Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

####Nereye Kadar.... Yıl 2020 Hız:786 Km/h####

Motovento
    REKLAM ALANI
    hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Geçen aklıma geldi. Motor teknolojsi günden güne gelişiyor. Hızları güçleri artıyor. 30 yıl once kı motor ıle bu gunku arasında dağlar kadar fark var. Bu gun 350 ile motor kullanılabiliyor. Peki bu ne kadar böyle gider.
    Yıllar geçtikçe hız artacak güç artacak. Hız belkide 500 ü aşacak hep 300 lerde kalmazya. bu güç 200 hp lerde kalmazya. öyle geliyorki hız 10 veya 20 yıl sonra aldı başını gidecek. o zamn bunu kim kullanacak. motorun yoksa biçiminde köklü bir değişiklik yapıp büyülecekmi. neyse işte siz ne düşünüyorsunuz bu NEREYE KADAR gidecek. sonu olmucakmı
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    SANANE
    DBTYSG

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Bu gun 350 ile motor kullanılabiliyor
    Pardon kim kullanıyor

hondacbr1100xx dert ettigin seye bak yaa Millet duzgun motor kullanmayı ogrendide 500km ile gidecek.

premier1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet, internet
    Türkiye'nin yollarında mümkün değil. Otoyollara bile inekler çıkıyor. En güvenli yol denilen yerde bir öküz hiç bir işaret vermeden yolda duruyor. Neticede Türkiye'de itidal ile hareket etmek lazım diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Kymco Agility City
    tabi yaw yakında kanat da takçaklar motora uçcaz sonra ehuehue
    :bestmt:

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    motorların şu anki son hızları daha fazla artamacayacak. bunun nedeni insanın bundan daha fazla hızlarda motora tutunamaması olacak çünkü havanın sürtünme katsayısı hızın karesiyle orantılı olarak artıyor. ve daha büyük hızlarda inanılmaz baskılara neden oluyor.yani daha fazla hız için başka araçların(uçan) gelişmesi gerektiğini düşünüyorum!
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

uçan motorr
    Sen likor gibi tatli, Tekila gibi carpici, Viski gibi asil, Konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, Malibu gibi egzotik, Kokteyl gibi muhtesemsin.(Bir barmaid den )

Motosikleti
    Kymco Agility City
    350 km yeter de artar bilem
    kim yapıyo o kadar sürat yollarda
    benim hayatımda yaptığım maximum hız 190 dı
    190 la giderken bile çok zor oluyo motor üstünde

leto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var ama markasını yazmak istemiyor artık.....
    ya ne öenmi var ne nereye kadar gitmiş yeri olsa yolu olsa uzaya kadar bilem giden motorlar yaparlar yani yada o motorları genede yaparlar vede biz sadece fuarlarda prototip olarak bakarız onlara o kadar hangi baba yiğit kullanacakmış şaşarım 768 km/h peh peh pehhhh
    Tanrı motor kullansaydı racing kullanırdı...

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Alıntı murrat adlı üyeden alıntı
    SANANE
    abi öyle olurmu.
    ileridekı arkadaslara yanmaya basladım.
    küçüğümüzdürler. o zman ne değişikliklerle karsılacaklar kım bılır. merak ettım
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Alıntı danger0 adlı üyeden alıntı
    motorların şu anki son hızları daha fazla artamacayacak. bunun nedeni insanın bundan daha fazla hızlarda motora tutunamaması olacak çünkü havanın sürtünme katsayısı hızın karesiyle orantılı olarak artıyor. ve daha büyük hızlarda inanılmaz baskılara neden oluyor.yani daha fazla hız için başka araçların(uçan) gelişmesi gerektiğini düşünüyorum!
    abi haklısn zaten oyle olmasa nasıl olur dıye bende merak etmıstım. ondan yazdım forumuya.
    ama erhan abi sende haklısın. kım o kadar kulalnabılıyor ama. nazı hız canavarları kullanıyor. yokda değil

bence bundan 2o yıl öncesine gidersek o zaman 50 cc motorlar meşhurdu vede çok popüler motorlardı şimdi yıl 2004 popüler 600 , 900 , 1000 , 1100 cc ler piyasada cıvıl cıvıl geziyorlar bundan, aralarında yaklasık 12,15,20,22 kat fark olmuş tahminlerime bundan 2o sene sonrada popüler motorlar 6000 , 9000 , 10000, 12000 cc li motorlar meshur olacak hızlarıda siz düşünün heuhe

biraz sallama matematik ama olsun bu kadarı bile fazla

Motosikleti
    Kymco Agility City
    olum o hızı nerede yapcan yani 10 katsa 350 yerine 3500 ha aha yapar bi motor onu

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    yok beee cidden öyle olurmu acaba. bende abinin forumun basında dediği gibi bir yere kadar gıder artık kesılır bu hız. çunku mtor olmaktan cıkar ne anlamı kalıro zman. uçak olur bu sefer
    evrımleşir.

eheuh hoca ozaman şehirleri uzun yapacaklar mesafelerini ozaman yıne aynı olacak heuheu

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    tabii bide bu 6000-7000-9000 cc lik motorlara benzin nasıl yetişecek arkadan bi tanker falan gelmesi lazım herhalde
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

Motosikleti
    Kymco Agility City
    +1 : ehuehue
    he walla ole olur heeralde

heuhee hoca ozaman benzinle çalışmıcakki - hava ile çalışacak rüzgar fazla esmedimi gaz yemicek hueheu , ozaman yeni modellerede rüzgar çekici fan takacaklar

Motosikleti
    Kymco Agility City
    yok nüklear enerjiyle çalışcak uranyumla çalışır heralde ehehe

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    evet. yaw bu arada ben korkmaya basladım.
    ozmanlarda çok kaza olur ama değilmi?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler