Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Otobüs Sıkıştırdığında Naparsın?

Motovento
    REKLAM ALANI
    azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Bugün Adana'da güzel bir sonbahar günü vardı ve kendimi gezmekten alı koyamadım. Baraj gölü kıyısından geçip, barajın seti üzerine çıktım. Set üzerinde 2 şeritli ve yaklaşık 1 km süper manzaralı bir yol vardır. Bir tarafında göl ve akşam güneşi diğer tarafta şehirin güzelliği. Bu yol çokta geniş değil, ayrıca kenarında da çelik halatlar var. Araçlar setten aşağı 20-25m düşmesin diye yapmışlar.

Neyse, sağı solu seyrederek yavaş yavaş giderken kafayı bir çevirdim; bir otobüs bir otobüsü solluyor. Hız sınırı 30, sollama yasağı var. Adamlar dumanlar içinde basıyor gaza. Protesto ettim sellektör yaparak. Yavaş olduğum için yanaştım iyice sıfıra. Ama sollayan adamın bana yaptığı el hareketi varya kanımı dondurdu. "Hadi lan ordan" diyor resmen. Biz insan değiliz ya, yok yok düşmanıyız. Beni öldürürse içi buz gibi olacak. Bir de madalya takacaklar. Dünyanın en mutlu insanı olacak.
    Hani daha hızlı olupta sıfıra yanaşamasam adam alacak altına, amacına ulaşacak. Seni göre göre, bile bile solluyor...

Ya sabır diyorum, Allah hepimizi korusun bu manyaklardan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    allah korumuş geçmiş olsun bunlara yapılacak hiç bir şey yok kurtarırsak karlıyız kurtaramazsak ifademiz bile yok
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıcaksın aşağıya hemen......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    mondial 151 rs siyah
    waalla allah korusun hepimizi zaten medyada genel olarak motora karsı yok kask takmasına ragmen öldü haberleri fln neyse allah hepimizi koorusun

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    geçmiş olsun
    ne yaparsın biliyomusun
    hemen otobüsteki yolculardan birine düğmeye basarmısınız dersin
    soora otobüs ilk durakta durur
    soora binersin şöföre dersinki;
    yorma beni dönde akbil basıyim

soora iner yoluna bakarsın
    adama ii bi ders olur ve her motorcu gördüğünde senin akbili hatırlar
    soora duraktaki diğer arkadaşlarına anlatır ve bi bakarki o tek deilmiş
    tüm arıza şöför arkadaşlarının anıları varmış bununla ilgili
    hatta mavi kart deneyimi olan bile varmış
    (işini hakkıyla yapan şöförlere kesinlikle sözüm yok)

alıntı deildir..
    GKN MOTORS

Motosikleti
    250cc scooter
    çeşke okumaz olaydım
    böyle insanları gördükçe insanın sağduyusu kayboluyo dersini vermedikcede akıllanmaz böyleleri

ThE JuNKeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunlar toptan oç kardeşim diycek başka bişey yokki

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Ucuz atlatmışsın kardeşim orayı iyi bilirim...

4-5 sene kadar önce başka bir motorcu arkadaşımız senin kadar şanslı değildi...
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    benim motosikletimde daime beyzbol sopası mevcuttur.tavsiye ederim.

bazıları bilerek yapıyo ve hakediyo..
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

berkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 gri
    ulan herif kuralları katlederek insan hayatını tehlikeye atıyo. Uyarınca da "hadi lan" diyo. Vallahi böylelerine kaskı çıkarmadan kafa atmak lazım.

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    hiç bir şey yapamazsın, sinirlendiğinle ve muhtemelen şikayet ettiğinle kalırsın
    bak mesela benim başıma bugün ne geldi
    OKUYUN...
    Allah Topunun Belasını Versin...
    (kusura bakmayın, çok sinirliyim)
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    daha bu aksam benzer vakaya rastladım. motorumla ıkı arkadas 60 km lık bır seyahat yaptık bu gun. Adam karsısında benı gore gore sellektor yapıp sollamaya gırdı hızım 100km/h cıvarıydı. okadar el ısaretı yapıp gerı cık dememe ragen daldı adam. son anda stabılızeye cıkıp asfalta donmekle kurtardım.motorum ennduro olmasa sanırım hastnaede aacardım gozlerı weya acamazdım...... aptal ınsan, gerizekalı ınsan, ve burada solyleyemedıgım daha bır cok sey ınsan.........
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

Motosikleti
    var ama ER-5 alası var..
    su borusu olsun,hareket çekmek olsun,sağa çektirmek olsun bir çok denemeden sonra eğitimin şart olduğuna karar verenlerdenim.. kameralı cep telefonları birebir böyle durumlar için,direk plakaya zoom giriyorum,bide geniş plan alıyorum,sonra trafik şubeye gidip beni ordan birileri atana kadar arıza çıkarıyorum

espri yanı bi yana 4 teker sahipleri bişeyi unutmamalılardırki 2tekerlekliler asabi insanlardır,fil gibi hafızaları vardır,ayrıca itinayla park etmiş arabalara zarar verebilirler..bence nsl olsa iki tekerlek die üzerlerine direksiyon kırarken hiç bişey düşünmüyorsanız ertesi günlerde kırılcak olan aynalarınızı düşünün..(cana geliceğine mala gelsin dimi)
    [B][CENTER]BorN 2 Ride WiLd[/CENTER][/B]

sencaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f
    ben şöyLe bi yorum getireyim yüksek müsadenizLe...beni otobüsten ve diğer büyük araçlardan çok diğer (biLinÇsiz)motor kuLLanıcıLarı tedirgin ediyor... nedenini birçoğunuz biLiyosunuzdur zaten...

saygıLar

Motosikleti
    değişiyor :)
    aynısı bu akşam bizim başımıza geldi wodka nickli arkadaşımla üniversiteye gidiyoruk adamın biri üzerimize sürüyo kornaya falan bastık neyseki aklı başına geldi azıma ne geldiyse saydım keşke dursaydı kaskı kafasında patlatırdım

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90
    bakma sen ona buna akıl vermeyı trafık polısımı sandın adamlar aksı ustune suru verırı hıc bır ıspatta yapamazsın

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bende benzer bir şeye denk gelmiştim, özel halk otobüsü sinyal vermeden sol şerite geçti, çok hızlıydım, zar zor kurtardım.

Sonra sağından önüne geçip kazıklama asıldım frenlere, fren ve refleks manevranın getirisi olan takladan son anda kurtardı.

Sonra muavin otobüsün açık ön kapısından sarktı ve bütün bozuk paraları bana fırlatmaya başladı, açık sunroof'dan içeriye toplam 2YTL85Kuruş girmiş, ıskalayanları siz hesaplayın.

Motosikleti
    sym mio
    hehehe sen toplamışındır o paraları birde gidip çay içmişindir muratcım
    geçmiş olsun bu arada....
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç bir şey yapamazsın, sinirlendiğinle ve muhtemelen şikayet ettiğinle kalırsın
    bak mesela benim başıma bugün ne geldi
    OKUYUN...
    Allah Topunun Belasını Versin...
    (kusura bakmayın, çok sinirliyim)
    dostum çok büyk geçmiş olsun bu insanlar direksyon başına geçince mutasyona uğruyo herhalde ne desem şaşırdım artık bunlara ne yapılabilir ki yaa bunlara çin işkencesi yapacaksın adamların motorları iyi değil ama işkence stilleri mükemmelbide şikayet ettiğinizde ilgilenmemeleri oda ayrı bi sorun motosiklet kültürü gelişmemiş olan bi ülkede yaşıyoruz maalesef

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    İki sene önce benimde başıma böyle bir olay gelmişti. Boğaziçi köprüsünün avrupadan anadoluya geçiş bölümünde tam ortaköyün üstünde bulunan viyadükte.
    Halk otobüsünün sağından geçerken otobüsün önüne bir taksi atlamış. Otobüs şöfürü birden sağ benim üsütme kırıyor. Aynadan göz göze geliyoruz ve bir an da otobüs ile bariyerler arasında sıkıştım. O an ne oldu anlamadan motorun gidonu otobüsün arka tekerleğinin bulunduğu kısma sıkıştı ben motordan geriye düştüm ve motor otobüsle birlikte 50 metre kıvılcım çıkarta çıkarta sürüklendi. Ben birkaç ufak yara ile olayı atlattım. Otobüs içindeki yolcular şöförün nasıl birşey yaptığının farkındaydı herkes ona yüklendi ama sonuçda şu an hala kendisi trafiktedir.

Her zaman büyük araçların yakınından geçerken onların sizi görmediğini farz edin ve normalden daha fazla dikkatli olun. Mümkünse çok yaklaşmayın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)