızı deneyelim. Taksicinin sorunu tartışılıyorsa, motorcunun ki neden tartışılmasın, üstelik tarfikte çözüm alternatifi bir taşıt değil mi bu?

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Türkiye'nin gündemi malum bu aralar farklı konular ile çok meşgul. Yakın zamanda ulusal bir kanalın böyle bir programa evet demesini beklemiyorum. Cloud'un da dediği gibi konuyu ilerisi için gündemlerine almaları bile bizim için bir başarı sayılır.
    Bu konuda MT olarak elimizden gelen desteği size göstereceğiz. Motosiklet camiasıda medyadaki bazı kişilere ulaşmayı deneyeceğiz.

Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'nin gündemi malum bu aralar farklı konular ile çok meşgul. Yakın zamanda ulusal bir kanalın böyle bir programa evet demesini beklemiyorum. Cloud'un da dediği gibi konuyu ilerisi için gündemlerine almaları bile bizim için bir başarı sayılır.
    Bu konuda MT olarak elimizden gelen desteği size göstereceğiz. Motosiklet camiasıda medyadaki bazı kişilere ulaşmayı deneyeceğiz.

Evet zaten hemen haftaya olacak diye bir şey yok, önemli olan ilgilerini çekmek, planları arasına dahil etmek. Kasım'da fuar'da var sektör temsilcileri de katılabilir. Ben yarın konuşacağım fırsat bulursam. Teşekkür ediyorum.

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öyle birşey ayarlanabilirse güzel olur valla
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)