Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

kask yüzünden ceza alan oldu mu ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    polisler gerçekten kask yüzünden durdurup ceza yazıyorlar mı ben hiç rastlamadım da ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    EweT kardeşim ; Durduruyorlar ama ceza yazmıyolar
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Taskiranus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Yazıyorlar. 52 ytl yazdılar geçen hafta...

Motosikleti
    Honda Beat :)
    Burada hiç acımıyorlar. Ehliyetin ruhsatın ve kaskın olucak. Yoksa yiyorsun cezayı ...
    Honda Hayat Onda ...

Motosikleti
    AS 125 T
    arkadaşlr polislerin ceza yazıp yazmaması onemlı deıl insan hayatı bu geçenlerde olan trafik kazasını duymussunuzdur adam Bmw nin altında kaldı kask olması adamın beyni dalacaktı...

bnce mutlaka kask kullanın

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    78/1-b : Motosiklet kullanırken koruma başlığı ve koruma gözlüğü, yolcu iken koruma başlığı bulundurmamak ve kullanmamak
    Uymayanlara 52,00 YTL. (Peşin 39 YTL) para cezası , Ceza puanı: 5
    Ben de hiç görmedim açıkçası bu yüzden ceza alanı, sadece uyarmakla yetiniyorlar o da keyiflerine kalmış malesef...
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kask yüzünden ceza alan oldu mu ?
    Kask takmadığı için kafası patlayan oldu.Sanırım bu para cezasından daha önemli.

Kask hiç bir zaman polisler ceza yazmasın diye takılmamalıdır,bir amacı var,üretim amacı polisin ceza yazmaması için değil.

Sorunun cevabı ise evet,genele baktığımızda maalesef ki pek ceza yazmıyorlar bin kişi görüp birine ikisine yazıyorlar ama ceza yiyen var yinede.

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Benim tüm evraklarım tam, kaskım yanımda olduğu halde 20 metrelik mesafede ceza yedim. Polisin cevabıda en kısa mesafede bile takacaksın. Bu sana ders olsun demişti. Hakikaten ders oldu. İyiki yemişim o cezayı
    Okan ACAR

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    isminin baş harfi Black_dog_rr nickli dostumm sabah sekizde kasksızlıktan cezayı yedi akşam sekizde bi daha yediii yazıyolar 52 ytl hiç affetmiyolar vallaha
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Ben hiç kasksız gezmedim diyebilirim (son 4 yılda sadece 2 defa falandır) ama polisin durdurduklarının ortak bir özellikleri gözüme çarpıyor, hepsi kasksız. Polisin motorcuları durdurup da cezasız bırakacağını sanmıyorum.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Kasksızlıktan kaç ceza yediğimi hatırlamıyorum.... Ama genelde daha doğrusu çok yazaş gittiğimde yakalandım... Daha çok ddikkat çekiyorsun yavaş gittiğinde....

Zaten yavaş giderken takmam... Rüzgarın keyfi başka olur.... Ama hızlanacaksam mutlaka takarım.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

serendepity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask takmadığı için kafası patlayan oldu.Sanırım bu para cezasından daha önemli.

Kask hiç bir zaman polisler ceza yazmasın diye takılmamalıdır,bir amacı var,üretim amacı polisin ceza yazmaması için değil.
    başka söze gerek yok
    [COLOR="DeepSkyBlue"][B]yalnızlık bir yankıdır[/B][/COLOR]

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    kask takmayanlara tepki veren arkadaşlar konu başlığı farklı tepkinizi anlıyorum ama burası yeri değil

konu gayet basit kask takmayıp ceza aldınızmı burdan aman kask takmayalım kasksız gezelim kaskta neymiş anlamı cıkmıyor kı cıkıp takmazsan şöle olur bole olur diyorsunuz

felaket tellalığının lüzümü yok

Motosikleti
    sym mio
    ceza yazılcak diye takmayalım zaten... ama mutlaka takın

bence yazsınlar zaten ceza kaç can gidiyo kask takılmayınca
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

pg13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    tatil için mersindeyim..

kask takan 1 tane motorcu görmediğim gibi, geçen gün gördügüm motorlu trafik polisleri de kask takmıyordu. ilginç memleket burası

Motosikleti
    Honda CBR125R
    Beni bir kere durdurdu polis, artcimin kaski yoktu (ki simdiki aklim olsa kasksiz artci kabul etmezdim) ama yine de evraklar tam oldugundan olsa gerek ceza yazmadilar.. Cok sukur basima kotu bisey gelmedi ama, yine de "nasil kasksiz artci kabul etmisim diye kendime kiziyorum bazen..

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Melihce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni bir kere durdurdu polis, artcimin kaski yoktu (ki simdiki aklim olsa kasksiz artci kabul etmezdim) ama yine de evraklar tam oldugundan olsa gerek ceza yazmadilar.. Cok sukur basima kotu bisey gelmedi ama, yine de "nasil kasksiz artci kabul etmisim diye kendime kiziyorum bazen..
    aynısı banada oldu indirdi artcıyı yunustu

nys gecen bi arkadaşın motoru baglamıs polis motoru bi arkadası almıs gtms yakın byere ordada polis cevirmiş ne ehliyet ne ruhsat ne kask var polis arkadassı caarmıs tabi cocugun hersey tam otoparka cektigi için sdce kask cezası kesmiş 52 lira yoksa bnde duymadım..
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    250cc scooter
    kask takınca kendimi hiç düşmiycekmişim gibi güvende hissediyorum ceza gibi bisorunum yok zaten hep takarım bide motosikletin en büyük konforu kask bence niye takılmaz anlamıyorum
    bide kask olmayınca börtü böcegin hava sahasını ağız ,göz ,burun,kulak la işgal etmiş oluyorsunuz kamyon kornası arabaların lastik seside cabası

DooMsDaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki en500
    dün akşam sağlam bi çevirme vardı normalde kasksız hayatta binmem motora saat 23:30 civarı yavaş yavaş gidiyorum... kaskım sisybar da takılı kafamda şapka biraz hava alayım dedim... usul usul geçtim yanlarından baya bi baktılar ama çevirmediler. şapkayı nazi kaskı sanmış olmaları lazım.. benimde 52 ytl ceza yiyen bi kaç arkadaşım var...bizim burda affetmiyorlar, affetmemeye devam etsinler bence...kask kafalı olmayalım

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    bana denk geldi bodrumda cezayı yedim kiralık motorla gezerken verdikleri kaskla motoru süremedim kiralık olduğu için de ruhsatda yoktu neyseki ehliyetim vardı 104 lirayla kurtuldum. polis bana takma saçın bozulur dedi sonra makbuzu uzatıp al bunu tak dedi
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)