Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Honda Yamaha Suzuki Türkiye Sizi Kiniyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    Alıntı aybarssurucu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanunen mümkün değil; ancak ana distribitör + üretici + satıcı arasında bir centilmenlik anlaşması imzalanarak bu aşılabilir.
    Doğru ama Ana dist. alınamasa da bölge dist. alınarak yada bahsedilen küçük cc leri getirmek için özel anlaşma yapılarak getirilebilir ama kar etmeyecek bu işe kimse girmez demek istedim.
    how can you know what the things are worth?
    ıf your hands won't move to do a days work.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    topick güzel olmuş fakat boşuna kendinizi yormayın,fakirin iyice fakir,zenginin iyice zengin olduğu bu ülkede,yani herkes kendi bütçesine göre hareket edebilir,yetkililerin çokmu umrunda,kim neden iner,neye biner..biri r1 e biner biri çinmalı 125 lik motorlu bisiklet'e 3 yıldır hayalimde bir motorsiklet var alamıyorum,R1 değil bir 125cc lik ybr 125 alamıyorum kardeşim ne yapalım allah herkese yardım etsin,benim durumum da olanlarada.aminn..

bini69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GW 250 inazuma
    Katılmamak eldemi tam bam teline dokunmuşsun.Sanki kalbimi okudun.Mesela 125 krosmu biniyorsun,diyelim bıktın.Büyütmek istedin,yeni alacağın motorda istiyorsunki uzun yol gitsin ama kestirme bir yol oluncada geri dönmek zorunda kalmayayım.
    Yani enduro istoyorsun.tam orada seçenekler bitiyor geliyor 600cc ler,ama gücümüz yetmiyor.Hadi diyoruz ikinci elini alalım oda haşat çıkma ihtimali var.Bilmiyorum ne olacak,bakıp görelim

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Alıntı muratd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    euro2 euro3 normları desteklemedikleri için kalktı..
    ki ayrıca falconun hala temiz modelleri 6 7 civarında..
    xl200 o normları desteklemedi diyelim, titan deluxte destekllemedi cg125 destekledi..
    Sen honda bayisisin tamam, biz öksüzüz politikadan anlamayız çatçat jawaları koştururuz hala basar gideriz...
    Bana enduro-cross gösterin diyecem bitek xt 125 var benim bildiim ille ta almalıyım yoksa....
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Sorun buradaki firmaların her modeli getirmemesi değil, bu onların elinde olan birşey değil. Türkiye'ye gelecek olan modelleri buradaki firmalar belirlemiyor. Bırakın ucuz modelleri, 2008 model CBR125R bile gelmedi, ellerinde kalan 2007 modelleri 2008 diye veriyorlar. Ne yazık ki bunun bir çözümü yok. Az gelişmiş ülke olarak Türkiye'de hiçbir zaman yurtdışı standartlarında motor sahibi olamayız. Şu anda 2008 model 1000RR fiyatı 11.599 USD yani 13.900 YTL, bizdeki fiyatı ne olacak sizce? 2007 model 1000RR ise 11.499 USD yani yeni modelden sadece 100 USD daha ucuz. Buradaki fiyat farkı 4.000-5.000 YTL olacağına garanti veririm. Bu memlekette aynı marka bile farklı firmalarda 1.000-2.000 YTL farkla satılıyor. 2007 600RR 19.500 YTL iken 21.500 YTL ye satan var...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Cyberm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet Mehmet abi son noktayı koymuş topik amacına ulaşmış Kapatın gitsin
    Her Lafa Verecek Cevabım Var, Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Lafı Söyleyene Bakarım ADAM'mı Diye...

Motosikleti
    MoNDİaL KH 100
    gelse iyi olur du herhalde yüksek ccler getireceklerine halkın yüzde 60lık kısmına hitap eden 125-250cclik motorları getirsinler.......

Motosikleti
    -
    arkadaslar kazık yiyioruz diyorsunuz ama aslında pekte kazık yemiyoruz ! o paranın yarısından cogu Devlet babamızın kasasına vergi olarak gidiyor. He tabe suda var Yamaha basta olmak üzere suzuki & kawasaki de birascık kazıklıyor bizi. hondada yapıyor ama onlar kadar deil. %55 vergi ne demek yaa

shadow_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 CBF 600SA
    Alıntı s3ns4t10n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar kazık yiyioruz diyorsunuz ama aslında pekte kazık yemiyoruz ! o paranın yarısından cogu Devlet babamızın kasasına vergi olarak gidiyor. He tabe suda var Yamaha basta olmak üzere suzuki & kawasaki de birascık kazıklıyor bizi. hondada yapıyor ama onlar kadar deil. %55 vergi ne demek yaa
    evet abi katılıyorum devlet babamızın kasasına gidiyor gülüyorum yaa millet o paraları ceplerine indiriyor

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    hondamı getirecek bu modelleri ? yamahamı getirecek ?ne gerek var ya activa beat gibi 5 sene önce pazardan çekilmiş eski teknoloji motorları varken yamahamı getirecek bvs ybr falan varken ne gerek var ya türk tüketicisi biner nasılsa geri kalmıs bi ülke olarak görülüyo hindistanla falan kıyaslanıyo artık bizdeki modeller aynen ordada tüketiciye kakalanıyo malesef yazık yazık!!!!firmalar getirse ne olacak hadi onlar getirdi vergilerle soyulmakta mantıklı değil ............olmaz bu iş arkadaslar........ !!!!!!!!!!!!!

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    arkadaşlar malesef devletimiz vergi olayını abartıyor bayilerin elinede Allah düşürmesin her fırsatta kar marjlarını katlamak için fırsat kollyan çanavarlardan farkları yok yani arkadaşlar önce devletimizin vergi oranlarını düzeltmesi gerek gerisi çorap söküğü gibi gelir

Alıntı tbk_1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xl200 o normları desteklemedi diyelim, titan deluxte destekllemedi cg125 destekledi..
    Sen honda bayisisin tamam, biz öksüzüz politikadan anlamayız çatçat jawaları koştururuz hala basar gideriz...
    Bana enduro-cross gösterin diyecem bitek xt 125 var benim bildiim ille ta almalıyım yoksa....
    sana kimse politikadan anlamıyorsun falan demedi..
    ben honda bayiisi filan değilim..sadece bi motosiklet kullanıcısıyım..
    sen öksüzsen,yapabileceğim bişey yok kusura bakma..

timtim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok malesef olcağada benzemior.
    gercekleri sölediğimiz için yazılarım gösterilmemiş.teşekkürler.

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Honda vt125

Keşke Türkiye'de olsa, böle bişeyi kaçırmazdım sanırım

Puff yaaa
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Motosikleti
    900 cc
    bu yüksek fiyatlar yüzünden çin malı 125-250 cc motorlar satış rekoru kırıyor

Motosikleti
    honda cbr 125
    varadero 125 sahane gorunuyor gercekten de..

niye cinliler motorlarin uzerine sacma sapan seyler yazmaya calisiyolar da soyle sade bi motor yapmiyorlar anlamiyorum..

2006 da 14.75 hp de 2007 de 15 hp olmus

http://www.bikez.com/motorcycles/hon...adero_2007.php

Shakulin

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Aynı sorundan dolayı 2.ele yöneldim. Sıfırı 7920 ytl olunca 250cc bir motorun sıfırını alamadım. Gerçi bu fiyata param olsa da almazdım.

2.el temiz ybr125 ler ve cbf150 ler var. Fiyatları gayet uygun. Sıfır çinli parasına bunları almak daha iyi değil mi?
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

muammerakbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    topik iyi güzel olmuş.yalnız bir yere kadar olmuş.birincisi tabii ki firmalar ticari amac güdecekler bu çok doğal.ikincisi türkiye kaliteli bir motosiklet pazarı değil..hemde hiç değil.birçoğnuz fuarlara mutlaka gitmişsinizdir.bir de otomobil fuarlarına gitmişsinizdir..iki fuar arasında bir kıyaslama yapabilirmiyiz.???..kesinlikkle hayır.çünkü ülkemiz her segmentteki otomobil için çok iyi bir pazar.lakin durum söz konusu motosiklet olunca bu tam tersi bir ivme kazanıyor.yani kısacası bir büyük hacimli makinalar için de çok iyi bir pazar sayılmayız.yani yılda 15 20 adet suzuki gsx r1000 25 adet yamaha r1 satmakla bu iş olmaz.ve maalesef te bunları almaya gücümüz yok.yani iyi bir pazar olmadıkca bu sadece motosiklet için gecerli değil.firmalar ilgi göstermezler.çünkü gelince büyük harcamalar yapmak durumundalar.ve bunun da geri dönüşümü olmazsa olmaz.

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    söylenecek çok şey var...arkadaş doğru söylemiş...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

harbiden güzel modeller varmış da biz mahrummuşuz

şimdi bende kınıyorum bu arkadaşları

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler