Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR 600 RR ile başlangıç...

Motovento
    REKLAM ALANI

cbr125 kullandım 15 gün sonra 600rr kullanmaya başladım. hani nasıl desem bambaşka bişey. hani kendimi tutmasam alet akıp gidecek ama insanın kendini tutması gercekten cok zor oluyor. makine tetikliyor sizi bi süre sonra.dürtüyo gaz ver bana gaz ver diye... bence elinin ayagı ayarı olan kullansın yoksa sonu felaket...
    [B]Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü[/B]
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Aman Allah'ım olamaz biri durdursun onu yoksa durmak için bi can yakarsa(kendi canı da dahil) tüm Motorculara laf geliyoAdımız serserilere çıkıyo bilinçsiz iki teker NO NO NO

Herkese iyi sürüşler dilerim dikkatli olalım CBR 600 RR'ın teki tepemize çıkmasın sonra
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Ya kardeşlerim şunu anlayamıyorum neden rahmet okuyorsunuz adama, adam daha ölmedi!!! Söylediğimiz sözlere dikkat etmeliyiz sonuçta söylediğimiz sözler dua yerine geçebilir (veya beddua). Onun yerine Allah kazadan beladan korusun diyemez miyiz? Kendisinden geçtim ya kaza yapınca başkalarına da zarar verirse? Lütfen biraz daha duyarlı olalım. Belki başkalarını vazgeçirmek için yazıyorsunuz, kimsenin iyi niyetinden de şüphem yok fakat böyle şeyler yazmasak daha iyi olur. Eğer söylediklerimiz Gayretullah'a dokunursa hem kendimize hemde başkalarına kötülük yapmış oluruz. Biraz daha dikkat lütfen...
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

lewane_lee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x max
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onun düşünmediği canı siz mi düşüneceksiniz..
    ama gerçektende öle abi ben kendimi bile zor düşünyorum be...

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onun düşünmediği canı siz mi düşüneceksiniz..
    Aynen vallahi Bırakın ne yaparsa yapsın.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    250cc scooter
    inşallah sorgu melekleri yanına gelmeden o kişinin AKLI başına gelir

Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    Böyle parayı veya fırsatı bulurbulmaz görgüsüz ve bilinçsiz bir şekilde racemotor alıp sonra race çilerin adını kıroya magandaya çıkaran bu tarz insanlardan nefret ediyorum!!!!

Ayrıca yaptıkları bilinçsizlikler sonucu hayatlarını yitiren veya yaralanan insanlar yüzünden hergün yüzlerce insana aslında motorun sağlıklı ve güvenli bir makina olduğunu açıklamak zorunda kalıyoruz...

Valla adı üstüne kendi düşen ağlamaz bu tarz olaylar sonucu başlarına bişey gelen insanlar için hiç üzülmüyorum aksine sinirleniyorum bizim adımızı da çıkardıkları için!!!!!!!!!!!

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Allah taksiratını affetsin.Geride kalanlarada sabır versin...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı kenya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya kardeşlerim şunu anlayamıyorum neden rahmet okuyorsunuz adama, adam daha ölmedi!!! Söylediğimiz sözlere dikkat etmeliyiz sonuçta söylediğimiz sözler dua yerine geçebilir (veya beddua). Onun yerine Allah kazadan beladan korusun diyemez miyiz? Kendisinden geçtim ya kaza yapınca başkalarına da zarar verirse? Lütfen biraz daha duyarlı olalım. Belki başkalarını vazgeçirmek için yazıyorsunuz, kimsenin iyi niyetinden de şüphem yok fakat böyle şeyler yazmasak daha iyi olur. Eğer söylediklerimiz Gayretullah'a dokunursa hem kendimize hemde başkalarına kötülük yapmış oluruz. Biraz daha dikkat lütfen...
    katılıyorum

Allah şimdiden rahmet eylesin,geride kalanlara sabırlar ... türünden şeyler bir bakıma duadır

bir düşünün çevremizde o kadar adam var bu şekilde,bazı arkadaşlarımızda böyle,zorumuza gidiyor evet(benim bir arkadaşta öyle ama nasihatten anlamıyor vatandaş)

ama adamın yüzüne "sen çok yaşamassın,şimdiden Allah rahmet eylesin sana" diyor muyuz?;diyemeyiz

eğri oturup doğru konuşalım,yumuşatıyoruz laflarımızı hep(gerçi ben içinden bile geçirmem "şimdiden Allah rahmet eylesin sana" diye)

yapılacak şey bu adamın elinden oyuncağının alınmasıdır,gerekirse eşek sudan gelinceye kadar döverek alınmalı

şayet güzelce konuşmadan anlamıyor ise...
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bence bununla başlanmaz!

Olduğun yerde düşürsen çizilse 1 ay uyuyamazsın

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    he he o da maddi yönü tabi
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı darksilence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ..bizler ne için varız,ne için yaşıyoruz..deli de olsa çatlak da olsa o da bir insan ve bizden biri...
    o zavallı çocuklar kitap istiyor, defter istiyor ..... ama ondan da anlamazsınız ki siz hababam sınıfı unutulmaz sahnelerden biri geldi aklıma

acı ama gerçek arkadaş hayabusa ile muhtemelen biyerlerde patlayacak, Allah "tahsilatını " affetsin falan deriz napalım, adam cenaze arabasının üzerinde gidiyor siz söylediklerimiz dua yerine gecer kazadan korusun desek diyosunuz alemsiniz eşeği bağlama dua et eşek kaçsın noldu hadi bakalım kıssadan hisse

ayrıca o bizden midir sizden midir bilemem ama benden değil

NIGT FOX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arkadasa hc bsey denmez.bu arkadasta suc yok buna akıl verenı bulmak lazım arkadslar ne dıyım allh sonumuzu hayr eyle yarabbiiiiiiiiiiiiiii
    ne gunlere kaldık.(bde hayabusa dıo ben soylerken korkuorum yaaaaa)
    ))

Hayabusa'ya haksızlık ediyorsunuz bence.Şunun şurası 300 Km'nin üzerine çıkıyor...

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaşlar ayıp size.neredeyse adamı kendi ellerinizle öldüreceksiniz,üzerinede toprağını atacaksınız.
    güzel doğru tavsiyelerde bulunmanızı isterdim.
    hepinize sevgiler

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    deli galiba .
    May The Force Be With You

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deli galiba .
    Yorumun hası budur.

Öyle demeyin,bişey olsa en çok yine biz üzülücez.Arkadaş siteye üye olsada bilgilense keşke.Hem canlı canlı tavsiye bile verir SS'çi kardeşlerimiz.Azda olsa eğitim alır ve Hayabusa'ya geçişini bari bi süre engelleyebiliriz.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    -18
    Evet arkadaşlar işte intihar amaçlı bir motor almak isteyen arkadaşımız daha

Motosikleti
    daha yok :( pek yakında honda cbr 125r olucak başlangıç napalım :)
    işte böleleri yüzünden motorların ve motorcuların adı çıktı dokuza inmez sekize...
    kedisine şimdiden rahmet dilekleri iletirim ancak kendisi ile birlikte başka canlarıda almamasını dilerim... başkalarının canı onunki kadar ucuz değil...
    Bir peri her kalbi kırıldığında, bir tüy düşürürmüş kanatlarından ve tüyleri kalmadığında ölürmüş, peritozu olmadan uçamadığı gibi... ::melek02:

Motosikleti
    mondial 151 rs siyah
    yarın öbürgün gidecek sonra da motor kazaları çoğalıyor die yazılır her tarafta önce kendini brz dsnse salak adam nese inss basına bisey gelmez

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)