Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

parça almak için illa servismi olmak lazım??

Motovento
    REKLAM ALANI
    mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ben kendi motorumda cogu seyi kendim yapabilirm tek ihtiyacım olan yedek parca ama motomaxtan parca almak için servisin sipariş vermesi gerekiyormus ee malum ole oluncada fiyatlar brz ucuyo zealsun için polen motor direk kullanıcıya parca temin ediyo benm bildigim diger firmalarda durum nasıl bundan snr motosikletimi degstrdigimde bakıcagım en onmli seylerden biriside bu olucak cnk
    true love..

Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Firmaların son kullanıcı için yedek parça satış fiyatları vardır, yani belirlenmiş bir liste. Perakende listesi de diyebiliriz.

Sen ister servisten al ister bayiden al istersende firmadan direk al bu fiyat değişmez (ciddi firmalarda).

Mesela X parçanın fiyatı 20 YTL ise , sen gidip direk distribütörden parça alırken firma servise verdiği fiyattan sana satmaz. Yine servisin yada bayinin sana satacağı fiyattan verir.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben kendi motorumda cogu seyi kendim yapabilirm tek ihtiyacım olan yedek parca ama motomaxtan parca almak için servisin sipariş vermesi gerekiyormus ee malum ole oluncada fiyatlar brz ucuyo zealsun için polen motor direk kullanıcıya parca temin ediyo benm bildigim diger firmalarda durum nasıl bundan snr motosikletimi degstrdigimde bakıcagım en onmli seylerden biriside bu olucak cnk
    fiyatlar uçmaz abicim bu parçaları getirttikleri motomax ana bayinin galiba faturası oluyor onu iste olmadı mail at cevap veriyorlar.
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Firmaların son kullanıcı için yedek parça satış fiyatları vardır, yani belirlenmiş bir liste. Perakende listesi de diyebiliriz.

Sen ister servisten al ister bayiden al istersende firmadan direk al bu fiyat değişmez (ciddi firmalarda).

Mesela X parçanın fiyatı 20 YTL ise , sen gidip direk distribütörden parça alırken firma servise verdiği fiyattan sana satmaz. Yine servisin yada bayinin sana satacağı fiyattan verir.
    Harfi harfine katılıyorum .

Kuralkan Kanuni de de durum aynı .
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler