Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bayrampaşa'lı Motorcular...!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Merhaba arkadaslar yaw dedimki ist. Bayrampaşadaki motorcular biyerde Tanışsın Kaynaşsın birbirlerini tanısın Bilmem ne kadar rabet ilgi Görücek ama ben şahsen burdayım Ve Baryampaşa yenidogan mahallesinde oturuyorum..
    Ve diger bayrampaşalıları bekliyoruz bakalım paşalı Motorcular Ne kadarmıs..
    Ve olursa etkinlikleri falan burdan Düzenliyelim eglence falan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    yaw Bayrampaşadan Motorcu yokmu Bu sitede yaw Olur diye bekliyordum ama Yokmus.. :S:S

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    Bayrampaşada oturmuyorum ama devamlı giderim. Bir cok motorcu goruyorum bayrampaşa cevresinde.
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    bende 500evler gop çevresindeyim

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    The massacre
    Goptata Kollarımız var aslında Kuzenlerım falan Gopta ama B.pşada Motor surer İstersen takılabılırsın Hocam..

Scorp
    Evt b.pasada baya motorcu var ama cogu Hızlı kullanıcı :D...
    Kebapçıları saymıyorum bile :D:D:D

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    dostum merhaba,biliyomusun belkide komsuyuz..bende 28 senedir safak sokaktanim.. hala annem orda ben ise moskovada yasiyorum..arada bir cikartirim motorumu xr 600r eger eski pasali isen tanirsin muhakak..demir kapida cok gectim tabi bu aralar 2 ayda bi gidebiliyorum pasaya..sen nerde oturuyorsun..?
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

Motosikleti
    motorsiklet
    Ömer, ben de Altıntepsi'de oturuyorum. Atatürk Caddesi'nde Tayfun Isı var. gündüzleri gelirsen bizi bulabilirsin. Zaten kapıda illa 2 ya da 3 motosiklet görürsün
    Tam koruma, + 40 derecede bile

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Alıntı gazman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum merhaba,biliyomusun belkide komsuyuz..bende 28 senedir safak sokaktanim.. hala annem orda ben ise moskovada yasiyorum..arada bir cikartirim motorumu xr 600r eger eski pasali isen tanirsin muhakak..demir kapida cok gectim tabi bu aralar 2 ayda bi gidebiliyorum pasaya..sen nerde oturuyorsun..?
    Abim harbici Komşuyuz şafak sokak bi kaç sokak yukarda Bizim Ben Ahmet haşim Okulunun karşısında Oturuyorum Sancak Sokak Dogma büyüme yıllardır Bilmedigim şahsı girmedigim köşesi Yok.. senle mutlaka Tanışmak isterim abim...

Alıntı vosvosmania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ömer, ben de Altıntepsi'de oturuyorum. Atatürk Caddesi'nde Tayfun Isı var. gündüzleri gelirsen bizi bulabilirsin. Zaten kapıda illa 2 ya da 3 motosiklet görürsün
    Abim Biliyorum Altıntepside teyzemler oturur haftanın 2 günü orda olurum Mutlaka seninle tanışmaya görüşmeye Gelicem Unutma beni hee Şu an ayagım alçıda Motor kazası Dolayısı ile gelince sanada anlatrım zaten yaklaşık 20 Gun sonra Ayaga kalkıcam inş. Gelicem Abicim inşallah...

Gazman Abi sen Serhat abiyi tanıyomusun Veya Gokhan Çetin Trafik müşaviri
    Harbi akraba çıkıcaz senle Ben senin Motoru Gördüm galiba Satıyormuydun sen O motoru Sehat abiyi tanıyorsan onun bi yamaha Motoru var.. Balık Çok Güzel Tutar....
    [CENTER][U]% 100 Koruma % 100 Yaşam [/U] [COLOR="Indigo"]| Kaskını Tak..! |[/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]EndurO TourinG [/COLOR][/B]:bounce:[/CENTER]

s.a

bnde bayrampaşda taklıoprm omer abi teyze oglu baya motorcu war.Orda takılan warsa tanısalm bi grup gibi bişi daha ii olur hep beraberSaolsn kendisi ogretti bana surmeyi:

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Hosgeldın kocum hosgeldın.. takıl tabı burda Ama ehliyetini almadan artçı olarak takılırsın :D
    [CENTER][U]% 100 Koruma % 100 Yaşam [/U] [COLOR="Indigo"]| Kaskını Tak..! |[/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]EndurO TourinG [/COLOR][/B]:bounce:[/CENTER]

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  İstanbul'lu motorcular var zaten. Semt semt ayırmaya gerek yok. Forum kurallarına bir göz atsanız iyi olur
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler