Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Sahil yolunda kaza yaptım!

Motovento
    REKLAM ALANI
    motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    gerçekten büyük geçmiş olsun umarım arkadaşının durumuda iyidir ve umarım bu kaza ile ilgili yüzünde hatıralar kalmaz lütfen dikkat dikkat ve tekrar dikkat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    kardes gecmıs olsun.tekrarı olmaz ısallah.

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    geçmiş olsun ve bravo diyorum...

bidahaki sefere ssende kask takma vede birazdaha hızlı gir viraja şöle bi 200 falan görsün makina bakalım o zaman düşünce ne olcak..
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Geçmiş olsun hocam ama umarım dersde olmuştur. Bak ben kaçtane arkadaşımla akrabamla papaz oldum böyle bindirmedigim için. Bindirme birader bırak kötü ol. Neyse allah acil şifa versin umarım arkadaşında iz kalmaz.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Sende kask vardı da arkadakinde niye yoktu? Kask olmadan birini motosiklete bindirmek tamamen senin sorumluluğunda. Yüzü parçalandı ama yaşıyor, ya ölseydi ne olacaktı? Sadece kendimizin değil motora bindirdiğimiz insanların da hayatını düşünelim.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

CANGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    BOY bende yedek kask yokki. hem çok ısrar etti dayanamadım. aslında tabiki sen haklısın. bütün hastane masraflarını karşıladım. başka ne yapabilirim. oldu bikere.

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    co kgecmis olsun

Her Zaman Tam Kuşam

ossuruktan_teyyare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Çok geçmiş olsun. Umarım arkadaşının yüzünde iz kalmaz.
    Her zaman \"yerçekimi\" kazanır.

CANGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    çok sağolun. herkes çok sağolsun!

stalin1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Drag Star 650
    geçmiş olsun kardeş

kardesim sana ve arkadas1na cok buyuk gecm1s olsun aman arkadaslar kasklar1 c1karmayal1m.

X9EVO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial ZAT 150
    Çok geçmiş olsun.

Ama kazaya püsküllü davetiye çıkarmışsın gel demişsin.
    Arkana birisini aldığında kendinden çok onu düşünmelisin bence. Bu sana akıl olur umarım.
    Kazanın olacağını bilseydim gibi mazeretlerle kandırmayalım lütfen kendimizi. Motosiklete bindiğin anda kaza yapma ihtimalinin olduğunu bilmelisin. Her an aklında olmalı. Bak ozaman o virajı nasıl dönüyorsun.

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    dostum gecmiş olsun umarım arkadasda iyidir fakat; senin bir racing surucusu olarak en fazla korumaya we ozellikle kaska ihtiyac duyan surucu gurubusun. hadi sen yine ucuz atlattın ya arkdasın ne olacak. kusura bakma moralini bozmak istemem ama arkana kasksız birini oturtarak sorumlulugu sen ustlenmiş oluyorsun. belki suratına her baktıgında bu acı olayı hatırlayacak pişman olacaksın ama biliyorsun son pişmanlık fayda etmiyor. tekrar gecmiş olsun sana we arkadasına. lütfen biraz daha dikkatli olalım
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

aydinynr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t gri
    cango çok çok geçmiş olsun yine de ucuz atlatmı arkandaki ama kask konusunda cabriolete katılıyorum ben 1 km uzağa bile gitsem kask bellik dizlik ... takıyorum millet salak falan diyodur kesin ama kazanın nerede ve ne zaman olacağı belli olmuyo o yüzden bunu hiç aklımızdan çıkarmayalım 3 hafta önce arkadaşım motosiklet kazası geçirdi ve az daha yürüyemeyecekti bir daha ben aklıma onu getiriyorum bence herkes böyle olayları hatırlayıp kendine dikkat etmeli...

BARBOOO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum geçmiş olsun ve acil şifalar
    yüksek hızla viraja girmemek gerektiği arkadaşlara ders olur.
    paylaştığın için saol
    işte geldim burdayımmmmm

Motosikleti
    Piaggio/Liberty
    Sevgili Cango,
    -Tanımıyorum ama böyle hitap etmek istedim-
    Herkez eleştiriyor ve olgunlukla kabul ediyorsun.. bu iyi! Söylenenler elbette doğru. Bu arada ben seni, bu kadar eleştiri alacağını bile bile olayı samimyetle anlattığın için kutluyorum. Arkadaşına zarar vermişş,sin ama, en azından başkalarının kulağına küpe olması için yazmışsın bunları.
    Çok geçmiş olsun diyorum kardeşim. Ama lütfen bir daha aynı tuzağa düşme.. Sağlık diliyorum.

aydinynr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t gri
    Alıntı fericok adlı üyeden alıntı
    Sevgili Cango,
    -Tanımıyorum ama böyle hitap etmek istedim-
    Herkez eleştiriyor ve olgunlukla kabul ediyorsun.. bu iyi! Söylenenler elbette doğru. Bu arada ben seni, bu kadar eleştiri alacağını bile bile olayı samimyetle anlattığın için kutluyorum. Arkadaşına zarar vermişş,sin ama, en azından başkalarının kulağına küpe olması için yazmışsın bunları.
    Çok geçmiş olsun diyorum kardeşim. Ama lütfen bir daha aynı tuzağa düşme.. Sağlık diliyorum.
    + fericok

bu gün 2 saat dışarı çıktım 20 den fazla motorcu gördüm sadece 3 tanesi kask takıyodu.2 taneside kula takılan bi şey sanıyodu Geçmiş olsun sana da,valla üzüldüm diyemicem sen ve motorun için ama arkandaki arkadaşına yazık olmuş. bi de bişey sorucam kasktı,bel sırt koruması .... falan genelde bu çok ısrarcı ve arkada oturucak olan arkadaşa verilmez mi racon olarak? ben mi yanlış anlamışım bu tavrı?

Motosikleti
    ramzey qm 250
    MERHABA, GEÇMİŞ OLSUN CANGO VE TABİ ARKADIŞNADA MOTORUM YOK. VE ENDURO İLE BAŞLAMAYI DÜŞÜNÜYOM VE DAHA HIZ HAYALİMDEN ÖNCE KENDİMİ KONTROL ETMEYE BAŞLADIM Kİ FAYDALI OLACAKMI BİLMİYORUM NEDE OLSA CANIMI VERMEK İÇİN DEĞİL KEYİFLENMEK İÇİN...! NEYSE GEÇMİŞ OLSUN DEYİP İYİ NİYET TEMENNİLERİMİN KABULLUNU DER VE WINNN

*******************O***********************
    - Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    - Kullanıcıların özellikle forumdaki yazışmalarda olabildiğince düzgün Türkçe kullanmaları önerilir. Tamamı büyük harften oluşan, noktalama işaretlerine yer verilmemiş veya haddinden fazla seviyesiz bir tarzda yazılmış iletilerin zor anlaşıldığı ve anlaşılsa bile dikkate alınmadığı bilinmelidir. Bu tür hatalar ihtiva eden ileti veya başlıklar kaldırılabilir ve bu tür davranışları sergileyen üyelere ceza verilebilir...
    - Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir ikonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ******************O************************

holy_diver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hız önemli değil ben 15 kmeyle düştüm kolum çıktı burunuda çatlattık kask vardı gerçide neyse geçmiş ola daha dikkatli olursun inşallah

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler