Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

iki tekerlek için en kötü şehir sizce neresi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    -
    Bir Istanbul'lu olarak, Ankara .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gaziantep tabiki , cunku sehir icinde motor yasak
    Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiiki Gazintep çünkü şehır içinde motosiklet girişi yasak

ehliyet : var
    sigorta : var
    ruhsat : var
    muayne : var
    kask : var
    vergi :ödüyorsun

ama motosıklete binemiyorsun gönlunce varmi bun dan zoru....
    Medeniyetin simgesi motosiklet, Gaziantepte yasak demek...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Yasak ne demekmiş yahu? İnanamıyorum böyle bişeye. Doğunun Paris'i diye bildiğim Gaziantep'e de bak sen. Kim koymuş bu yasağı? Ben motorumla Türkiye turuna çıksam da yolum antepten geçse kim ne diyecek bana? Şehir girişinde dur motosikletinle giremezsin mi diyecekler yani? Daha neler duyucaz bakalım...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    İstanbul İstanbul İstanbul Taşı toprağı yolu Altın dediler her yerini Oydular düzgün bir yolmu oda ne!! nasıl birşey ben hiç görmedimde:
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Gelin birdeki Van trafiğini görün derim.Araç kullanıcıları tam bir vurdumduymaz , sebebi ise buralarda motorsiklet gören sanki eşşek görmüş gibi oluyor...
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı blackhawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelin birdeki Van trafiğini görün derim.Araç kullanıcıları tam bir vurdumduymaz , sebebi ise buralarda motorsiklet gören sanki eşşek görmüş gibi oluyor...
    Çorlu'da yayalar motosiklet görünce önüne atlamamak için kendileriyle mücadele ediyorlar sanki.
    Araçlar için sözüm yok,her gün durdurup 40-50 kafa kırsa bir motorcu 10 yılda nesli tükenmez öküzlerin.
    Sanki görünmez adam oluyoruz motor üzerinde.

Motosikleti
    fujiyama consim 150..(made in france)
    arkadaşlar sadece antalya ya gelin başka birşey demiyorum (gelin & görün)
    babama değerimi sordum "dünyalar kadar dedi" dünyanın değerini sordum " beş para etmez dedi":P:P

Dr_Hook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Mio 100
    Viyana!!!
    Istnabul, Ankara falan degil.
    Evet, orada cok zor, resmen acidim adamlara, kesinlikle tamamen arabaymis gibi gidiyor motorcuklar! Aralarda genis mesafeler motorsuz, kirmizi isiklarda dahi ileriye, bir araba one gecmece yok. Boyle motor surmek icin ne olmak lazim siz karar verin. Duse kalka da olsa Istnabulda motor surme zevki baska yerde yok.

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı Dr_Hook adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Viyana!!!
    Istnabul, Ankara falan degil.
    Evet, orada cok zor, resmen acidim adamlara, kesinlikle tamamen arabaymis gibi gidiyor motorcuklar! Aralarda genis mesafeler motorsuz, kirmizi isiklarda dahi ileriye, bir araba one gecmece yok. Boyle motor surmek icin ne olmak lazim siz karar verin. Duse kalka da olsa Istnabulda motor surme zevki baska yerde yok.
    ne demek istediniz anlamadım?yani araba gibi gitmenin nesi kötü?keşke her yerde öyle gidebilsek.sağdan soldan itilip kaklılmanın nesi güzel?
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

rafel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bencede Istanbul Cunku Burda öyle Bişey Varkı Yası 18 Cebınde Ehlıyetı Olan Hooop Hemen Trafıge Hele Ben Cok Dusunuyorum Arabalara Neden Boşyere Ayna Sınyal Lambası Koyurlar Masraf Kullanılmıyorkı Istanbuldaysan Hele Ist Trafıgındeysen Butun Yollar Sana Cok Basıt Gelır
    Ayrılık vakti geldıgınde sessizce cekilir giderım yüzümü önüme düşürüpte

Motosikleti
    94 model 251 mz
    buyuksehırlerın hepsınde sorun var motorsıkletlılerı hıc gormuyolar

ben bıraz sanslıyım bugune kadar ole sıkıstırma gormezlıkten gelme ya da onun gıbı seyler pek basıma gelmedı
    yolun dogru ıse herzaman savas

gaziantepde motor yasagımı var ılk defa duydum sehır merkezını bılmem ama nızıpde boyle bırsey yok

blackhawk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER S2
    tabiki ankara....neyini yazayım bilmiyorum en az 4 sayfa olur herhalde..
    İMZA:BİR DOST

lord61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Transalp
    Alıntı ilnapoli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğu Karadeniz kıyı şehirleri tabi ki.. her yer yokuş çünkü... motosiklet değil bisiklet park etmek bile büyük dert...

Dolmuş şöförü her yerde aynı.. istanbul'da da, van'da da... o yüzden dolmuşun olduğu heryerde ayrı bir dert zaten motosiklet kullanmak...

doğu karadeniz tabi her yer bayır yokuş allahtan sahil yolu yaptılar ama oda şehirler arası
    Ölümüm vatanım için olacaksa,Topragimda BORDO-MAVI güller acacaksa,
    Fatiha'dan sonra Trabzonspor Marşı okunacaksa,Mezar taşımda TRABZONLU dogdu TRABZONLU öldü yazacaksa,Varsin böyle ölüm hoşgelsin....

Motosikleti
    94 model 251 mz
    benım bı teorım var sole bısey trafıkte cıddıye alınmak ıstıyorsanız bır guclu bı makınaya sahıp olucaksınız yada guclu bır makına gıbı gostereceksınız yanı sole bısey makınanızı gerektıgınde bıraz devırsız kullanacaksınız yanı bagırtacasınız

benım basıma sole bı olay geldı bursadan ankara donerken eskısehır merkezıne ugradık doktorlar caddesınde felan ısımız vardı tam caddenın sonuna dogru geldıgımızde ben seyır halındeyım bı tane amca benım geldıgımı gore gore karsıya gecıyo korna caldım sellektor yaptım bana mısın demıyo bıde ınat edıp yuzunu dıger tarafa donup yuruyo ılla durdurmak ve yolun karsısına gecmek ıstıyo ( bu arada yol hakkı bana aıt yesıl ısık felan yanıyo barız bı sekılde ) bende amcaya kızdım hemen frene basıp debrıyaja basıp vıtesı bosa aldım yuklendım gaza (arabayı bagırtıyorum hala sesı kulagımda ) o benle ınatlasan dayı o sesı duyunca bırden nasıl kanatlandı anlatamam kırlangıc gıbı yolun karsısına gectı

yanı bu sekılde herzaman yapın yada yapalı demıyorum bole ılgınc yontemler bularak kendımıze cozum uretmek lazım tabı herzaman once kendı guvenlıgımız olıcak

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Gaziantep'de ki yasak bir süre önce kaldırıldı.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

enderkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco like 125
    Ankara ! Ankara ! Ankara ! Ancak ne soğuk olması, ne de diğer sürücülerin motosikletlere bakışı. Nedeni daha çok; yollardaki çukurlar, tümsekler, çatlaklar; bir de kentin içinden geçirilmiş otoban, her köşede gizli tehlikeler barındıran alt ve üst geçitler vs ....

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmir bu konuda cennet desenize
    bir motorlu olarak yola çıkacağınızda tüm araçlar durur sizin çıkmanızı bekler sizin yol hakkınız hepsinden üstündür İZMİRDE MOTORCU OLMAK AYRICALIKTIR
    Bu gidişle bi dahaki geldiğimde İstanbul'a dönmiycem Cengiz abi..
    Kanıma girmeyin
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Motosikleti
    suzuki gsr-600
    motorsiklet için istanbul otomobil için ankara maalesef halka açık kullanım alanlarını hiç bir Türk evladı düzgün kullanamıyor bu kanımızda var herhalde.

Motosikleti
    94 model 251 mz
    yaf bazen dusunuyorumda bızdekı dolmus soforlerı yada taksı soforlerınden en ıyısı felan formula 1 de naparlar benım fıkrıme gore dırek kafaya oynar 1. olurlar gıbı gelıyo yaf baska bı ulkede bole bı sorun varmıkı dolmus sorunu yaf

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)